Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, DAMI34 pravi:

1. ti napišem kot osnovnošolcu, semafor nima pameti ima samo tajming, nekateri še senzorje, ampak to je že višja matematika in ne deluje optimalno. Policaj, ki v takem primeru sprošča promet, od tam, kjer je največja gneča bi veliko pripomogel k izboljšanju situacije oziroma pretočnosti. Bo šlo?

2. tri osebe so se ubadali in se ubadajo saj je to priljubljena pozicija z gledanjem jutranje konice ob 7 uri v Vrhniki. Prispevali so veliko v blagajno, k temu da bi sprostili promet pa ne. Bo šlo?

3. Ni problem moje plačevanje, na dobrih 100.000 prevoženih pokasiram cca 1 kazen, tako da ni debata o meni ampak generalno o izboljšanju stanja. Seveda če zagovarjaš sedanje stanje da je vse qul, potem vem da ne bo šlo.

Evo, zdej sem se pa res izpovedal

Po tvoje. 

1. Pameti nima tisti, ki gre v rdečo. Semafor ne deluje optimalno? Kaj si ti, ukradel izpit? Rdeča in rumena sta ustavi, zelena je vozi. Niste še imeli tega v šoli? 

Si kdaj videl kakšnega policista v križišču usmerjati? Tudi to se zgodi, kajne. In, ko ta policist dobi informacijo o vožnji v rdečo luč na drugem križišču, gre tja oglobiti največjega reveža oziroma kršitelja. 

2. V blagajno si prispeval ti sam. Samo tega ne boš nikoli ugotovil. Ali misliš, da so kaznovali tudi tiste, ki niso storili prekršek? 

3. Res znaš nabijati. Sedanje stanje je zaradi kršiteljev takšno, kot je. Ko ne boš več kršil, bo tudi stanje boljše. Razen, če misliš, da je izboljšanje stanja mahanje v enem križišču, v ostalih deset pa bedaki vozijo v rdečo. Dopovej si že enkrat, da je takšno stanje na cestah zaradi bedakov. Ko bodo bedaki nehali ogrožati sebe in druge, bo stanje takoj boljše. Si razumel? V neumnih glavah voznikov je problem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, isarajli1 pravi:

Še ena velika nesposobnost naše policije in vlade se kaže na morju, ker svojh državljanov niso sposobni ali si jih ne upajo zaščitit, bomo hlapci plačevali lepe odškodnine ribičem, ker pač ne morejo lovit do meje. 250€ na meter barke, 2×letno. Znanec poka od sreče, nikoli ni letno zaslužil toliko, sploh ne brez dela. Vmes bo seveda še itak lovil.

18m barka × 500  = 9000€ na leto. Nikol še ni imel hrvate za prijatelje, zdaj jim bo nosil zlatoroga.

Seveda je za politiko kriva policija.

Sploh karkoli veš o delu policije na morju? Kakšne naloge in pooblastila ter zadolžitve imajo? Pozanimaj se pri njih in ne pri medijih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inkasanti so sedaj postali mestni redarji...na takih mestih v naseljih postavljajo radarje, kjer skorajda nemogoče peljati manj, kot 10 km nad omejitvijo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Seveda je za politiko kriva policija.

Sploh karkoli veš o delu policije na morju? Kakšne naloge in pooblastila ter zadolžitve imajo? Pozanimaj se pri njih in ne pri medijih. 

Pa menda ne boš reku, da tud o tem veš vse. Vem, da so najmanj 4× stisnili pizdo pred hrvati. To zna povedat marsikater ribič vpleten v incident. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Inkasanti so sedaj postali mestni redarji...na takih mestih v naseljih postavljajo radarje, kjer skorajda nemogoče peljati manj, kot 10 km nad omejitvijo :(

Pokaži kakšno lokacijo. Ker to pa še mene skrbi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

Pa menda ne boš reku, da tud o tem veš vse. Vem, da so najmanj 4× stisnili pizdo pred hrvati. To zna povedat marsikater ribič vpleten v incident. 

Si se pri njih pozanimal, zakaj delajo, kar delajo in, kako delajo? So zanimive zgodbe o njihovem delu in predvsem o njihovi floti. 

V Ljubljani mislijo, da jih je vsaj tisoč z dvesto plovili in oboroženi za eno armijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borči, en teden bom v tujini, lahko se oddahneš, ker v Sloveniji ne bom nobenega ogrožal, tako, da greš komot in brez strahu na cesto :P

 

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

Borči, en teden bom v tujini, lahko se oddahneš, ker v Sloveniji ne bom nobenega ogrožal, tako, da greš komot in brez strahu na cesto :P

 

Si že čez mejo? Ker me bemve čaka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Pokaži kakšno lokacijo. Ker to pa še mene skrbi. 

Pred gostilno Rekar u Kranj. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Se da tam peljati po omejitvi? 

Kje pa se ne da pelati po omejitvi?

Vem,da cudak a se ne spomnim,da bi kje bila omejitev 30kmh ali 50 in je ne bi slo upostevati!

Ce se prav spomnim tle ziva meja zaklanja pogled na cesto in prav,da je omejitev 50...sploh ko se zaljubljencem mudi vsakemu na svoj konec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2018 ob 10:17, Nearrain pravi:

to zato, ker si napacne volil ;)

volil sem zmagovalce in luzerje..vsakič je bilo samo še slabše... od sedaj se brigam zase in domače kraljestvo..

