Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

mojstr, matematika se podere, ko sfukaš privatni sektor, no mani no hani, no penezi za javni sektor.

res je .. ampak ko si na urgenci v bolnici, ne glede na slabe plače, ki jih dobivajo, zate kokr tolk lepo poskrbijo ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

res je .. ampak ko si na urgenci v bolnici, ne glede na slabe plače, ki jih dobivajo, zate kokr tolk lepo poskrbijo ;)

 

no vidiš, ne pa ko polcaji, k sam kasirajo :P

ps. zračunaj koliko sem neto dal za "zdravstvo". Tolk prjatu, da majo nekateri vile z bazeni na ta račun. Sestra pa za 900€ dela nočne in mi birše rit. Tut to vem.

ps. tut ti si dal, misilm da si zaslužimo "normalno "obdelavo na urgenci, ne pa slikanje samo do kolen, kot v mojem primeru :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi MSNZ je verjetno pravi mastodont.  Ampak kaj mene resno moti pri policiji. Bom dal dejanski primer. Na hebenem Bledu je en sam, samcat semafor. In ob vikendih se na tem semaforju vključujejo obiskovalci Bleda, Bohinja, Vintgarja in Pokljuke.  Kolone iz Pokljuke za ta semafor se vijejo do odcepa za grad. Da prideš na vrsto, gre mimo enih 15 do 20 serij zelene luči. Še par let nazaj, je iz bližnje PP prišel policaj, izklopil semafor, oblekel svetleč jopič, piščalko in lopar in je ročno urejal promet in ga s tem RES POSPEŠIL. Pohvalno.

Zadnja leta pa...pride, vklopi utripajoče oranžne luči...in gre.....torej urejanje prometa prepusti samim udeležencem...v smislu; se boste že zmenili. E, za tak pristop...je pa tud 800€ preveč.

 

Sicer pa...nova razbremenilna cesta je ta problem kar občutno rešila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Tedybear pravi:

Sicer pa...nova razbremenilna cesta je ta problem kar občutno rešila.....

Ta nova razbremenilna cesta je problem prestavila na krožišče pred Petrolom. Pravi obvoznici bi morali biti dve: ena za Bohinj in druga za Gorje in obe bi se morali začeti v krožišču pri avtocesti ali vsaj pri megalomanskem krožišču za golf igrišče.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Tedybear said:

Tudi MSNZ je verjetno pravi mastodont.  Ampak kaj mene resno moti pri policiji. Bom dal dejanski primer. Na hebenem Bledu je en sam, samcat semafor. In ob vikendih se na tem semaforju vključujejo obiskovalci Bleda, Bohinja, Vintgarja in Pokljuke.  Kolone iz Pokljuke za ta semafor se vijejo do odcepa za grad. Da prideš na vrsto, gre mimo enih 15 do 20 serij zelene luči. Še par let nazaj, je iz bližnje PP prišel policaj, izklopil semafor, oblekel svetleč jopič, piščalko in lopar in je ročno urejal promet in ga s tem RES POSPEŠIL. Pohvalno.

Zadnja leta pa...pride, vklopi utripajoče oranžne luči...in gre.....torej urejanje prometa prepusti samim udeležencem...v smislu; se boste že zmenili. E, za tak pristop...je pa tud 800€ preveč.

 

Sicer pa...nova razbremenilna cesta je ta problem kar občutno rešila.....

Bravo za ta prispevek !   :worship:

To tok dobr ilustrira kok smo v kurcu.  Ce semafor ne dela in ce ni nikogar kdor bi nam govoril kaj in kako naj delamo, si ne znamo sami niti riti obrisat vec ...pardon ...  ne znamo sami niti cez krizisce vec.

Sistem in pravila podebiljajo !  Ko bo dovolj krvi preteklo nam bo spet hrbtenica otrdela in zdrava pamet vrnila.  IMHO

:smoke:

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Bravo za ta prispevek !   :worship:

To tok dobr ilustrira kok smo v kurcu.  Ce semafor ne dela in ce ni nikogar kdor bi nam govoril kaj in kako naj delamo, si ne znamo sami niti riti obrisat vec ...pardon ...  ne znamo sami niti cez krizisce vec.

