Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 7 minutami, Darko3g pravi:

Morš tak, ko tisti, ki je ponoči klical, da so mu vdrli v garažo in kradejo in naj čimprej pridejo. Policaj pa, da nima nobene proste patrulje.

Čez tri minute tip spet kliče, da ne rabijo hodit, ker je vse postrelil. V dveh minutah so bili tam in jih še prijeli.
Pa pravi policaj: Kaj niste rekli, da ste jih postrelili?
Tip pa: Kaj niste rekli, da nimate proste patrulje?

Ti sploh veš, koliko vicev je o policistih? Nobenega :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Sem nekje drugje prebral, ker to ne odpre, kjer je Ferjan sam napisal, da ima njegov avto prevelike gume, katere niso vpisane. Torej je v prekršku. Seveda Ferjan ne napiše, da je že večkrat bežal policistom, kateri so ga ustavljali. Cela Idrija pozna to zadevo. Bežanje in ostale neumnosti Ferjana. Sta pa menda oba patrona. Čeprav zaenkrat kaže, da bodo kazni še naprej prihajale za neupoštevanje modrih luči in sirene ter loparčka, da o ostalih brihtolah, ki jih počne, niti ne pišem. Je pa v Idriji ena stara kasarna, kjer bi oba lahko igrala Človek ne jezi se.

Vabljena, moj obisk zagotovljen ...    :OK:

654796865_bolninica_z_zraka2.thumb.jpg.abd7660c9c61584cc0452c994cde32d2.jpg

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska policija je v Makedonijo napotila že 34. skupino policistov. Med 20. marcem in 19. aprilom 2019 bo šest slovenskih policistov in policistke pomagalo makedonskim kolegom pri nadziranju državne meje.

A ni blo rečeno, da nam jih 1.500 primanjkuje? Hmm.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tex pravi:

Slovenska policija je v Makedonijo napotila že 34. skupino policistov. Med 20. marcem in 19. aprilom 2019 bo šest slovenskih policistov in policistke pomagalo makedonskim kolegom pri nadziranju državne meje.

A ni blo rečeno, da nam jih 1.500 primanjkuje? Hmm.. 

Še več jih je po svetu. Pa razumi to glupo firmo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Še več jih je po svetu. Pa razumi to glupo firmo. 

Slovenci povsod diujajo ... po Jadranki, po Bosni ... pa tut po Makedoniji .. to sm vse slišu :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

Slovenci povsod diujajo ... po Jadranki, po Bosni ... pa tut po Makedoniji .. to sm vse slišu :dry:

Pijejo ne,kot pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

Pijejo ne,kot pri nas?

pijejo več :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2019 ob 10:28, Borutt pravi:

Voznik, ker je tam ustavil, čeprav piše, da se ustavi na prvem primernem mestu? 

Kakšno primerno mesto?! Zakon govori ob robu vozišča ali zunaj vozišča (3.tč 3. odstavka 101. člena Zakona o pravilih cestnega prometa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

Kakšno primerno mesto?! Zakon govori ob robu vozišča ali zunaj vozišča (3.tč 3. odstavka 101. člena Zakona o pravilih cestnega prometa).

Piše tudi o postopnem zmanjševanju hitrosti. Si to namerno izpustil? 

In vedno se prižge modre luči in sireno pred primernim mestom, ki je izven vozišča (tega se poslužujemo pri nas). Kako reagirajo vozniki, je pa druga stvar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz čisto normalne izkušnje relacija DVOR- SOTESKA, ko sem strokovno  s kombijem v stilu Hitri in Predrzni prehitel 2 avtomobila (najprej enega nato se vrgel nazaj na vozni pas, ker je prišel nasproti avto, nato pa še drugega)in za sabo zagledal modre lučke, se je zgodilo naslednje:

civilni clio z modro lučko in nekim piskanje gre za mano. Fak, a so to policaji al kake barabe od ciganov sem pomislil, nato pa, ker res ni bilo primernega mesta vozil še cca 1km do prvega parkirišča. Tam sem ustavil in samo okno odprl. Ko je policaj prišel do mene (zgledal je normalen in v uniformi) sem se opravičil, da res ni bilo nobenega pametnega mesta za ustavit. Le ta je rekel, da je vse ok in logično, da ne bom ustavljal v ovinku, ter me povprašal, kam se mi tok mudi.

Pa sem ga pošteno vprašal, če sem vozil prehitro pa je reku da ne, sam da je izgledalo agresivno. :D

No kakorkoli, okrog ustavljanja ni bilo nobenega problema, je pa res da mu nisem nič poskušal pobegniti (sicer pa s staro barako bi tudi bolj težko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

Piše tudi o postopnem zmanjševanju hitrosti. Si to namerno izpustil

Ne, govora je bilo o mestu ustavitve in ne o načinu zaustavljanja. In tam si brcnil v temo. Samo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kmet2 pravi:

Karikirano toda resnično !

Hahaha..Nimamo jajc takih ustavljat visokih,nabitih,črnih,zabritih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Miha1985 pravi:

Hahaha..Nimamo jajc takih ustavljat visokih,nabitih,črnih,zabritih...

Nekak ne drži , me majo radi k krofe :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Karikirano toda resnično !

Kk nej si to nalozim? Disk? Smesno mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Kk nej si to nalozim? Disk? Smesno mi...

Fb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ni vicev v policajih...aja povsod podobne spike...

https://www.24ur.com/novice/svet/nova-zelandija-bo-prepovedala-polavtomatske-puske.html

Naslov pa...haha

Zdaj pa se je izkazalo, da so že pri prvi ovadbi policisti naredili veliko napako. Ime edine žrtve, ki so ga navedli, je bilo namreč napačno. Ženska je napad, v katerem je umrlo 50 ljudi, preživela.

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 53 minutami, Primosio pravi:

A s takimi boste sedaj lovili kamione po regionalkah?

Hmmm.mogoce le Kranjska postaja,kjer marice vozijo mladoletnice?:naughty:

Popravljeno . Popravil sesir
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Agencija za varnost prometa in ministrstvo za infrastrukturo predlagata znižanje dovoljene meje alkohola za voznike s sedanjih 0,5 na 0,2 promila alkohola v krvi. Agencija kot dodaten ukrep predlaga tudi, da bi policija po novem vse voznike, ki jim bodo namerili več kot 1,1 promila, pridržala in že njihovo udeležbo v prometu obravnavala kot kaznivo dejanje.

https://www.24ur.com/novice/svet/avp-in-ministrstvo-predlagata-znizanje-meje-alkohola-na-0-2-promila.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jskrablin pravi:

Na žalost je članek zaklenjen, sam sklep je jasen. Policija premore več ZKP-ja kot slovenska zakonodaja (in za to vemo, kdo jo sprejema)

https://www.dnevnik.si/1042883623/kronika/uporaba-elektricnih-skirojev-ni-dovoljena

 

Pa kje to živim...

Na volitve pojdi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!