Skoči na vsebino

280.000 km velik komet v bližini Zemlje


Codeine

Priporočene objave

DANGER COMET PHOTO/STORY UPDATE

This is not a hoax...this is a warning for people who have sense...

We are not trying to create any undue fear/apprehension, but merely to have people prepared based on the already announced government preparation steps made public on february 19th.

http://www.free-minds.org/comet_story.htm

http://www.gulufuture.com/future/neat_flyby.htm

:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot berem, manj mi je jasno...

Kdaj je to bilo, kolk nevarno je bilo, ali nevarnost še traja in ali je vse skupaj res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikarte vzeti tale moj komentar za kaj več kot en kratek miselni izlet, AMPAK... da bo komet s svojo gravitacijo tako močno vplival na Sonce iz razdalje 10 milijonov km :shock: :shock: :shock: ??? Hej, ne me sezuvat...

Če pogledamo samo "tehnične" podatke:

Premer Sonca: 1,390,000 km

Masa Sonca: 1.989e30 kg (ali drugače povedano, Sonce ima malce čez 99,8% mase celotnega sončnega sistema (nekje daleč na sedmi decimalki je Zemlja).

Sedaj pa bo krogla nekaj deset km premera iz nekaj skal, v glavnem pa ledu z maso nekje na (morda) sedemnajsti decimalki vleklo maso iz Sonca :?: Halo???

Če bi imel komet res velikost planeta, bi ga videli VSI, tudi s prostim očesom, vključno z množico "pravih" in amaterskih astronomov, saj bi imel neizmerno dolg in bleščeč rep ko bi se priblužal Soncu tako blizu. Pa tudi s svojo maso bi naredil pravi "rastur" po sončnem sistemu (spomnite se kometa Shoemaker-Levy nekaj let nazaj, kaj je naredil Jupitru, pa so bili kosi komaj nekaj km do nekaj deset km veliki - eksplozije ki so bile vidne z Zemlje!). Torej najbrž lahko zaključimo, da tule nekaj ne "špila"...

Preden vas naslednjič nekdo takole potegne se naročite na Spiko (slovenska astronomska revija) ali poglejte na kakšen astronomski link, npr http://www.seds.org/nineplanets/nineplanet...ineplanets.html . Tam so vse zadeve lepo razložene, tudi o kometih npr http://www.seds.org/nineplanets/nineplanet...ets/comets.html

Samo brez panike, je rekel Švejk in naročil še eno pivo :lol: . Lep dan še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Suzuki, si me pomiril. Sem skoraj že poslal deco v trgovino, da nabavi nekaj pasjih konzerv (kaj češ, najboljša multivitaminska in multirudninska konzervirana hrana) in plastenk vode. Pa da napihnejo čoln na zgornjem balkonu sem jim tudi že skoraj telefoniral domov. :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasi so tu,.......zdaj gremo domov :) :) :

-ET go home

-Sculy go home

-Tito in Kardelj go home

-Helena Blagne Zaman go home

-Lassie go home

-Jonas Z. go home

-Thomas Anders go home

-Hotschko go home

-Michael Jackson go home

-gasilec Samo go home

-Zmago Jelincic plemeniti go home

-Jaka Racman go home

-Simpanz Marko go home

Ostali, ki niso na listi, naj pocakajo naslednji avtobus :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ET go home

-Sculy go home

-Tito in Kardelj go home

-Helena Blagne Zaman go home

-Lassie go home

-Jonas Z. go home

-Thomas Anders go home

-Hotschko go home

-Michael Jackson go home

-gasilec Samo go home

-Zmago Jelincic plemeniti go home

-Jaka Racman go home

-Simpanz Marko go home

Ostali, ki niso na listi, naj pocakajo naslednji avtobus :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak a nebi blo cool če bi tak komet glih tolko zjebal vrtenje zemlje, da mi se SLO postavila na pozicijo npr. Mijamija in bi imeli mi celo leto tako vreme oni pa sneg :twisted:

ah sanje...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak a nebi blo cool če bi tak komet glih tolko zjebal vrtenje zemlje, da mi se SLO postavila na pozicijo npr. Mijamija in bi imeli mi celo leto tako vreme oni pa sneg :twisted:

ah sanje...............

Glede na to, da me je vpliv tople grede na klimo pri nas razočaral, bi bila to verjetno res najboljša rešitev :D :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.....men je pa dlake pokonc postavlo :shock: ....... sam ne vem al zaradi kometa ........ali zaradi lady. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet bo američane spopadla nakupovalna mrzlica (pa Rupla tut)

očitno le ne bo vojne, je treba drugje gospodarstvo futrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, pa sem mislil, da je tegale že konec, v resnici pa postaja vedno bolj zabavno :lol:

Najprej pravzaprav sploh nisem razumel v čem je poanta, potem sem dojel da gre za neko skrivanje (s strani Nase) morda ne glih grozljivih zato pa izjemno pomembnih dejstev v zvezi s kometom NEAT C/2002 V1. Nato sem nenadoma naletel na srž problema, evo citata:

"Another significant piece of information is a set of images that showed what looked like an eye to the right of the comet just before the comet was apparently struck by a solar flare (image time-dated 2003/02/18 08:54). For those familiar with the Great Seal of the US (see reverse of one dollar bill), this was strikingly familiar with the Eye of Horus signifying Providence is watching over human affairs. "

Torej v tem tiču grmi zajec: znanstveniki hočejo skriti, da Božja Previdnost pazi na nas! Oh ja...

Za tiste, ki so vam take zarote všeč/zanimive, lahko pogledate še na:

http://www.ramjet.co.uk/apollo/conspiracy.html

Za malo bolj resne pa še nekaj astro podatkov o kometu NEAT na:

http://cometography.com/lcomets/2002v1.html

Kdor bo pa še malo pobrskal naokoli bo našel pa še kaj zanimivega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!