Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Zato, ker na LPP-ju pošlješ prošnjo za pregled in ti potem oni povej kdaj prideš. Papir, ki ti ga pa pošljejo, je pa navadno skropucalo. Ga jutri skeniram in prilepim........sramota!!!

Nope nic na horuk, jaz sem se sel kar osebno prijavit in me je zelo presenetila prijaznost in informiranost gospe za salterjem. Brez problema mi je tudi napisala na kopijo prosnje,da sem v postopku homologacije, da slucajno kaksen policaj ne bi tezil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacijo marsikje, potrdilo o skladnosti (motorna kolesa) pa v Kapodistriji

Bom preveri še na AMZS LJ, ker se nekaj hvalijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega je homologacijo naredil v slovenj gradcu ker imajo tudi terenske ekipe ki hodijo po sloveniji in homologirajo ,je pač treba poklicat in vprašati kdaj in kje so .aja šlo je pa za uvožen motor iz avstrije .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker na LPP-ju pošlješ prošnjo za pregled in ti potem oni povej kdaj prideš. Papir, ki ti ga pa pošljejo, je pa navadno skropucalo. Ga jutri skeniram in prilepim........sramota!!!

Hehe. Sem včeraj bral tvoj papir. Timislim,danisosposobninaredititehničnegapregledamotojaaliavtomobila.press :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je predelava. nima veze s homologacijo uvoženega motorja. homologacijo uvoženega motorja lahko opraviš edino v kopru, za zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že čakam od 25.4.08 na telefon jih dobiti čista utopija,kaj čmo so edini in monopolisti pokasirajo 96 eur pol pa čakaj njihovo milost.In to naj bi bila neka resna firma?Baje zavlačujejo zato,

ker uradni uvozniki močno pritiskajo na njih,ker uvažamo čedalje več motorjev mimo njih.

Na kartonček od homologacije se v času "gužve" čaka tudi do en mesec. Prijatu (iz Kopra) je za R-6 čakal lani junija točno 31 dni). Če pa koga poznaš, ti ga naredijo takoj. Meni je zjutraj pogledal in poslikal motor in mi rekel da pridem po malici po kartonček. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je predelava. nima veze s homologacijo uvoženega motorja. homologacijo uvoženega motorja lahko opraviš edino v kopru, za zdaj.

si preveril pri amzsjevcih na dunajski? - ker to sedaj oglašujejo celo po radiu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo "skropucalo"..pred tremi leti sem dobil enako...

Odgovor iz LPP-ja. A je v novem ZVCP-ju kakšna sprememba glede homologacij? :hmm:

Spoštovani!

Besedilo v tekstu vabila je sestavni del računalniškega programa za

izvedbo postopkov homologacij in predelanih vozil. Žal na obliko in

izvedbo teksta ročno nimamo vpliva. Napako bi moral odpraviti programer,

ki nam je delal računalniški program, vendar pa je v pripravi nov zakon

o ZVCP, tako da bomo te napake odpravljali tedaj, ko bo zakon sprejet.

Hvala za opozorilo in lep dan.

--

Lepo vas pozdravljam.

Tajništvo TP in homologacija vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako AvtoPlus dobiti na telefon?

pokličeš, počakaš da zvoni 20-krat, poslušaš neko muzko 5min in potem DVIGNEJO

je rekla da dobim začetek naslednjega tedna, sam jest se hočm med vikendom furat tko da:

a loh dobim preizkusne čeprav so mi v KP vzeli nemško pormetno? mam pa račun od homo. pa kopije od prometne pa vse drugo potrebno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za preizkušnjo rabiš:

zavarovanje

dokazilo o lastništvu

pejt tja na tobačno pa se zmeni. meni so dal preizkušnjo na podlagi ene drekaste na roko spacane ne-overjene kupoprodajne pogodbe. babe tako pojma nimajo kaj delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Avtoplusu so eni navadni dreki. miljonkrat pokličeš in se noben ne javi, pol ko se javi in poveš da so oni zajebali podatke na papirjih ti pa reče počakte mal in vrže dol :headbang:

Pol ko sem pa začel grozit s šefom in pizdarijo je bla pa takoj prijazna, jebemu sunce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Avtoplusu so eni navadni dreki. miljonkrat pokličeš in se noben ne javi, pol ko se javi in poveš da so oni zajebali podatke na papirjih ti pa reče počakte mal in vrže dol :headbang:

Pol ko sem pa začel grozit s šefom in pizdarijo je bla pa takoj prijazna, jebemu sunce...

Res je, moj prijatelj je tudi čist popizdil. Baje sploh se ne javljajo na telefon, pa še neprijazni so. Mogoče ,treba pisati pritožbe na Zvezo potrošnikov ali na Ministrstvo za promet? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na telefon dobit je loterija. Potem sem klical v "recepcijo" od kjer te dokaj prijazna ženska preveže. Sem ji reku da se nč ne javljajo in mi je dala eno cifro(ki je ni na netu) in sem klical na to in spet čakal ko majmun, pol so se nekako javli vseeno. Če ne dobim v pondeljek nove homologacije bom čist znoru :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil homologacijo,

vsi podatki so bili OK,

sem tudi registriral brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Sm bil danes na LPP za homologacijo LeoVinceja. Vse urejeno :yea1:

Ampak se pa pretegnejo gospodje v kravatah da ti prečekirajo auspuh (tud dotaknu se ga ni, prepisou je cifro iz njega) in za svoje garaštvo zaračunajo samo 31 evrčkov, pa za nov homologacijski kartonček +21 evrčkov :worship:

In zdej se bom bolš vozu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz opravil pregled in homologacijo bp, tudi vpisali so vse ok. Pohvalno,da so vse uspeli zrihtat v enem dnevu, vsa zadeva pa me je stala nekaj malega cez 37 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni so vrnili homologacijo in kajpak, ponovno narobe izračunali razmerje moč/masa.

Ne razumem kako težko je vpisat v kalkulator 21KW/138kg in dobit 0,152 KW/kg in ne 0,060 KW/kg. Jao :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Sm bil danes na LPP za homologacijo LeoVinceja. Vse urejeno :yea1:

Zanima me, a rabiš posebej certifikat, da je auspuh homologiran, ali je dovolj knjižica s tehničnimi informacijami, ki pride zraven LeoVinceja, kjer so znotraj tudi kopije certifikatov v pomanjšani obliki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, a rabiš posebej certifikat, da je auspuh homologiran, ali je dovolj knjižica s tehničnimi informacijami, ki pride zraven LeoVinceja, kjer so znotraj tudi kopije certifikatov v pomanjšani obliki?

Dovolj je tista knjižica ki si jo zdravn dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, a rabiš posebej certifikat, da je auspuh homologiran, ali je dovolj knjižica s tehničnimi informacijami, ki pride zraven LeoVinceja, kjer so znotraj tudi kopije certifikatov v pomanjšani obliki?

pa homologacijo za motor rabiš da notr vpišejo spremembo,če je nimaš dobiš na uradnem servisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj je tista knjižica ki si jo zdravn dobil.

A ste LeoVincija homologiral z al brez katalizatorja :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste LeoVincija homologiral z al brez katalizatorja :hmm: .

Jes sm meu samo lonc za upisat v homologacijo, tko da je use ostalo tko kt je - katalizator ostaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz opravil pregled in homologacijo bp, tudi vpisali so vse ok. Pohvalno,da so vse uspeli zrihtat v enem dnevu, vsa zadeva pa me je stala nekaj malega cez 37 EUR.

V enem dnevu?? Kje? V Ljubljani sigurno ne, tu si vzamejo vsaj 14 dni časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!