Sistem in pravila podebiljajo !  Ko bo dovolj krvi preteklo nam bo spet hrbtenica otrdela in zdrava pamet vrnila.  IMHO

:smoke:

 

oprosti, ampak tako je nastavljeno, kajti če semafor dela, pa nekako ustvarja gnečo, ker mu tajming v špici ne leži imamo raje civilnega opazovalca in dva inkasanta, ki kasirajo vse, ki zapeljejo prepozno v križišče. Vključno z mano smo 4je stali in čakali položnice. Usmerjal pa ni nobeden, a rabili bi samo enega. 

Je kaj znano kam pes taco moli....100%maš prav, Sistem in pravila podebiljajo ! ampak če hočem zdravo pamet, kaj lahko naredim? Odstrelim šefa, al 3 kretene, ki ga slepo ubogajo?

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

oprosti, ampak tako je nastavljeno, kajti če semafor dela, pa nekako ustvarja gnečo, ker mu tajming v špici ne leži imamo raje civilnega opazovalca in dva inkasanta, ki kasirajo vse, ki zapeljejo prepozno v križišče. Vključno z mano smo 4je stali in čakali položnice. Usmerjal pa ni nobeden, a rabili bi samo enega. 

Je kaj znano kam pes taco moli....100%maš prav, Sistem in pravila podebiljajo ! ampak če hočem zdravo pamet, kaj lahko naredim? Odstrelim šefa, al 3 kretene, ki ga slepo ubogajo?

Pravilo zadrge, empatija, strpnost . . . pa se bi se kaj naslo... z lahkoto resi podobno zagato...pa se marsikatero drugo . . . ce so ljudje/udelezenci "gladki" ni nobene potrebe po odstrelu . . .

 

...pa naj moli pes taco kamor hoce 

:smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Pravilo zadrge, empatija, strpnost . . . pa se bi se kaj naslo... z lahkoto resi podobno zagato...pa se marsikatero drugo . . . ce so ljudje/udelezenci "gladki" ni nobene potrebe po odstrelu . . .

 

...pa naj moli pes taco kamor hoce 

:smoke:

Pravilo zadrge, empatija, strpnost . . . pa se bi se kaj naslo... z lahkoto resi podobno zagato.

tega je veliko več kot si misliš ali kot pišeš, še vedno ostane nekdo, ki bo hotel iz zgornjih zagat nekaj zaslužiti, ali pa bo moral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Darko3g pravi:

Ta nova razbremenilna cesta je problem prestavila na krožišče pred Petrolom. Pravi obvoznici bi morali biti dve: ena za Bohinj in druga za Gorje in obe bi se morali začeti v krožišču pri avtocesti ali vsaj pri megalomanskem krožišču za golf igrišče.

Imaš prav. Sedaj zastoji nastajajo zaradi tega krožišča. Odcep za juzno obvoznico proti Bohinju, je pa v obliki velikega kriožišča nacrtovan priblzno tam, kjer je tabla za Bled, oziroma prve hiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Pravilo zadrge, empatija, strpnost . . . pa se bi se kaj naslo... z lahkoto resi podobno zagato...pa se marsikatero drugo . . . ce so ljudje/udelezenci "gladki" ni nobene potrebe po odstrelu . . .

 

...pa naj moli pes taco kamor hoce 

:smoke:

Med pretezno vikendaši z LJ tablicami, vikend vozniki, ki jim je zadrga mission imposible ter med tujimi turisticnimi avtobusi, ki pridejo iz A, I, Madžarske na enodnevni izlet, na žalost ni veliko moznosti za zadrgo, strpnost in empatijo.

 

Von Axl hvala.....seveda, le kako sem jih spregledal....

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Tedybear said:

Med pretezno vikendaši z LJ tablicami, vikend vozniki, ki jim je zadrga mission imposible ter med tujimi turisticnimi avtobusi, ki pridejo iz A, I, Madžarske na enodnevni izlet, na žalost ni veliko moznosti za zadrgo, strpnost in empatijo.

