Skoči na vsebino

Bakhus


Priporočene objave

Ampak v tale lokal se pa ženske hodijo zelo nastavljat. Pridejo investirat svoje telo. Telo in le to. IQ je baje v tem lokaku bolj nizek, je pa zato debelina denarnic nadpovprečna, no vsaj izgleda tako. 15 cm visok pločnik ni ovira, da postavljači ne bi parkirali svojih Poršev, Jagov, Benzov,... (Toyot Celic) tam gori pred vrata. Malo čveka čvek pa kavica v stanovanju v centru mesta, pa telovadba pa je že jutro. Drugič zopet nov plen in podobna zgodba. Ženske potem vse vesele razlagajo pod kaj se jim je uspelo uležt in tipi se v svoji družbi zopet poskušajo s pretvezami izgovoriti, da ja alko kriv, da ga je tja pomoču. Najboljši so pa Japiji, ki damicam cel večer plačujejo JD-e, J&B,..., potem gredo pa s trdim domov.

No ja. Vsako tele ima svoje vesele.

Ja tocno tako je. Nam se pa ful dogaja, ko vse to opazujemo. Djevojke u ljetnim haljinama, so skoraj ze nage, kaka budala je na unem robniku otrgal spojler, neka druga budala ful zrihtana pride zvrgoled okoli punc iz nase druzbe, pol se pa cudi, da mu kljub nevem kakim zlatim karticam nic ne rata. Sorry vec srece prihodnjic!

Ce mal bol podrobno pogledas tiste mercedese, bmw-je, porsche, bos videl, da so second hand roba, Strihani, klepani. Ampak folk se rad duva in postavlja. Pol gredo pa s tridm domov...

Najboljši so pa Japiji, ki damicam cel večer plačujejo JD-e, J&B,..., potem gredo pa s trdim domov.

No ja. Vsako tele ima svoje vesele.

Ravno zadnjic smo enega takega tipa cel vecer opazovali in se mocno zabavali. Na koncu je sel domov s trdim in prazno denarnico. Ha, ha, ha...

No vseeno je pa iti fajn v Bahkusa, ker je ful placa, ventilacija dela kot je treba - ni tolk zakajeno, stropovi so visoki, pa se pase za oci je na pretek. Pa pijaca je nekoliko cenejsa kot v kafanah v okolici.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zadnjic smo enega takega tipa cel vecer opazovali in se mocno zabavali. Na koncu je sel domov s trdim in prazno denarnico. Ha, ha, ha...

Pecanje je kot investicija. Kdaj rata, drugič ne. Ampak kdor ne proba tudi ne kasira.

Ampak, da boste ženska vedele, da se tipi med seboj tudi informiramo, katera investicija se finančno splača in katera je finančno težje izvedljiva. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tončno tako!

In pri tem uporabljamo mini max načelo. Minimalna investicija, maximalen fuk!

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tončno tako!

In pri tem uporabljamo mini max načelo. Minimalna investicija, maximalen fuk!

8)

Ja 8)

Me je kdo klical...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tončno tako!

In pri tem uporabljamo mini max načelo. Minimalna investicija, maximalen fuk!

8)

Ja 8)

Me je kdo klical...

a se nastavljas.... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tončno tako!

In pri tem uporabljamo mini max načelo. Minimalna investicija, maximalen fuk!

8)

Ja 8)

Me je kdo klical...

a se nastavljas.... :twisted:

Ja, on je mini-Max... :lol: :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In pri tem uporabljamo mini max načelo. Minimalna investicija, maximalen fuk..

In pri ženskah velja zmotno prepričanje, da te ima tip bolj »rad«, če je več denarja pripravljen zapravit zanjo. To preprosto ne drži, ker če bi, potem bi bilo zelo malo Gorenjcev še skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In pri tem uporabljamo mini max načelo. Minimalna investicija, maximalen fuk..

In pri ženskah velja zmotno prepričanje, da te ima tip bolj »rad«, če je več denarja pripravljen zapravit zanjo.

In od kje tebi zmotno prepričanje žensk :!: Izkušnje morda :?: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pecanje je kot investicija. Kdaj rata, drugič ne. Ampak kdor ne proba tudi ne kasira. :idea:

Picajzle, sifilis, aids itd.......si še vedno želiš bit inkasant :twisted: :twisted: :? Hja ne vem, če je to ravno dobra investicija. Eh moški, dve glavi, pa še vedno pustite, da kaj fašete, jao jao :? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pri ženskah velja zmotno prepričanje, da te ima tip bolj »rad«, če je več denarja pripravljen zapravit zanjo.

In od kje tebi zmotno prepričanje žensk :!: Izkušnje morda :?: :evil:

Zadnjič mu je ena kokakolo plačala pa je iz tega povlekel izkušnje :)

Leon - se kar strinjam s teboj. Ampak veš kaj pa je fora - da so tipi tolk preračunljivi, da so celo že tako nagruntali, da vedo, kdaj se splača in kdaj ne "investirati sredstva"... Mislim - nobene vljudnosti in olike tudi do najbolj neumnih deklet ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, da je lokal OK. Kako tudi ne pri taki investiciji. Tudi prav je tako.

Ima pa rahko grenak priokus.... saj meni osebno..... saj ima zopet prste zraven veliki J.

Brez zamere. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picajzle, sifilis, aids itd.......

jebes to........samo da se jebe. :twisted:

:roll: :lol:

vidi,vidi....praktik......ne izbira......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picajzle, sifilis, aids itd.......

jebes to........samo da se jebe. :twisted:

:roll: :lol:

vidi,vidi....praktik......ne izbira......

yep.......samo ciste,lepe,inteligentne,zdrave...... "monogamo" pac. :lol:

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mislim - nobene vljudnosti in olike tudi do najbolj neumnih deklet ....

Šmrk, šmrk, prav res, to je krivica, ker mi ni dano dojeti :cry: 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mislim - nobene vljudnosti in olike tudi do najbolj neumnih deklet ....

Šmrk, šmrk, prav res, to je krivica, ker mi ni dano dojeti :cry: 8) :arrow:

Hotel sem povedati - če se nekemu tipu neka ženska zdi glupa in ne vem kaj vse, mu je kljub temu dovolj dobra, da poteši njegov in-out-in-out nagon...

Ne vem, tista čudna ideologija, da je ženska itak neuporabno meso okoli p___e.. .. .. se mi ne zdi okej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, tista čudna ideologija, da je ženska itak neuporabno meso okoli p___e.. .. .. se mi ne zdi okej...

Hvala Sym, še obstaja upanje, da ste moški več kot samo meso okoli.....(joke) :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....samo ciste,lepe,inteligentne,zdrave.....

Pa kje si kupil baterijo, katere snop jih najde. :twisted:

...moški več kot samo meso okoli.....

Kaj tiča, ust, prstov, denarnice,... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....samo ciste,lepe,inteligentne,zdrave.....

Pa kje si kupil baterijo, katere snop jih najde. :twisted:

tudi slepa kura,pardon petelin,najde vcasih kaksno dobro macko. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!