Skoči na vsebino

Samozavest


ufuranc

Priporočene objave

ufuranc,kaj ze ti vozis? .....in koliko km imas izkusenj?

Ice, neumn sm dost. Pelem pa Ninjo 7edmica :lol: ,ampak grem zdle na R1 cez dva-tri tedne aja str sm pa 19. Od tod tud moje ime ufuranc, kolegi so mi ga dal. UFURANC=posreceno bitje, ki ne pozna mej tudi ce bolijo :twisted:

Pa ne mi zdj u crashih, been there done that. Biu sm ze flikan skupi tko da vem o cem govorim

ninja 7...... 19 let....... R1...... crashi..... zaflikan..... krasno.....se eno tele vec. :roll:

in koliko km si ze "preletel"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja 7...... 19 let....... R1...... crashi..... zaflikan..... krasno.....se eno tele vec. :roll:

in koliko km si ze "preletel"?

Ice, se strinjam s tabo... samo upam, da ne bomo spet brali kaj podobnega... Mladi voznik, 19 let, zletel s Kawasakijem v jarek brez zascitne opreme, v kratkih hlacah in majici... Lezi v mrl... :?

Brrrrr..... Ne, saj ne bo tako hudo.... Slabe mislis, stran!!!!!

:D :D :D 8)

Ufuranc, ti kar gasa... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ti misls da jst kr u tri pizde stiskam motor.

yep.

Ne skrbta

za to mas mamo.

mam jst dost poslihtan u glavi,

stvar debate.

kar pa se crashev tice in ostalih stvari NA NAPAKAH SE UCIMO!!! :evil: :evil: :twisted:

vecina,da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufuranc,kaj ze ti vozis? .....in koliko km imas izkusenj?

Ice, neumn sm dost. Pelem pa Ninjo 7edmica :lol: ,ampak grem zdle na R1 cez dva-tri tedne aja str sm pa 19. Od tod tud moje ime ufuranc, kolegi so mi ga dal. UFURANC=posreceno bitje, ki ne pozna mej tudi ce bolijo :twisted:

Pa ne mi zdj u crashih, been there done that. Biu sm ze flikan skupi tko da vem o cem govorim

Ufuranc........ Malo te moram pograjat in ti v obraz povedat svoje mnenje.

Star 19 let, kupuješ R1 :shock: Zagotovo denarja za motor nisi prislužil sam. Pa me niti ne moti, da ti ga bo kupila mamica. Moto me to, da se potem mladci kot si ti, pobijajo po cestah. Že si se razturil, pa še koj rineš naprej.......gremo delat whiliye. Če to ne priča o omejenih umskih sposobnostih in pomanjkanju občutka za realnost, potem pa res ne vem.

R1 je motor za mojstre....... Za tiste ki že kar nekaj let izžemajo težke motorje in stvar obvladajo.

Seveda pa je R1 primerna tudi za takšne kot si ti. Za pozerje. Za takšne, ki lovijo "miške" za zadnji sedež. Za takšne, ki mislijo, da jih bo hiter motor naredil hitre.

Obljubim, da niti za trenutek nebom pomislil na to in sočustvoval z tvojimi starši, ko se boš zopet raztreščil........morda tudi z najhujšimi posledicami.

Zdaj pa samo ne hodi z nekimi butastimi proti argumenti, ker ti samo en bačn lahko stisnem, da se boš malo streznil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ponavadi ne komentiram teh zadev, sam tuki se pa morm oglasit. :? Star 19 - to pomeni, da (uradno) voziš motor, večji od 125ccm največ šele eno leto. In ti bi kar R1? jao jao Meni se ne zdi pametno. Stvar je taka, obvladaš tega motorja sigurno ne. Tudi ninji 7 najbrž (oz. v to sem kar prepričan) nisi kos. Kot je rekel Ice, R1 je za izkušene mačke, ne pa za nekega začetnika (uradno si začetnik, pa pomojem tudi v praksi, ker pri 19 pa pomojem kar noben nima še izkušenj za R1). Get real, pa ostani na ninji 7 (ali še bolje, začni vozit nekaj sebi primernega).

Pismo potem pa jaz pri skoraj 22 letih razmišljam o tem, da bi pa 600ccm morda bilo malce preveč zame ( s tem da mam kar dost km s 125 za sabo ), tu pa slišim, da si 19 letnik kupuje R1. Hm no ja, v redu :) Kaj naj rečem, pamet v glavo pa desno zapestje, če boš že res nabavil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ti misls da jst kr u tri pizde stiskam motor. Ne skrbta mam jst dost poslihtan u glavi, kar pa se crashev tice in ostalih stvari NA NAPAKAH SE UCIMO!!!

RES JE, samo jaz npr. najprej pogledam Judgment day, vidim malo njihove poškodbe, pol pa premislim. Raje se učim na napakah drugih.

Poba, pamet v roke, pol pa ful gasa - ampak nikar z R1 like motorji. Kup si shadow hondo 600 pa bošnajstnice očaral :lol: . Zdi se mi, da fantje tvojga kova v motorizmu iščete samo podaljšek, no, sej veste česa.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelem pa Ninjo 7edmica :lol: ,ampak grem zdle na R1 cez dva-tri tedne aja str sm pa 19.

Sam un tipček z Ducatijem ti bo pa še zmer vse babe spelou, tako da ne vem kaj boš pol še lahko naredil. :P :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej te vsi popolnoma zastopimo. Vsi izkušeni motoristi so bili nekoč tu, kjer si ti sedaj. Samozavest na višku. To so tipične izjave "mladega hitrega voznika, ki obvlada vse kar se pelje po dveh kolesih". Te popolnoma zastopimo, upajmo pa, da se bo vse v redu izteklo. Konec koncev bi bilo lepo videt kakšnega Slovenca, ki počne to, kar počnejo v Whackpak-u. Seveda brez uničene plastike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufuranc: s tisto opazko o samozavesti te nisem citiral, ampak sem to razbral iz tvojega posta. Namreč pokaš od samozavesti. Ne vem, če je to dobro. Si že slišal, da imajo ljudje pred motorjem "respect"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da me nisi razumel. Ne govorim o tem, da si prepričan, da znaš zvozit nek ovinek, to že vsak ve zase kolk je sposoben. Govorim o prepričanju, da si "unbreakable" in da motor "obvladaš". Poglej, tudi raznim dirkačem, ki motor res obvladajo, včasih ne znese zvozit ovinek, pa so pomojem zlo prepričani vase.

Sej ti pravim, ti le pridno treniraj, pa posnami kak video, potem nam ga pa pokaži :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!