Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Zakaj? Zato, ker so naši kravatiranci v vladi tako zapovedali....heh.

a mogoče veš kolko dodatnega stroška je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 32€, če imaš že veliko homologacijo (A4). Piše ti nekje v tej temi toćno, malo prebrskaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-in kam daš potem ta veliki A4 format,v kateri žep?

-kaj ti butli v parlamentu sploh kaj študirajo,prej ko si kakšen biser izmislijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-in kam daš potem ta veliki A4 format,v kateri žep?

-kaj ti butli v parlamentu sploh kaj študirajo,prej ko si kakšen biser izmislijo?

Sam imam kar kopijo lepo zloženo zraven prometne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-in kam daš potem ta veliki A4 format,v kateri žep?

Zložiš in v prometno....sj gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans so me kontroliral na Kocevki in ja, preveru mi je homologacijo rora... Baje naj bi imeli neka strozja navodila glede tega. Gladko bi mi, sicer zlo prijazen policist, prbil kazen 500€... Homologirajte rore, fantje!! Stane le malo casa in 32€.

PS: Policaj mi je se povedal, da naj bi to sedaj delal tud v NM nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans so me kontroliral na Kocevki in ja, preveru mi je homologacijo rora... Baje naj bi imeli neka strozja navodila glede tega. Gladko bi mi, sicer zlo prijazen policist, prbil kazen 500€... Homologirajte rore, fantje!! Stane le malo casa in 32€.

PS: Policaj mi je se povedal, da naj bi to sedaj delal tud v NM nekje.

Tudi kolega prejšno nedeljo pri Kozini, ga je samo opozoril, da naj porihta homologacijo, očitno bodo res kontroliral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Policaj mi je se povedal, da naj bi to sedaj delal tud v NM nekje.

Avto Krka al kaj že je. Samo koliko sem nazadnje preverjal, še ne homologirajo predelav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včerej homologiral smerokaze... Brez predhodnjega naročila in brez kakršnihkoli dokumentov... Dol se vstaviš od 12h-15:30h in to je to... Pomembno je samo da je razmak med smerokazi 18cm, mojega brata ni spustil skozi!!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včerej homologiral smerokaze... Brez predhodnjega naročila in brez kakršnihkoli dokumentov... Dol se vstaviš od 12h-15:30h in to je to... Pomembno je samo da je razmak med smerokazi 18cm, mojega brata ni spustil skozi!!!!

Lp

18cm :angry: Pol je brez veze da sploh hodim tja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans so me kontroliral na Kocevki in ja, preveru mi je homologacijo rora... Baje naj bi imeli neka strozja navodila glede tega. Gladko bi mi, sicer zlo prijazen policist, prbil kazen 500€... Homologirajte rore, fantje!! Stane le malo casa in 32€.

PS: Policaj mi je se povedal, da naj bi to sedaj delal tud v NM nekje.

Kaj pa na dušilec so tudi kaj alergični ali jih zanimajo samo papirji?

ne še, od junija naprej pa bodo

Kdaj si to preverjal? Meni so pred ene dvema tednoma rekli, da naj bi v roku enega mesca začeli, torej kmalu. Po telefonu mi je pa pred tem rekla da lahko homologiram, da naj samo pripeljem,.... potem pa verjemi komu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa na dušilec so tudi kaj alergični ali jih zanimajo samo papirji?

Hmmmm, jest pr mojmu se nism najdu dusilca, pa tud ne grmi tko zelo, mislm, d je celo kje v notranjosti..unsure.gifunsure.gif

Zanimali so ga papirji, koliko to stane, kako se izvede.... Nimam pojma, posumu sem, d je mogoce motorist..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18cm :angry: Pol je brez veze da sploh hodim tja

Ja bil je dost zatežen!!!! Vse premeru in to je pol blo označeno z X... Baje je na rudniku tud neki za homologacijo.,., Tam baje niso težavni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden ko je bilo lepo vreme sem rekel, bom se jaz kar zapeljal na LPP pa bom videl kaj bo, eni govorijo, da se moreš najavit, drugi, da greš samo gor itd. Sam od sebe sploh nisem vedel, kaj naj še verjamem, zato sem rekel, da provam na lastni koži.

Prišel gor, prijazen gospod za vitrino mi je dal list, da sem ga izpolnil, potreboval je vse papirje, homologacijo in papirje od izpuha. Nakar sem plačal 31€ in po navodilih odpeljal pred garaže kjer opravljajo tehnični pregled. Fantina in še en tipson z kozjo bradico, sta me poklicala, naj pripeljem notri motor. Pogledal je cifre in z vseh možnih kotih poslikal izpuh.

REkel, mi je da bo homolacijski kartonček prišel po enem tednu in res, danes me je čakal doma :).

Vprašal sem ga kako to, da nekateri govorijo, da cele mesece čakajo nanj (spet te govorice) je rekel, da to ni res, le v primerih ko se najdejo primerki, ki se hočejo na vsak način prešvercat naokoli in vsak teden druge papirje pošiljajo.

V vednost, izpuh sem menjal sam, tako da ni potrebno nobenega potrdila o vgradnji...

Pa srečno vsem!!

:worship: :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans so me kontroliral na Kocevki in ja, preveru mi je homologacijo rora... Baje naj bi imeli neka strozja navodila glede tega. Gladko bi mi, sicer zlo prijazen policist, prbil kazen 500€... Homologirajte rore, fantje!! Stane le malo casa in 32€.

PS: Policaj mi je se povedal, da naj bi to sedaj delal tud v NM nekje.

-ni problem denar,problem je,da se ga ne da homologirat (ima namreč "krila") :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden ko je bilo lepo vreme sem rekel, bom se jaz kar zapeljal na LPP pa bom videl kaj bo, eni govorijo, da se moreš najavit, drugi, da greš samo gor itd. Sam od sebe sploh nisem vedel, kaj naj še verjamem, zato sem rekel, da provam na lastni koži.

