Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

@Borutt kaj lahko narediš kot policaj, uradna oseba, če nekdo pihne 0.24.

A ga morš spustit, al obstaja kakšna zakonska podlaga za nadaljni postopek?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Tex pravi:

Tej babnci fejst špila. V odaji kmetija je že pokazala svoje male možgane. Ne vem kak so sploh lahk kaj takega spustili v svoje vrste. Aja, tak kot ostale najbrž. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

@Borutt kaj lahko narediš kot policaj, uradna oseba, če nekdo pihne 0.24.

A ga morš spustit, al obstaja kakšna zakonska podlaga za nadaljni postopek?

 

 

Odvisno, kdo oziroma kaj je po zakonu ta nekdo. Zdaj pa bolj natančno zastavi svoje vprašanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Odvisno, kdo oziroma kaj je po zakonu ta nekdo. Zdaj pa bolj natančno zastavi svoje vprašanje. 

Ja sej sm napisu da policist. Ti si policist. Ustavis nekoga v kontroli prometa, napiha 0.24. A ga moraš spustit, ali lahko kako drugače naprej ukrepaš. Ti zakon to dopušča, omogoča?

Mene je spustu. Je pa dal vedet, da mam srečo, da me je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon pravi:

Drugi vozniki imajo lahko največ do vključno 0,50 grama alkohola na kilogram krvi ali do vključno 0,24 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, pod pogojem, da tudi pri nižji koncentraciji alkohola ne kažejo znakov motenj v vedenju, katerih posledica je lahko nezanesljivo ravnanje v cestnem prometu.

Torej je 0,24 še dovoljeno in ne rabiš imeti sreče (moraš pa imeti znanje, da te ne more zajebavat). Res pa je, da lahko oceni, da nisi sposoben nadaljevati, kar bo gotovo ocenil, če mu boš ugovarjal (kavelj 22)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Ja sej sm napisu da policist. Ti si policist. Ustavis nekoga v kontroli prometa, napiha 0.24. A ga moraš spustit, ali lahko kako drugače naprej ukrepaš. Ti zakon to dopušča, omogoča?

Mene je spustu. Je pa dal vedet, da mam srečo, da me je.

Je že nekdo prilepil, kar sem te spraševal. Ni za vse enako. In je potrebno vedeti, koliko je meja in koliko je toleranca. Ker šele z upoštevanjem tolerance dobiš točno številko oziroma mejo. 

Kavelj 22 je v tem, da pri dovoljenih nič vejica nič nič točno veš, koliko lahko spiješ, preden greš za volan ali krmilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ste v dvomih, vprašte Mundo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 5. 2019 ob 21:20, skalar36 pravi:

@Borutt kaj lahko narediš kot policaj, uradna oseba, če nekdo pihne 0.24.

A ga morš spustit, al obstaja kakšna zakonska podlaga za nadaljni postopek?

 

 

Voznik pri tej (z indikatorjem !) izmerjeni koncentraciji ni v prekršku, razen če kaže znake nezanesljivega ravnanja.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Menda nekdo rad plačuje kazni na Hrvaškem, ker so tako poceni.

Vsak nenamensko namenski plačilni listek, pa tudi za 1 € , je odveč :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Menda so jo zanalašč pustili na tistem delovnem mestu. Ker jim ni bila po godu. In se je seveda nabralo. Ampak skozi več let in z več različnimi dogodki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Menda so jo zanalašč pustili na tistem delovnem mestu. Ker jim ni bila po godu. In se je seveda nabralo. Ampak skozi več let in z več različnimi dogodki. 

Mi je jasno . Sem dojel kako deluje vodstvo policije   in sodstvo z roko v roki . Barabe. 

Lepo se je videlo ko so kriminalca Mundo ops kriminalista ustavili in mu stopili na rep , hitro je policist dobil ovadbo ........

Žalostno je vse skupaj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Mi je jasno . Sem dojel kako deluje vodstvo policije   in sodstvo z roko v roki . Barabe. 

Lepo se je videlo ko so kriminalca Mundo ops kriminalista ustavili in mu stopili na rep , hitro je policist dobil ovadbo ........

Žalostno je vse skupaj .

Vse skupaj je bwga mati. 

Kateri policist je dobil ovadbo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, v Bosni je tud nardil en samomor, ker ni imel pištole se je pretepel do smrti. Samomor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Vse skupaj je bwga mati. 

Kateri policist je dobil ovadbo? 

tisti, ki ga je ustavil , v bistvu ne ovadbo ampak so od nekod privlekli njegove grehe iz preteklosti, če se prav spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Vse skupaj je bwga mati. 

Kateri policist je dobil ovadbo? 

Tisti , ki je Mundo ustavil pijanega  so ga takoj za tem obtožili korupcije .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

tisti, ki ga je ustavil , v bistvu ne ovadbo ampak so od nekod privlekli njegove grehe iz preteklosti, če se prav spomnim.

Gugl vse najde. 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Tisti , ki je Mundo ustavil pijanega  so ga takoj za tem obtožili korupcije .

Misliš to?

https://www.vecer.com/policist-iz-patrulje-ki-je-ustavila-mundo-je-bil-v-preteklosti-ob-sluzbo-zaradi-suma-korupcije-6663819

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

na bruhanje mi gre ko vidim faco guspoda M :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

To ja . No je bil po napisanem že prej v postopku a takoj ko je prišla zgodba z Mundo ven so ga mediji raztrgali in deklasirali , vrjetno je imel g. Munda prstke vmes . So pa to moje domneve a ZKP mi tako veleva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

To ja . No je bil po napisanem že prej v postopku a takoj ko je prišla zgodba z Mundo ven so ga mediji raztrgali in deklasirali , vrjetno je imel g. Munda prstke vmes . So pa to moje domneve a ZKP mi tako veleva :hmm:

To je tako, kot vse tiste zgodbice o policistih, ki kvarijo ugled policije. Samo, da za te zgodbice nihče ne ve, dokler jih sami ne pošljejo novinarjem. Ker jim paše, da nekdo kvari ugled, saj jim je odveč. 

Zaenkrat ne poznam bolj gnilo firmo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se začne akcija za varnost kolesarjev :? ... js jih še nism vidu izvajalcev akcije ... prekrškastih kolesarjev pa vsak dan iz službe pa nazaj tok, da bi meu že v enem tednu dvomesečno normo :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

Kdaj se začne akcija za varnost kolesarjev :? ... js jih še nism vidu izvajalcev akcije ... 

takoj za akcijo varnost motorno motorističnih motoristov :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, tomaz69 pravi:

takoj za akcijo varnost motorno motorističnih motoristov :angryrant2:

za varnost motoristov so že imeli dve akciji .. zdj pridejo ostali na vrsto :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!