Naredimo unijo še z "vozniki", ki dr*ajo po telefonih, sploh ne spremljajo prometa, ogledala imajo pa samo za sebe gledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

in to ni osamljen primer, bo kar kup služb kjer prednjači administracija (katera pokasira levji delež denarja v negospodarstvu).

Sicer je pa na koncu vseeno, ampak potrebno je ustvariti pogoje, da gospodarstvo zasluži, da bodo predvsem birokrati trošili. Eno gre z drugim. In če se vrnem na našo preljubo policijo, več dobička je če ustvarijo dobro pretočnost prometa, ne pa kot si oni razlagajo, da čimveč istržijo. Na kratki rok in lokalno gledano pa imajo 100% prav. Živela današnja akcija. Če bo pa premal zaslužka bodo rekli, da so uspeli s svojimi napori, pa uvedli kako novo akcijo recimo "neprilagojena" hitrost. Tam je pa že več opcij za kasirat :P

 

O kakšni pretočnosti pišeš? Doma bodi, pa bo vse pretočno. Res bluziš. Če ti ni jasno, je pretočnost odvisna od števila vozil na določeni cesti, katera je, kakršna je. V primeru preveč vozil, se promet ustavi, ker je nekje ozko grlo. Kaj naj naredi policija? Naj vozila usmerja enega čez drugega? Naj bodo v nadstropjih? Potem pa še bedaki, ki se gužvajo v semaforiziranih križiščih in delajo zastoje. 

Kje si ti našel neke razlage policije, da je treba čimveč iztržiti? Daj, prilepi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

no vidiš, ne pa ko polcaji, k sam kasirajo :P

ps. zračunaj koliko sem neto dal za "zdravstvo". Tolk prjatu, da majo nekateri vile z bazeni na ta račun. Sestra pa za 900€ dela nočne in mi birše rit. Tut to vem.

ps. tut ti si dal, misilm da si zaslužimo "normalno "obdelavo na urgenci, ne pa slikanje samo do kolen, kot v mojem primeru :(

 

 

Ko boš imel prometno nesrečo, ko te bo nekdo oropal, pretepel, ko boš zaparkiran, ko te bo pes ugriznil, ko bo sosed razbijal celo noč, ..., pokliči kogarkoli, samo ne policijo, ker tako ali tako nič ne naredi. Kliči župnika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

oprosti, ampak tako je nastavljeno, kajti če semafor dela, pa nekako ustvarja gnečo, ker mu tajming v špici ne leži imamo raje civilnega opazovalca in dva inkasanta, ki kasirajo vse, ki zapeljejo prepozno v križišče. Vključno z mano smo 4je stali in čakali položnice. Usmerjal pa ni nobeden, a rabili bi samo enega. 

Je kaj znano kam pes taco moli....100%maš prav, Sistem in pravila podebiljajo ! ampak če hočem zdravo pamet, kaj lahko naredim? Odstrelim šefa, al 3 kretene, ki ga slepo ubogajo?

Semafor ima določene barve. Menda veš, kaj pomenijo. Prav tako ima semafor nalogo odpreti eno smer in zapreti drugo. Zakaj? Ker so vozniki teleta in bi se na prednostni cesti vozili na meter razdalje, da se ne bi kdo z neprednostne ceste zrinil pred njih. Torej semafor omogoča vključevanje in sicer enkrat enemu in drugič drugemu oziroma odpira in zapira določene smeri.

Ker pa se najdejo bedaki, kateri zapeljejo skozi rdečo, zaradi česar nastane še večji zastoj, saj morajo tisti z zeleno te bedake čakati, je pač stanje na tistem križišču takšno, kot ga sami naredite. In menda se boš spomnil, da je rešitev ugasnitev semaforja in kazanje vsakemu posameznemu, kdaj in kam mora iti. Ker edino tako preprečimo bedakom vožnjo v rdečo luč. 

