Skoči na vsebino

Samozavest


ufuranc

Priporočene objave

Ufuranc, ne vem no.... Res si star 19 let. Se vidi iz tvojih postov. Če druga ne pluvaš po ducih, tja v en dan.... ne vem no....

Saj mladi pobi znate, obvladate in še kaj samo na cesti je treba včasih druge pazit.... da ne boš pol spet rekel: pa ne po moji krivdi....

Iz teve ne veje samozavest, jaz vidim PREPOTENTNOST!!! :cry: Upam, da si samo pri pisanju tak.

lp in brez zamere - če se zadev naučiš, te rade volje pridem spodbujat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo moraš računat s tem, da imajo oni lahko bi rekli dost idealne pogoje (ni peska, odličen asfalt ...). V realnosti imaš pa malokrat take pogoje.

Sicer pa se mi zdi, da sva zdele že malo zabluzila, tema je tekla, če se prav spomnim o Whackpak-u ! :) Ice bo hud :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ufuranc: ja seveda imas prav...... ti si car in znas vse.in vsi ostali smo vceraj po zupi priplaval...... in sploh nimamo pojma o motorjih,kaj sele o voznji z njimi.

wheely...to je tist film a ne?! za donut se slisali nismo,stoppie....what´s that?! .....slide pojma nimam ....power slide..... hmm.....a kaj za na kruh namazat..... hang-off...... dober komad prsuta.... tiscanje.... ja,ko me na wc tisci....

ko bos enkrat prevozil nekaj 100k km in si nabral kaksno desetletje izkusenj se pa oglasi.....ce prezivis. there are reclkless and there are old motocyclists,but there are not many reckless old motorcyclists. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za oba motorja sem si sam denar prisluzil!

Kako pa? Si bil priden v šoli?
Marsikdo od vas ki me grajate bi oziroma bo presenecen kaj 19 letnik zmore z motorjem!

Mladost je merodajna večinoma samo kot merilo norosti in ne sposobnosti.

Neumno se mi zdi, ker ce bi to povedal kasn 30 letnik bi ga obravnavali drugace !
30 letnik ne daje takih izjav.
Kar sm ze omenil, treningi potekajo s cross motorji!
Aha, torej ko s kroske padeš manj boli?
Km sm naredil z motorjem ne sam s tezkim, vec od marsikaterega kokr vi pravte izkusenga
Kako dolgo že voziš težje motorje in kateri so to bili?
Yzfgerorge in podobni vi se mate za ene motoriste pa niti ne veste cesa je vas motor sposoben.
Česa je moj moped sposoben vem. Zato ker to vem, ga še vsaj 3 leta ne mislim "upgradat".
Sopat kilometre zna vsak idiot!

Noret po cestah, TO zna vsak idiot. Ampak to ni "cilj" večine motoristov. Za 95% prisotnih na Motosvetu lahko trdim, da je njihov "cilj" uživati na motorju in dočakati starost, ko bodo lahko varovali vnuke.

Če pa tako na splošno ocenim tvoj "izliv potentnosti"........zaslužiš si ne eno, temveč točo zaušnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo itak brisano pa vseeno!

UFURANC!! TI SI EN MALI KRETENČEK IN SI ME SPODBUDIL, DA SE BOM

V BODOČE ZAPIČIL V VSAKO R1 IN NAMIGNIL "UFURANC",

Bom pa takoj vedel ali si to ti ali ne (čitam namreč misli!) in te bom tako

natresel, da se boš hvalil še svojim potomcem da si me spoznal! Lp. J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......kako ze???......

Ni nekega pravila. Je pa dejstvo, da devetnajstletnik, ki zlaga razne

Been there done that....in ostale bedarije ima en kup placenta čez oči in mu megli pogled na svet! Kot prvo ni bil nikjer in ni počel še ničesar.

Jaz sem vozil pri 14/15, od cross itn... do danes - 22 let(imam37)10+lastnih in X tujih motorjev, in si nebi niti v sanjah spomnil trosit takšne prevzetne izjave kot uni kreten tam gor. Na zalost razne izjave kar kličejo k patroniziranju!

-----------------------------------------------------------------------------------

So you think you're the bee's knees, WELL THINK AGAIN PUPPY!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufuranc, če razturaš vožnjo, ti priporočam še kako racing stezo, ker če si res "norc" na motorju, se bo to kmal vidlo na konkurenci, ki bo začela pešat

resnica je ta, da precej mladih na ornk motorju misli da zmore več in jih z leti to mine (če preživijo), če pa si ti eden od tistih, ki so rojeni za tekmo, pa ti želim čim več uspešnih treningov in da nam poneseš Slovenijo v svetovni vrh

odsvetujem pa ti razkazovanje sposobnosti kolegom in pićkam po cesti, jemlji zadevo bolj individualno, zrelo in resno (sej si motorist)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........v dodatek "Ufurancu"! Jaz ti pa prav nič ne bom rekel o R1-ki razen,

da je odličen motor. Čisto mogoče je, da obvladaš, samo na cesti so tudi

drugi in ti drugi včasih najebejo zaradi raznih hotshot-ov, ki do neke mere

obvladajo tehniko, imajo nekaj jajc a nimajo hladne glave. Pojdi tekmovat

in se dokazi, potem ti bom čestital na veliko - do takrat pa tiho! Aja 19 je

malo pozno, da bi kaj dosegel v takšnem ali drugačnem tekmovanju - si

ze prestar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da fantje tvojga kova v motorizmu iščete samo podaljšek, no, sej veste česa.....

