Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 minuto, Snecer pravi:

šefu povej za lastinski pregovor:

"si in ius vocat ito"

ne da se mi dopovedat ne, ker želiš neupravičene privilegije, čakaš pri "vratarju" v vrsti, da te pregledajo in legitimirajo, lahko bi bil ISIS borec našemljen v miličnika, al greš kar mimo kot šerif, malo narazen stopiš in se primeš za opasač, da pokažeš glocka, al kaj so vam dali v neuporabo.

pa oba s šefom preberita Vabilo priči na zaslišanje, skupaj, na glas, če ne bo šlo pa zaprosita Ministrstvo za razlago

Če je policist v službenem času za službeno zadevo vabljen na sodišče bi po mojem mnenju moral nositi pištolo...Navsezadnje je usposobljen in dolžan nositi pištolo ves čas službe!Absolutno so vratarji dolžni ligimitimirat vsako osebo,ki pride!Zato so tudi tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

Če je policist v službenem času za službeno zadevo vabljen na sodišče bi po mojem mnenju moral nositi pištolo...Navsezadnje je usposobljen in dolžan nositi pištolo ves čas službe!Absolutno so vratarji dolžni ligimitimirat vsako osebo,ki pride!Zato so tudi tam!

tvoje in moje mnenje v tej zadevi je zelo pomembno in sem se odločil, da takoj najino pisanje posredujem ministrstvu ter vsem sodiščem.

O sedaj naprej je konc zajebancije, ker sta Dami pa Sesir imela mnenje, da Borutt lahko nosi pištolco tut na sodišču :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

tvoje in moje mnenje v tej zadevi je zelo pomembno in sem se odločil, da takoj najino pisanje posredujem ministrstvu ter vsem sodiščem.

O sedaj naprej je konc zajebancije, ker sta Dami pa Sesir imela mnenje, da Borutt lahko nosi pištolco tut na sodišču :P

 

SAMO v službenem času in za službene zadeve!

po mojem mnenju je v borutuvem primeru bil problem to,ker si ni vzel prosti dan...Vendar...spet!!!! V službenih zadevah bi reku,da lahko policist deluje le v času svojega delovnika!Kot je omenil prej snecer...policist,sodni izvedenec in ostali so res priče a priče po službeni dolžnosti,pod posebnimi pogoji?

zame na ulici je nekdo policist,ki sedi v policiskem avtu,če pa ni v avtu pa ima na sebi šapko in pištolo...

Samo v uniformi je lahko kar se mene tiče le eno tele,ki falilo kdaj je maskerada...če se priča o službeni zadevi naj priča "pravna" oseba in ne nek klovn....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

SAMO v službenem času in za službene zadeve!

ah, zdej poveš, sicer sem pa dobil odgovor, za Borutta je izdano posebno dovoljenje, pištolca ki jo bo lahko nosil na sodišču pa poslana preko DHL na domač naslov.

61U9cmUqu1L._SL1001_.thumb.jpg.6868ad5802f34b7b620fbdaf6b0f6fce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

šefu povej za lastinski pregovor:

"si in ius vocat ito"

ne da se mi dopovedat ne, ker želiš neupravičene privilegije, čakaš pri "vratarju" v vrsti, da te pregledajo in legitimirajo, lahko bi bil ISIS borec našemljen v miličnika, al greš kar mimo kot šerif, malo narazen stopiš in se primeš za opasač, da pokažeš glocka, al kaj so vam dali v neuporabo.

pa oba s šefom preberita Vabilo priči na zaslišanje, skupaj, na glas, če ne bo šlo pa zaprosita Ministrstvo za razlago

Simpl. Ker ne razumeš, da Zakon pravi, da imam pravico imeti in nositi službeno orožje, še naprej klobasaj o hišnem redu sodišča. Menda si pravnik. Torej je hišni red nad zakonom ? Sodni red, če boš iskal po guglu.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Simpl. Ker ne razumeš, da Zakon pravi, da imam pravico imeti in nositi službeno orožje, še naprej klobasaj o hišnem redu sodišča. Menda si pravnik. Torej je hišni red nad zakonom ? Sodni red, če boš iskal po guglu.  