Ob 10. 8. 2018 ob 10:22, Xebec pravi:

Ali imate trenutek, da se pogovorimo o našem gospodu in odrešeniku Janezu Ivanu Janši?

:lol1:

:bum:

pred 23 urami, Zivnorc pravi:

... ja  IN TO ZATO, ker:

recimo moški v familiji dela recimo v ZS.. gospodarstvu..itd...

.... žena pa ima službo samosebinamenjeno v JU in tudi ona domov prinese cekine, ki so nujno potrebni, da lahko ena hčerka študira umetnostno zgodovino, druga pa karkolidrugega fuull pomembnega , ki bo v prihodnosti"močno vplivalo" na BDP...in žena je zadovoljna, da domov prinese cekine... dec pa tudi... in VERJETNO zaradi tega ne pade na misel nikomur, da bi se zbunil , da je JU brezveze, ker bi potem žena ostala brez službe...in bla, bla,bla.... neverending story.....

ne smeš vseh sodizi po situaciji pri sebi.. pri nas delava oba v gospoarstvu..

pred 21 urami, Nearrain pravi:

Pravilo zadrge, empatija, strpnost . . . pa se bi se kaj naslo... z lahkoto resi podobno zagato...pa se marsikatero drugo . . . ce so ljudje/udelezenci "gladki" ni nobene potrebe po odstrelu . . .

ponavadi so na semaforjih tudi znaki prednostna ali neprednostna cesta .. te pa je ob nedelovanju seveda potrebno upoštevat.. 

in ob upoštevanju znakov lahko ena stran čaka v nedogled oz. kolikor je vozil na prednostni.. torej točno pravila upoštevanja predpisov naredijo gnečo.. ane simpl k pasul..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Zasavska cesta 95

https://goo.gl/maps/rW7MD9Zm2iD2

Druga je v Postojni po izvozu iz avtoceste, točen naslov morda objavim kasneje...

 

In ne gre po omejitvi? Zanima me. 

pred 4 urami, sesir pravi:

Kje pa se ne da pelati po omejitvi?

Vem,da cudak a se ne spomnim,da bi kje bila omejitev 30kmh ali 50 in je ne bi slo upostevati!

Ce se prav spomnim tle ziva meja zaklanja pogled na cesto in prav,da je omejitev 50...sploh ko se zaljubljencem mudi vsakemu na svoj konec...

Nekoga drugega to vprašaj. Ker nisem jaz tega napisal. Jaz samo sprašujem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Se da tam peljati po omejitvi? 

30 km/h - vse se da če se hoce. Zadnjič me je začel en prehitevati s kolesom, pa se mu nisem pustil. Prišla sva do 45, pol je bil na srečo ovinek. A kolesarje tudi kasirajo, če jih pomerijo z radarjem?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, hajamoto pravi:

 A kolesarje tudi kasirajo, če jih pomerijo z radarjem?

Če ga prepoznajo po riti, včeraj sem videl nekoga s prozornimi hlači na riti in brez spodnjic :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Si že čez mejo? Ker me bemve čaka. 

Ja, vse kul. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta da se po omejitvi NEDA peljat je ena bolj neumnih v celotni temi. :) Ja, lahko je omejitev neumna, ampak ne, nemoreš prit z argumentom da se pa toliko neda peljat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

In ne gre po omejitvi? Zanima me. 

Seveda gre, če je nekdo mazohist. :ninja:

Po ravni, pregledni, maloprometni cesti se mi zdi mučno peljati 50.

Se lahko kje pritožim za mućenje :?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, hajamoto pravi:

30 km/h - vse se da če se hoce. Zadnjič me je začel en prehitevati s kolesom, pa se mu nisem pustil. Prišla sva do 45, pol je bil na srečo ovinek. A kolesarje tudi kasirajo, če jih pomerijo z radarjem?

Vse se da. Tudi kolesarja se da pomeriti. Pa še nekaj zate. 

(4) Voznik prehitevanega vozila ne sme povečevati hitrosti. Po potrebi mora zmanjšati hitrost in se pomakniti k desnemu robu vozišča in s svojim ravnanjem omogočiti vozniku, ki prehiteva čimprejšnjo zaključitev prehitevanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 27 minutami, vandrovec pravi:

Seveda gre, če je nekdo mazohist. :ninja:

Po ravni, pregledni, maloprometni cesti se mi zdi mučno peljati 50.

Se lahko kje pritožim za mućenje :?

Društvu za zaščito živali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar iz štacune, tam parkiran znančev motor, brez čelade. Opazujem iz trgovine. Sede na motor in se odpelje v smer svojega doma. Brez čelade. Mu pošljem mms njega, dobim odgovor : Hehe, saj veš... izbriši, hehe.

Ja, kriminalist je bil ! 

Tist " saj veš ..."  pa verjetno pomenu, da on lahk. Drugač pa fajn pob, treniramo skup. Tud jaz sem fajn pob, saj veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

S pravimi odvetniki bi morda šlo...nepravilno postavljene omejitve :?

Poskusi pa potem tukaj napiši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

Pravkar iz štacune, tam parkiran znančev motor, brez čelade. Opazujem iz trgovine. Sede na motor in se odpelje v smer svojega doma. Brez čelade. Mu pošljem mms njega, dobim odgovor : Hehe, saj veš... izbriši, hehe.

Ja, kriminalist je bil ! 

Tist " saj veš ..."  pa verjetno pomenu, da on lahk. Drugač pa fajn pob, treniramo skup. Tud jaz sem fajn pob, saj veš...

Kaj pa trenirate če lahko vprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!