Za zdravo pamet si ti sam odgovoren. Ali ti je treba povedati, da se moraš pripeti s pasom, da moraš upoštevati omejitve, da moraš voziti po svoji strani, da ne prehitevaš, kjer ne smeš, ...? Ne, drugi so krivi. Tako razlagaš z nekim odstrelom. Saj ni čudno, da je takšno sranje na cestah. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Pravilo zadrge, empatija, strpnost . . . pa se bi se kaj naslo... z lahkoto resi podobno zagato.

tega je veliko več kot si misliš ali kot pišeš, še vedno ostane nekdo, ki bo hotel iz zgornjih zagat nekaj zaslužiti, ali pa bo moral.

Še vedno se najde bedak, ki ne upošteva pravila, ker se mu jebe za vse. Za prekrške je pa predpisana globa. Samo tebi to ni jasno. 

Se bo pa treba odločiti ali hočete nadzor, usmerjanje oziroma držanje nesposobnih za roko, kaznovanje ali opozarjanje. Dokler drugi dobijo kazen, sem sam zadovoljen, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Še vedno se najde bedak, ki ne upošteva pravila, ker se mu jebe za vse. Za prekrške je pa predpisana globa. Samo tebi to ni jasno. 

Se bo pa treba odločiti ali hočete nadzor, usmerjanje oziroma držanje nesposobnih za roko, kaznovanje ali opozarjanje. Dokler drugi dobijo kazen, sem sam zadovoljen, kajne. 

Te zadnje besede kot prometnik veš, da ne držijo. Vsak dan prevozim relacijo Tepanje - Ivanjkovci, ja tam, kjer so omejitve res prestroge in nesmiselne. In prav tam jih vsaj enkrat na dan vidim skrite za postajo, grmom itd. Da so tam pa vem že prej, ker me nasproti vozeči opozarjajo. HVALA JIM. Vedno opozarjam tudi jaz. Tu še ni tol fovšije. Le zakaj ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

O kakšni pretočnosti pišeš? Doma bodi, pa bo vse pretočno. Res bluziš. Če ti ni jasno, je pretočnost odvisna od števila vozil na določeni cesti, katera je, kakršna je. V primeru preveč vozil, se promet ustavi, ker je nekje ozko grlo. Kaj naj naredi policija? Naj vozila usmerja enega čez drugega? Naj bodo v nadstropjih? Potem pa še bedaki, ki se gužvajo v semaforiziranih križiščih in delajo zastoje. 

Kje si ti našel neke razlage policije, da je treba čimveč iztržiti? Daj, prilepi. 

sem ti že povedal, ne obdeluj mene, ampak situacijo, oddahn se mal no.

Pri usmerjanju prometa, ko semafor ustvarja zamaške, ena stran ima pač več prometa, pomaga mahajoči loparček..lahko tudi od komunale ali cestnega podjetja, namreč ima več pameti kot semafor in se zna pogovoriti z nasprotno stranjo, koliko je še vozil.

To razumejo vsi, razen tebe, zato ti bodi raje doma.

pred eno uro, Borutt pravi:

Ko boš imel prometno nesrečo, ko te bo nekdo oropal, pretepel, ko boš zaparkiran, ko te bo pes ugriznil, ko bo sosed razbijal celo noč, ..., pokliči kogarkoli, samo ne policijo, ker tako ali tako nič ne naredi. Kliči župnika. 

malo šale ti pa ne potegne a ne.

ps. večina "zgoraj" samo kasira gretje stolčka, bo bolj razumljivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Semafor ima določene barve. Menda veš, kaj pomenijo. Prav tako ima semafor nalogo odpreti eno smer in zapreti drugo. Zakaj? Ker so vozniki teleta in bi se na prednostni cesti vozili na meter razdalje, da se ne bi kdo z neprednostne ceste zrinil pred njih. Torej semafor omogoča vključevanje in sicer enkrat enemu in drugič drugemu oziroma odpira in zapira določene smeri.

Ker pa se najdejo bedaki, kateri zapeljejo skozi rdečo, zaradi česar nastane še večji zastoj, saj morajo tisti z zeleno te bedake čakati, je pač stanje na tistem križišču takšno, kot ga sami naredite. In menda se boš spomnil, da je rešitev ugasnitev semaforja in kazanje vsakemu posameznemu, kdaj in kam mora iti. Ker edino tako preprečimo bedakom vožnjo v rdečo luč. 