Pravico? Sem mislil,da dolžnost policista nositi in nikomur ne predajati orožja iz rok????

Navsezadnje je hotela JNA razorožiti policiste a hvala bogu se niso dali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Pravico? Sem mislil,da dolžnost policista nositi in nikomur ne predajati orožja iz rok????

Navsezadnje je hotela JNA razorožiti policiste a hvala bogu se niso dali...

Tudi dolžnost. Je padlo ven. Ampak je vse razloženo v tistem dolgem zapisu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Tudi dolžnost. Je padlo ven. Ampak je vse razloženo v tistem dolgem zapisu. 

Se pravi tak ni druge da samo sodišče,ki se drži vsake črke misli,da je samo nad tem istim zakonom,vojsko,policijo....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Simpl. Ker ne razumeš, da Zakon pravi, da imam pravico imeti in nositi službeno orožje, še naprej klobasaj o hišnem redu sodišča. Menda si pravnik. Torej je hišni red nad zakonom ? Sodni red, če boš iskal po guglu.  

vabljen si kot priča in ne kot miličnik, zato zate velja sodni in hišni red

če ne veš, za kak namen te vabijo, si še enkrat preberi vabilo

saj si baje policaj, al so ti šenkali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poglejmo kaj sploh miličnika moti.
 
Citiraj
(1) V sodno stavbo vstop oboroženim osebam ni dovoljen.
(2) Zaradi zagotavljanja varnosti se vstop lahko dovoli oboroženim pooblaščenim uradnim osebam zavodov za prestajanje kazni zapora, policije ter drugim pooblaščenim uradnim osebam državnih organov, ki imajo z zakonom določene pristojnosti policije, ko te na sodišču opravljajo svoje uradne naloge.
(3) Vstop na sodišče se lahko dovoli tudi oboroženim osebam družb za zasebno varovanje, ko opravljajo naloge varovanja v skladu s pogodbo

Pa poglejmo, ali ni morda na sodišču zagotovljeno varovanje...

Citiraj

30. člen

(zagotavljanje varnosti)

(1) Za zagotavljanje varnosti sodnikov, sodnega osebja, strank, udeležencev v postopkih in obiskovalcev, varovanje sodnih stavb, vzdrževanje reda na sodišču, varovanje podatkov, funkcionalnih zemljišč, parkirišč, drugih objektov in opreme ter za varovanje premoženja na podlagi ocene ogroženosti izvajajo naloge varovanja pravosodni policisti ali izvajalci zasebnega varovanja, v skladu z zakonom, ki ureja zasebno varovanje.

(2) Sodišče in izvajalec nalog varovanja skleneta pogodbo ali dogovor, s katerim uredita medsebojne obveznosti in odgovornosti. Če naloge varovanja prevzamejo pravosodni policisti, k dogovoru o izvajanju varovanja poda soglasje minister.

(3) Sodišča vzpostavijo varnostno arhitekturo z različnimi oblikami varovanja, ki glede na velikost, položaj, oceno ogroženosti in pomen zagotavlja ustrezno stopnjo varnosti.

Zakaj bi torej prometni miličnik, ko ga sodišče vabi na zaslišanje kot pričo, torej ko ni prišel opravljati svoje uradne naloge, tam haral s pištolo v sodni dvorani...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

vabljen si kot priča in ne kot miličnik, zato zate velja sodni in hišni red

če ne veš, za kak namen te vabijo, si še enkrat preberi vabilo

saj si baje policaj, al so ti šenkali...

Tebi je pa ata kupil, kajne. 

Takrat, ko sem vabljen, sem v službi. In v službi sem uniformiran in oborožen po Zakonu. Torej me tisti hišni red prav nič ne briga.  Bo šlo v pisker? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:
Pa poglejmo kaj sploh miličnika moti.
 

Pa poglejmo, ali ni morda na sodišču zagotovljeno varovanje...

Zakaj bi torej prometni miličnik, ko ga sodišče vabi na zaslišanje kot pričo, torej ko ni prišel opravljati svoje uradne naloge, tam haral s pištolo v sodni dvorani...

 

 

Ti je res ata vse kupil ? Ker se ti ne da prav nič dopovedati. 

