Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Mislim, da je celo @Koci homologiral izpuh in blokado naenkrat (naj popravi, če se motim), pa je vseeno moral plačati vsako posebej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal mail na LPP, pa bomo videli če bom dočakal kakšen odgovor.. Ko sem zadnjič nekaj spraševal, ni bilo nobenega glasu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem poskusil lani, predno sem po mailu poskusil srečo.. Jih ni bilo za dobit, ko pa so se mi končno javili, so me takoj prevezali drugam, potem je bilo pa prekinjeno. In to dvakrat zapored, potem nisem pa več klical, ker se mi je zdelo brezveze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom najprej počakal kakšen dan na morebiten odgovor po mailu, se mi nič ne mudi to zrihtat, moram najprej pripravit teren, da bo auspuh sploh šel skozi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako stvar plačaš posebej, pa pri žmigovcih gre takole: če imaš druge gor ampak so pritrjeni na istem mestu kot originalni gre lepo čez (seveda če imajo E11), če pa so drugje montirani pa je potrebno met potrdilo o vgradnji pa bla bla, en kup papirjev še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izpuh tudi kaj komplicirajo s potrdilom o vgradnji? Sem nekaj gledal tiste obrazce, pa je navedeno, da je potrebno priložit tudi to potrdilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti pa ne znam povedat, ker imam čarmanov štempelj o vgradnji na zadnji strani lista kompatibilnosti izpuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj ni za vrjet kako glupo so urejene te stvari v naši državi :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako stvar plačaš posebej, pa pri žmigovcih gre takole: če imaš druge gor ampak so pritrjeni na istem mestu kot originalni gre lepo čez (seveda če imajo E11), če pa so drugje montirani pa je potrebno met potrdilo o vgradnji pa bla bla, en kup papirjev še

se pravi, če so montirani na menjanem nosilcu tablice (ki se ga ne da homologirat), ne bo nič. Jaz sem se pa že tudi veselil da imam E11 in jih bom lahko bp dal vpisat v kartonček.

:BUA: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jaz jih bom pač zmontiral na original nosilec, šel na homologacijo in potem takoj nazaj tako kot imam sedaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izpuh tudi kaj komplicirajo s potrdilom o vgradnji? Sem nekaj gledal tiste obrazce, pa je navedeno, da je potrebno priložit tudi to potrdilo..

Iz prve roke; ni potrebno. Dovolj je le certifikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke; ni potrebno. Dovolj je le certifikat.

V LJ ja, na RTiju pa lepo komplicirajo :angry: Vem iz prve roke :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ ja, na RTiju pa lepo komplicirajo :angry: Vem iz prve roke :whistle:

V ponedeljek oddam papirje in čez 14dni dobim homologacijo brez ogleda motorja in brez

nepotrebnega letanja sem ter tja.

Dostavim papirje(kopija prometne,osebne,orig.homologacija in papirji od rora) aja,pa 50eur

in to je to! :naughty:

V začetku aprila pa poročam :whistle:

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek oddam papirje in čez 14dni dobim homologacijo brez ogleda motorja in brez

nepotrebnega letanja sem ter tja.

Dostavim papirje(kopija prometne,osebne,orig.homologacija in papirji od rora) aja,pa 50eur

in to je to! :naughty:

V začetku aprila pa poročam :whistle:

Mafija,kaj pa te ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek oddam papirje in čez 14dni dobim homologacijo brez ogleda motorja in brez

nepotrebnega letanja sem ter tja.

Dostavim papirje(kopija prometne,osebne,orig.homologacija in papirji od rora) aja,pa 50eur

in to je to! :naughty:

V začetku aprila pa poročam :whistle:

Lahko še meni to zrihtaš? Bi bil fuuuuuuuuuuuuullll vesel :D Daš še moje zraven v ponedeljek? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še meni to zrihtaš? Bi bil fuuuuuuuuuuuuullll vesel :D Daš še moje zraven v ponedeljek? :D

PM ali tel,pa se dogovoriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mafija,kaj pa te ;)

Prijatelj to so veze ne mafija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izpuh tudi kaj komplicirajo s potrdilom o vgradnji? Sem nekaj gledal tiste obrazce, pa je navedeno, da je potrebno priložit tudi to potrdilo..

na LPP - ju ni potrebno imeti potrdila o vgradnji...mi je gospa po tel. to povedala in tko je tud blo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na LPP - ju ni potrebno imeti potrdila o vgradnji...mi je gospa po tel. to povedala in tko je tud blo..

Tako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Js mam u torek homologacijo izpuha in me zanima kam morm it!? Ali kjer ima LPP tehnične preglede ali kam drugam??? Pa še eno vprašanje čeprav ste se prej pogovarjali o tem. Izpuh, ki je vpisan v homologacijo in je brez DB ali te jebejo policaji? Pa še kako je z smerokazi, če se policaji zelo vtikajo v te stavari, ker sem imel namen vpisati v kartonček samo izpuh. Pa zanima me še, če bi mi vpisali v kartonček oboje skupaj čeprav sem poslav vlogo samo za izpuh, za smerokaze pa ne?!!!

Hvala za odgovore. Lp

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni so se v smerokazi vtaknili 2x v 3 letih. Vsakič sem se nekako izgovoril, da nisem vedel, da morajo bit vpisani, da sem mislil, da je tista E oznaka na njih dovolj in sem odnesel z samo z opozorilom, ter da bo naslednjič kazen če ne porihtam..

Vpis v homologacijo pravno gledano ne velja, če je tvoj izpuh brez dbkilerja in lahko dobiš kazen. Ampak v praksi pa to ni tako hudo in so policajo ponavadi zadovoljni že s tem, da jim pokažeš tist karton pa je. Kar pa ne pomeni, da ne moreš imet smole, pa naletet na kakšnega smotanega policaja, ki se ti bo tudi v dbkiller zapičil :)

Ampak v vsakem primeru pa so tvoje možnosti boljše če imaš vpisan ror brez dbkillerja, kakor nevpisan z dbkillerjem, oziroma nevpisan brez dbkillerja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni so se v smerokazi vtaknili 2x v 3 letih. Vsakič sem se nekako izgovoril, da nisem vedel, da morajo bit vpisani, da sem mislil, da je tista E oznaka na njih dovolj in sem odnesel z samo z opozorilom, ter da bo naslednjič kazen če ne porihtam..

Vpis v homologacijo pravno gledano ne velja, če je tvoj izpuh brez dbkilerja in lahko dobiš kazen. Ampak v praksi pa to ni tako hudo in so policajo ponavadi zadovoljni že s tem, da jim pokažeš tist karton pa je. Kar pa ne pomeni, da ne moreš imet smole, pa naletet na kakšnega smotanega policaja, ki se ti bo tudi v dbkiller zapičil :)

Ampak v vsakem primeru pa so tvoje možnosti boljše če imaš vpisan ror brez dbkillerja, kakor nevpisan z dbkillerjem, oziroma nevpisan brez dbkillerja :D

Hvala.

Samo še na to vprašanje me zanima, če bi lahko hkrati vpisal v kartonček tudi smerokaze, čeprav nisem poslal vloge na LPP ampak sem jo samo za izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje to ne bi smelo bit problema, ampak kolikor sem jaz nekaj sprašeal zadnjič po forumu, je potrebno za vsak vpis posebej plačat, tako da se ti cena podvoji.. Pa smerokazi morajo bit namontirani na original predvidena mesta, če imaš zadaj kakšen homemade narejen nosilec tablice in smerokaze namontirano tja, ne bo šlo skozi.. Moraš zmonitrat na original predvideno mesto preden pelješ tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!