Za zdravo pamet si ti sam odgovoren. Ali ti je treba povedati, da se moraš pripeti s pasom, da moraš upoštevati omejitve, da moraš voziti po svoji strani, da ne prehitevaš, kjer ne smeš, ...? Ne, drugi so krivi. Tako razlagaš z nekim odstrelom. Saj ni čudno, da je takšno sranje na cestah. 

 

filozofiraš na polno. Amapk res.Ne trobezlaj o rdeči luču v jutranji gneči ko vse stoji. Bivši predsednik bi iskal rešitve, ti iščeš opravičila. Sem ti že napisal, delavec ob cesti ali delavec CCP ali delavec komunale je sposoben spuščati in sproščati promet in sicer po načelu dogovora z nasprotno stranjo.

Sicer ti pa ne mislim odgovarjati več, ker mi ne moreš dokazati, da je bolj pametno da tri osebe kasirajo, (in to ni osamljen primer) namesto da bi nekdo urejal. Opaziš raziko?

Kasiranje vs urejane. simpl, za inteligentne, ostali se bodo pa oklepali puhlic vožnje v rdeču in podobnih klobasanj.

pred eno uro, Borutt pravi:

Še vedno se najde bedak, ki ne upošteva pravila, ker se mu jebe za vse. Za prekrške je pa predpisana globa. Samo tebi to ni jasno. 

Se bo pa treba odločiti ali hočete nadzor, usmerjanje oziroma držanje nesposobnih za roko, kaznovanje ali opozarjanje. Dokler drugi dobijo kazen, sem sam zadovoljen, kajne. 

Nič, ker nisi ali niso sposobni razumet, kaj jim je delo.

BDW kako vam gre kasiranje te dni? Je v redu iztržek? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, isarajli1 pravi:

Te zadnje besede kot prometnik veš, da ne držijo. Vsak dan prevozim relacijo Tepanje - Ivanjkovci, ja tam, kjer so omejitve res prestroge in nesmiselne. In prav tam jih vsaj enkrat na dan vidim skrite za postajo, grmom itd. Da so tam pa vem že prej, ker me nasproti vozeči opozarjajo. HVALA JIM. Vedno opozarjam tudi jaz. Tu še ni tol fovšije. Le zakaj ne ?

Nisem odvisnik od pikic (ukrepov).

Jaz pa opozarjam, kadar ni radarja ali kontrole. In potem vozijo po omejitvi. Zanimivo, da ob opozarjanju vsakdo takoj ve, koliko in, kako mora voziti. 

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

sem ti že povedal, ne obdeluj mene, ampak situacijo, oddahn se mal no.

Pri usmerjanju prometa, ko semafor ustvarja zamaške, ena stran ima pač več prometa, pomaga mahajoči loparček..lahko tudi od komunale ali cestnega podjetja, namreč ima več pameti kot semafor in se zna pogovoriti z nasprotno stranjo, koliko je še vozil.

To razumejo vsi, razen tebe, zato ti bodi raje doma.

malo šale ti pa ne potegne a ne.

ps. večina "zgoraj" samo kasira gretje stolčka, bo bolj razumljivo?

Zaenkrat smo ugotovili, da si ti tisti, ki dela gužvo v križišču. Kdaj boš doma, da gremo ostali v miru na cesto? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

 

Zaenkrat smo ugotovili, da si ti tisti, ki dela gužvo v križišču. Kdaj boš doma, da gremo ostali v miru na cesto? 

zaenkrat smo ugotovili, da si ti tisti, ki ne veš kaj bi počel v križišču. :P 

Greš kasirat, simpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

filozofiraš na polno. Amapk res.Ne trobezlaj o rdeči luču v jutranji gneči ko vse stoji. Bivši predsednik bi iskal rešitve, ti iščeš opravičila. Sem ti že napisal, delavec ob cesti ali delavec CCP ali delavec komunale je sposoben spuščati in sproščati promet in sicer po načelu dogovora z nasprotno stranjo.

Sicer ti pa ne mislim odgovarjati več, ker mi ne moreš dokazati, da je bolj pametno da tri osebe kasirajo, (in to ni osamljen primer) namesto da bi nekdo urejal. Opaziš raziko?