Zazehaj, da bodo šle vate naslednje besede; v službi sem uniformiran in oborožen, ker opravljam delo policista po Zakonu. In Zakon mi nalaga opravljati policijsko delo ves čas službe, ne glede na lokacijo. Celo v svojem prostem času sem dolžan po Zakonu ukrepati. Zato se ... na hišni, sodni in še kakšen red.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabilo si preberi, koga vabijo in zakaj te vabijo. Potem bi lažje in ne boš s pištolo norel po sodišču.

Ker se pa tako bojiš priti na sodišče pa ti predlagam, da te zaslišijo preko videokonference. Boš lahko kremšnito poleg mlatil pa se s pištolo čohal, fantazija.

Citiraj

244.a člen

(1) V skladu z določbami tega člena se zaslišanje obdolženca ali priče lahko opravi tudi z uporabo sodobnih tehničnih sredstev za prenos slike in glasu (videokonferenca).

(2) Zaslišanje obdolženca ali priče preko videokonference se lahko opravi, če:

1.      gre za zaščiteno osebo po zakonu, ki ureja zaščito prič, in bi s prihodom k organu, ki opravlja zaslišanje, nastala resna nevarnost za njeno življenje ali telo, življenje ali telo oseb, ki so z njo v razmerju iz 1. do 3. točke prvega odstavka 236. člena tega zakona, ali oseb, ki jih je predlagala v skladu z določbami zakona, ki ureja zaščito prič,

2.      gre za anonimno pričo in bi s prihodom k organu, ki opravlja zaslišanje, nastala resna nevarnost za njeno življenje ali telo, življenje ali telo oseb, ki so z njo v razmerju iz 1. do 3. točke prvega odstavka 236. člena tega zakona, ali oseb, ki jih je predlagala v skladu z določbami zakona, ki ureja zaščito prič,

3.      je pristojni organ podal ustrezno zaprosilo drugi državi v skladu z zakonom ali mednarodno pogodbo, ali

4.      zaradi drugih upravičenih razlogov ni zaželeno ali možno, da bi oseba prišla k organu, ki opravlja zaslišanje.

(3) Če je podan pogoj iz 4. točke prejšnjega odstavka, se lahko tudi zaslišanje izvedenca opravi preko video

Maš razlog, da si v službi in ni možno, da z motorjem prideš v stavbo oborožen pa boš lepo preko skypa povedal pravljico, šef pa te bo zadaj nadziral, da si res v službi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Snecer pravi:

Vabilo si preberi, koga vabijo in zakaj te vabijo. Potem bi lažje in ne boš s pištolo norel po sodišču.

Ker se pa tako bojiš priti na sodišče pa ti predlagam, da te zaslišijo preko videokonference. Boš lahko kremšnito poleg mlatil pa se s pištolo čohal, fantazija.

Maš razlog, da si v službi in ni možno, da z motorjem prideš v stavbo oborožen pa boš lepo preko skypa povedal pravljico, šef pa te bo zadaj nadziral, da si res v službi.

 

Si res tako nepoučen ? Kaj sploh počneš, poleg klobasanja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Si res tako nepoučen ? Kaj sploh počneš, poleg klobasanja? 

Uživa v kako sune njegov verdyd...zdaj ko raketa ko ima nov izpuh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Snecer pravi:

šefu povej za lastinski pregovor:

"si in ius vocat ito"

ne da se mi dopovedat ne, ker želiš neupravičene privilegije, čakaš pri "vratarju" v vrsti, da te pregledajo in legitimirajo, lahko bi bil ISIS borec našemljen v miličnika, al greš kar mimo kot šerif, malo narazen stopiš in se primeš za opasač, da pokažeš glocka, al kaj so vam dali v neuporabo.

pa oba s šefom preberita Vabilo priči na zaslišanje, skupaj, na glas, če ne bo šlo pa zaprosita Ministrstvo za razlago

Oholo sodstvo in napihnjenci v togah :slap:... Ni čudno, da gre vse v rit v tej naši Kokoški.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Snecer pravi:

šefu povej za lastinski pregovor:

verjetn ne vedo kaj je to ... :P

zaradi vejc in lapsusov zagovornikov, so obglaulal prekrškarje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da imamo trojno vejo oblasti...vsaka zase je nedotakljiva..majku da jim n..(//&#$#"!#"

pred 12 urami, Borutt pravi:

Si res tako nepoučen ? Kaj sploh počneš, poleg klobasanja? 

jaz mam full filling, da podobno kot ti citira zakončke, akte, podakte, pravilnike...in te tako narahlo po tvojem vzoru _____________(sam vstavi) kot elastiko :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

še dobro da imamo trojno vejo oblasti...vsaka zase je nedotakljiva..majku da jim n..(//&#$#"!#"

jaz mam full filling, da podobno kot ti citira zakončke, akte, podakte, pravilnike...in te tako narahlo po tvojem vzoru _____________(sam vstavi) kot elastiko :P

 

In vse tri te j..., kajne. 

Ti si sedaj nekaj pomešal. Ne gre se za citiranje, ampak za postavitev hišnega reda nad zakon. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

In vse tri te j..., kajne. 

Ti si sedaj nekaj pomešal. Ne gre se za citiranje, ampak za postavitev hišnega reda nad zakon. 

majo že "trde" argumente, sej poznaš tisto rečenicu:

bog i batina (žal spadaš med batine :P )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

In vse tri te j..., kajne. 

Ti si sedaj nekaj pomešal. Ne gre se za citiranje, ampak za postavitev hišnega reda nad zakon. 

načeloma imaš prav glede hierarhije predpisov, veš pa tudi, kaj moraš v tem primeru storiti

vsebinsko pa nimaš prav, ker hišni red ne posega v "tvoj" zakon, celo upošteva ga, ko ti dovoli pištolo, ko te vabijo službeno

ti pa ne ločiš, kaj je to službeno vabilo in vabilo v času, ko si v službi...

mogoče ti je smešno, vendar v vašem primeru bi bila res najboljša videokonferenca: lepo iz pisarne podate izjave in vas še lahko kaj vprašajo in nato delate svoj posel dalje

predlagaj šefu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Borutt pravi:

In vse tri te j..., kajne. 

Ti si sedaj nekaj pomešal. Ne gre se za citiranje, ampak za postavitev hišnega reda nad zakon. 

Ti si trenutno službeno na MS? :) kot izvedenec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

majo že "trde" argumente, sej poznaš tisto rečenicu:

bog i batina (žal spadaš med batine :P )

 

Saj veš, kako pravijo; zabija se žeblje, ki štrlijo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

načeloma imaš prav glede hierarhije predpisov, veš pa tudi, kaj moraš v tem primeru storiti

vsebinsko pa nimaš prav, ker hišni red ne posega v "tvoj" zakon, celo upošteva ga, ko ti dovoli pištolo, ko te vabijo službeno

ti pa ne ločiš, kaj je to službeno vabilo in vabilo v času, ko si v službi...

mogoče ti je smešno, vendar v vašem primeru bi bila res najboljša videokonferenca: lepo iz pisarne podate izjave in vas še lahko kaj vprašajo in nato delate svoj posel dalje

predlagaj šefu

Še vedno se delaš neumnega. Ali pa ne. 

Seveda me vabijo službeno, saj vabilo pride v službo zaradi službene zadeve. Ali se mogoče tebi zdi, da se grem v svojem prostem času vaškega šerifa in, da dobivam vabila na domači naslov? 

Ker še vedno nočeš poznati zakona, kateri daje policistom pooblastila in naloge, boš še najprej klobasal neumnosti o vabilu. Kajti, policist v službi ne odloži orožja na zahtevo vratarja, temveč ga ima pri sebi ves čas službe. 

Mogoče ti bo prejšnji odstavek vstopil v glavo skozi zehajoča usta, ko bo kakšna stranka prišla z mitraljezom na sodišče pozdraviti sposobno in nepodkupljivo sodstvo. Seveda bo pozdravil tudi ostale, po službeni dolžnosti, tam prisotne. Pa potem pokliči na pomoč vratarja, ker neoboroženi policist bo obsedel na stolu in se še naprej dolgočasil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!