Skoči na vsebino

Bakhus


.T.

Priporočene objave

Pred tedni se je v LJ (na lokaciji bivsega Babilona) odprl dnevno nocni bar Bakhus. Sprva je bilo slisati, da je to samo za snobe, da nas navadne smrtnike ne bodo jebali 5 %, da so cene navite v visave.

Nekaj tednov sva z Misho to poslusala in se nato koncno opogumila in sla pogledat ta novi snobisticni tempelj za Lj frajerje. Fak na vratih redarji, ki so ravnokar zavrnili skupino deklic. Takoj slab obcutek. Ko pa malo bolje pogledam, so bile to nazgane trinajstletnice, ki so se ga za zacetek solskh pocitnic posteno naljuckale.

Prideva z Misho za sank, narociva pijaco cakava na racun (financno katastrofo) in glej ga zlomka, dva jagodna gosta sokova staneta manj kot v npr. Macku ali Cutty Sharku. Vzameva v roke cenik in mal primerjava se se ostale cene. Te so bile presenetljivo nizje od cen v okoliskih kafanah. Pa tudi kelnerji so naju hitro in korektno postregli.

Druga stvar pa je ta, da je plac ful velik pa tudi stropovi so visoki, tako da je veliko lufta, da ni vse zakajeno. K temu pripomore tudi dobra ventilacija. Nekatere kafane v stari Ljubljani sploh nimajo ventilacije, tako da te po nekaj minutah zacnejo peci oci. Se zdaj mi je postane slabo, ko se spomnim, kako smo v veselem decmbru zdeli npr. v Zlati Ladjici. Okna ih vrta zaradi mraza zaprta, ventilacije ni, vecna obiskovalcev kadi ko turki, nekateri pijani mulcki se vazijo - dusijo s cigaro,.. Koncno je zdaj to mimo, ko je en vlozil malo vec denarja in naredil kafano in vse ostale stvari kot je treba (ventilacija, veliki zracni prostori, veliki cisti WC-ji, prijazni kelnerji, ki se zavedajo, da so kelnerji in ne gospodi,..). Ce se pa komu posebej zura in plese je spodaj se diskoteka, za vstpo pa je potrebno placati celih 500 Sit.

Ce se kdo od Motosvetovcev odloci, da ga hoce priti zazurati v LJ, mu Bakhusa mocno priporocam.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Prideva z Misho za sank, narociva pijaco cakava na racun (financno katastrofo) in glej ga zlomka, dva jagodna gosta sokova staneta manj kot v npr. Macku ali Cutty Sharku. Vzameva v roke cenik in mal primerjava se se ostale cene. Te so bile presenetljivo nizje od cen v okoliskih kafanah...

Možno, da imajo cene pošlihtane tko, kot na primer triglav, ko je po določenem česu vse 20% dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K temu pripomore tudi dobra ventilacija. Nekatere kafane v stari Ljubljani sploh nimajo ventilacije,

Tadej

Projekt ventilacije Babylona je bil moje delo. Če je še zdaj ista naprava in sistem, me veseli da je ventilacija OK.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej ... ti ti ti ... spet reklamo delaš ... :twisted:  :twisted:

Mogoce res zveni kot reklama, sam sem bil tolk prijetno presenecen, da sem moral nekaj napisat. Sam spomini se kafan kot so As, Primadona, Cuty Shark, Macek, Pr Skelet, Zlata ladjica. Vse ful majhne, nizki stropovi, nekatere nimajo nobene ventilacije (npr. Zlata ladjica), nabasane z mularijo, kelnerji se pa nosjo tko, kot da je kafana nihova - sam spomni se unega ta starega ta pobritega kelnrja kolk je nesramen...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam spomni se unega ta starega ta pobritega kelnrja kolk je nesramen...

Tadej

:crazyeyes: :shock: tadej! ......da zdaj ze kelnerjem gledas v hlacke,ce so pobriti..... c c c c c :roll:

:twisted: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa cist prov je da se pove tko kot je pac ce ti je blo dobr si napisov, pa zihr bom sel naslednjic ko bomo kaj lutali pogledat. Isto kot s serviserji motorjev, nekateri so bili z nekaterimi zadovoljni drugi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud absolutna za da ce je kaka stvar za pohvalit se jo pohvali, ali mogoce skritizira! Mam en zanimiv predlog....namrec motosvetovci smo iz cele slovenije opazu pa sem da npr. cena pijace v barih (primer) zelo zelo niha na razlicnih koncih slovenije! je kdo za da malo primerjamo cene pa se bomo lahk kregal kam it pit najprej? :wink: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pa za motoriste kakšne ugodnosti naredil bi blo pa sploh super in pohvale vredno!

Ja ja tako je parking in kava zastonj za nas!!!!Pa kake go-go plesalke!!!

Ej te sploh not naudo spustl s čelado pa jakno!!Boš vspredi sok po slamci pil!! :twisted: :D :D

Drugač pa je lokalček zelo vredi sam mal po kanalizaciji včas zasmrdi (ventilacija ni bohvekej)) :oops: :roll: :D !!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa cist prov je da se pove tko kot je pac ce ti je blo dobr si napisov, pa zihr bom sel naslednjic ko bomo kaj lutali pogledat. Isto kot s serviserji motorjev, nekateri so bili z nekaterimi zadovoljni drugi ne.

Dobra ideja: naredimo se en topic z naslovom Dobri in slabi lokalcki, tako kot imamo za serviserje.

Jaz sem se ze navelical raznih lokalckov v centru LJ. majhni, nabasani, kelnerji so gospodi, cene so navite v visave, stojis na eni nogi, skret je resnicno samo se za bruhat, ventilacije sploh ni, oken se ne da odpret...

Pa tudi, ce gres kam po Sloveniji, bi si lahko pogledal, kam se splaca iti na drink, na pico, na malico...

Kaj pravite?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ampak v tale lokal se pa ženske hodijo zelo nastavljat. Pridejo investirat svoje telo. Telo in le to. IQ je baje v tem lokaku bolj nizek, je pa zato debelina denarnic nadpovprečna, no vsaj izgleda tako. 15 cm visok pločnik ni ovira, da postavljači ne bi parkirali svojih Poršev, Jagov, Benzov,... (Toyot Celic) tam gori pred vrata. Malo čveka čvek pa kavica v stanovanju v centru mesta, pa telovadba pa je že jutro. Drugič zopet nov plen in podobna zgodba. Ženske potem vse vesele razlagajo pod kaj se jim je uspelo uležt in tipi se v svoji družbi zopet poskušajo s pretvezami izgovoriti, da ja alko kriv, da ga je tja pomoču. Najboljši so pa Japiji, ki damicam cel večer plačujejo JD-e, J&B,..., potem gredo pa s trdim domov.

No ja. Vsako tele ima svoje vesele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pa za motoriste kakšne ugodnosti naredil bi blo pa sploh super in pohvale vredno!

sem slišal tud že negativne novice iz zadnjega obdobja! Lahko pa da se motim!

damicam cel večer plačujejo JD-e, J&B,..., potem gredo pa s trdim domov.

Koncno nekaj novega in svezega v Ljubljani. No folk kdaj ga gremo zurat v Bakhusa?

JOJ sram me je

:? :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!