Kasiranje vs urejane. simpl, za inteligentne, ostali se bodo pa oklepali puhlic vožnje v rdeču in podobnih klobasanj.

Nič, ker nisi ali niso sposobni razumet, kaj jim je delo.

BDW kako vam gre kasiranje te dni? Je v redu iztržek? :P

 

Upoštevanje barve na semaforju je filozofiranje? Zate, ki ti dol visi za rdečo luč, verjetno res. 

O kakšnem opravičilu pišeš? Kar nekaj nabijaš, kajne. 

Ker ti ne razumeš pomena barv na semaforju, bi imel pomoč v obliki držanja za roko. Malo strpnosti in defenzivne vožnje pomaga. Poskusi. 

Tri osebe kasirajo? Seveda je problem, ker so tebe ujeli. V primeru, da bi ušel brez kazni, mi ne bi ničesar vedeli o gužvi v križišču, katero naredite sami. 

Očitno je tebi normalno, da se vozi v rdečo. Kar nadaljuj s tem početjem. Enkrat bo z druge strani večja mašina brez zavor. 

Ne krši, pa ne boš plačeval. Tako poteka kasiranje. In to vsak dan. 

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

zaenkrat smo ugotovili, da si ti tisti, ki ne veš kaj bi počel v križišču. :P 

Greš kasirat, simpl

Prej si napisal, da ne boš več odgovarjal. 

Spet; ne krši in ne boš plačeval. Simpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

1. Upoštevanje barve na semaforju je filozofiranje? Zate, ki ti dol visi za rdečo luč, verjetno res. 

O kakšnem opravičilu pišeš? Kar nekaj nabijaš, kajne. 

Ker ti ne razumeš pomena barv na semaforju, bi imel pomoč v obliki držanja za roko. Malo strpnosti in defenzivne vožnje pomaga. Poskusi. 

2. Tri osebe kasirajo? Seveda je problem, ker so tebe ujeli. V primeru, da bi ušel brez kazni, mi ne bi ničesar vedeli o gužvi v križišču, katero naredite sami. 

Očitno je tebi normalno, da se vozi v rdečo. Kar nadaljuj s tem početjem. Enkrat bo z druge strani večja mašina brez zavor. 

3. Ne krši, pa ne boš plačeval. Tako poteka kasiranje. In to vsak dan. 

Prej si napisal, da ne boš več odgovarjal. 

Spet; ne krši in ne boš plačeval. Simpl. 

1. ti napišem kot osnovnošolcu, semafor nima pameti ima samo tajming, nekateri še senzorje, ampak to je že višja matematika in ne deluje optimalno. Policaj, ki v takem primeru sprošča promet, od tam, kjer je največja gneča bi veliko pripomogel k izboljšanju situacije oziroma pretočnosti. Bo šlo?

2. tri osebe so se ubadali in se ubadajo saj je to priljubljena pozicija z gledanjem jutranje konice ob 7 uri v Vrhniki. Prispevali so veliko v blagajno, k temu da bi sprostili promet pa ne. Bo šlo?

3. Ni problem moje plačevanje, na dobrih 100.000 prevoženih pokasiram cca 1 kazen, tako da ni debata o meni ampak generalno o izboljšanju stanja. Seveda če zagovarjaš sedanje stanje da je vse qul, potem vem da ne bo šlo.

Evo, zdej sem se pa res izpovedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena velika nesposobnost naše policije in vlade se kaže na morju, ker svojh državljanov niso sposobni ali si jih ne upajo zaščitit, bomo hlapci plačevali lepe odškodnine ribičem, ker pač ne morejo lovit do meje. 250€ na meter barke, 2×letno. Znanec poka od sreče, nikoli ni letno zaslužil toliko, sploh ne brez dela. Vmes bo seveda še itak lovil.

18m barka × 500  = 9000€ na leto. Nikol še ni imel hrvate za prijatelje, zdaj jim bo nosil zlatoroga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

....

3. kdo gasi požar ljudi v zasebnem sektorju

 

 

 

.... prostovoljci.... v veliki vecini....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!