Prišel gor, prijazen gospod za vitrino mi je dal list, da sem ga izpolnil, potreboval je vse papirje, homologacijo in papirje od izpuha. Nakar sem plačal 31€ in po navodilih odpeljal pred garaže kjer opravljajo tehnični pregled. Fantina in še en tipson z kozjo bradico, sta me poklicala, naj pripeljem notri motor. Pogledal je cifre in z vseh možnih kotih poslikal izpuh.

REkel, mi je da bo homolacijski kartonček prišel po enem tednu in res, danes me je čakal doma :).

Vprašal sem ga kako to, da nekateri govorijo, da cele mesece čakajo nanj (spet te govorice) je rekel, da to ni res, le v primerih ko se najdejo primerki, ki se hočejo na vsak način prešvercat naokoli in vsak teden druge papirje pošiljajo.

V vednost, izpuh sem menjal sam, tako da ni potrebno nobenega potrdila o vgradnji...

Pa srečno vsem!!

:worship: :worship:

ah na LPPju sami sebi mečejo pesek v oči :wallbash: moj brat je mel homologacijo za blokado in je po pregledu približno 5 tednov čakal na papirje, s tem da je bilo na pregledu vse tako kot mora bit in vsi papirji so štimali, ko pa je končno dobil dokumente domov, je dobil še dokumente od nekoga drugega, od yamahe fazer, vse skupaj je bilo v eni kuverti, tako da je potem sam po telefonu kontaktiral lastnika yamahe in mu poslal dokumente, tako da jim ni treba nič verjet kar ti natvezijo o tem kako poštimane imajo svoje posle, še vedno so šalabajzerji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REkel, mi je da bo homolacijski kartonček prišel po enem tednu in res, danes me je čakal doma :).

Vprašal sem ga kako to, da nekateri govorijo, da cele mesece čakajo nanj (spet te govorice) je rekel, da to ni res, le v primerih ko se najdejo primerki, ki se hočejo na vsak način prešvercat naokoli in vsak teden druge papirje pošiljajo.

Meni so v mariboru na RTI tako uredili homologacijo... Je rekel da bo čez 1h ker je že tanova homologacija in da samo pripiše da ne rabi nove delat...

Zdaj pa me zanima nekaj.. Ker nočem te homologacije polek vlačit in prelagat sem jo fotokopiral in zložo v prometno. Kaj me lahko kaj zafrkava glede tega ker je fotokopija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so v mariboru na RTI tako uredili homologacijo... Je rekel da bo čez 1h ker je že tanova homologacija in da samo pripiše da ne rabi nove delat...

Zdaj pa me zanima nekaj.. Ker nočem te homologacije polek vlačit in prelagat sem jo fotokopiral in zložo v prometno. Kaj me lahko kaj zafrkava glede tega ker je fotokopija?

Imej se potrdilo od RTI - ja... Sicer mi je pa zadnjic, ko mi je vse to policaj pregledval, reku, d bi mogla bit kopija homologacijskega kartoncka ovirjena pri notarju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imej se potrdilo od RTI - ja... Sicer mi je pa zadnjic, ko mi je vse to policaj pregledval, reku, d bi mogla bit kopija homologacijskega kartoncka ovirjena pri notarju....

Ja najboljš, da bi kar notarja s sabo vozil :wallbash: , če pa že rabiš uradno kopijo, jo pa overiš na upravni enoti za bistveno manjši denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imej se potrdilo od RTI - ja... Sicer mi je pa zadnjic, ko mi je vse to policaj pregledval, reku, d bi mogla bit kopija homologacijskega kartoncka ovirjena pri notarju....

In potem hoče na občinii za overitev kopije 25€ :wallbash: , hvala ne.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem hoče na občinii za overitev kopije 25€ wallbash.gif , hvala ne.

kako 25 €?? Overitev kupoprodajnih pogodb je neki cez 1€... K se ta potrdila kej drgac tretirajo??

Sicer pa sam ne bom nc oviru, sej mam potrdil iz LPP - ja zravn.. Ce je zdj zadostval, bo mnde tud se naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

-torej ta dva obrazca lahko izpolnim in sprintam pa nesem na RTI,oddam in čakam,da mi dajo datum pregleda?

-kam pa naj grem v MB po štempl o strokovni vgradnji,kaj res moram,saj živimo v isti državi kot LPP,ki to,baje,ne zahteva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-torej ta dva obrazca lahko izpolnim in sprintam pa nesem na RTI,oddam in čakam,da mi dajo datum pregleda?

-kam pa naj grem v MB po štempl o strokovni vgradnji,kaj res moram,saj živimo v isti državi kot LPP,ki to,baje,ne zahteva?

jaz sem izpolnil obrazec rti.763 in spodaj napisal svoje podatke (kjer moraš napisat podatke od tistega ki je vgradil)

sem šel osebno na rti vložit zahtevo za homologacijo in sem imel polek

-izpolnjen obrazec rti.763

-fotokopijo prometne

-fotokopijo homologacijskega kartončka

-sprintani certifikat o skladnosti

-nisem ziher če je bilo treba osebno izkaznico tudi ali ne

ko je stric za šalterjem pregledal papirje je povedal, da se za vgradnjo tak ne dela, da bi si sam vgradil vendar mi naj tokrat bo, pa sva se še zmenila za dan in uro kdaj pridem z mopedom tja...

ko sem prišel z mopedom na pregled je bilo vse skup 5 min da je en pregledal številke in poslikal ter 5 min da sem v blagajni plačal ;)

nobenih komplikacij ;)

LP

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!