TIČA VUN, TIČA VUN...NA MIZO PA GREMO MERIT......KDO BO ŠEL PO PIVO...

Ene očitno niti crashi ne spravijo k pameti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE :lol: :lol: Zdaj pa mate hudicha :wink:

@ ufuranc: ja seveda imas prav...... ti si car in znas vse.in vsi ostali smo vceraj po zupi priplaval...... in sploh nimamo pojma o motorjih,kaj sele o voznji z njimi.

wheely...to je tist film a ne?! za donut se slisali nismo,stoppie....what´s that?! .....slide pojma nimam ....power slide..... hmm.....a kaj za na kruh namazat..... hang-off...... dober komad prsuta.... tiscanje.... ja,ko me na wc tisci....

ko bos enkrat prevozil nekaj 100k km in si nabral kaksno desetletje izkusenj se pa oglasi.....ce prezivis. there are reclkless and there are old motocyclists,but there are not many reckless old motorcyclists. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a se ti slučajno Jerman pišeš in si brat od Igorja! :oops: Vsaka čast! klanjam se!

Ampak mislim da si po razmišljanju bolj podoben Hitremu (sorry Tatjana)! Upam da te bom imel priložnost spoznat! Ker Hitrega mi ni uspelo pa čeprav sem si močno želel!

Če imaš pri 19 letih 3 mio za R1 predlagam da prišparaš na registraciji 150 jurjev in si kupiš letno karto za Grobnik! Tako bom imel mogoče mal bolj mirno vest!

Veš kaj poje Smolar! Tudi za najhitrejšimi se enkrat nabere počasna kolona! Naj se za mano prej kot za tabo :cry:

Če pa bi rad videl kaj se zgodi pri 50km/h na motoju pa ti lahko pokažem na lastni koži! Pa tud nisem bil nič kriv tako kot ti! Sam mi prej povej kakšen želodec imaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13. V nesrecah NISM biu jst kriv!

Da ni letelo kašne 100+km/h čez križižišče pa je kdo spregledal leteči projektil in je bilo izsiljevanje prednosti, itd.... :roll:

Drugače pa so izkušnje tudi to, da že vnaprej predvidevaš kaj bodo naredili drugi, kje lahko naredijo napako, si na to pripravljen in potem oziroma že prej ustrezno odreagiraš :!:

Meni bi bila boj slaba tolažba, potem ko bi ležal v bolnici, in bi mami pa očitu lahko rekel nisem bil kriv....v bistvu bi pa vedel, da se to verjetno sploh ne bi zgodilo, če bi bolj na izi peljal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@UFURANC:

Glej, še moje skromno mnenje... Jaz ti čist verjamem da obvladaš.. Verjamem ti tud da si sam zaslužil za oba (kar sploh ni relevantno) ... je pa nekaj res: čist štekam da ICE in podobni skočijo kvišku ko nekdo nov po možnosti mlad in samozavesten (lahko tudi prepotenten) uleti na forum in pove ene par neustrašnih...

VENDAR, sem prepričan, da to naredijo zato ker dejansko nočejo jutri brati v kakem dnevniku da je nekomu zmanjkalo ceste ali pa bohnedaj, da mu je star ata zapeljal iz neprednostne ravno ko ga je on krivil na polno...

Verjemi da ima kar nekaj članov tukajle hudičevo bogate izkušnje in majo že marsikaj za sabo...v končni fazi ti nič ne pomaga, če ti bo na nagrobniku pisalo IMEL JE PREDNOST ... (pa nočem klicat hudiča) ...

Ti pa verjamem da obvladaš samo nekaj vedi: vožnja na cesti je igra številk... vse je stvar verjetnosti, ali se bo nekaj zgidilo ali ne... in z objestno vožnjo to verjetnost povečuješ ... pa saj to itak vsi delamo, ali ipak manj kot pri 19h...

Aja pa preden me kdo napiči na kol ... jaz še niti motorja nimam, pa recimo da za avto isto velja...

LP, a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ene par pa brez zamere!

Kako je starost relativna, pri 19-ih je odločno prepozno za začet neki

antagonistični motociklizem - sicer pa imajo vrhunski športniki čisto drugače povezane mozgane (sploh pa v Avto/moto športu) kot sklepam,

da jih imaš ti povezane! Iz druge strani, si pa še mnogo prezelen, da bi

bil superfly na cesti (to tudi sklepam iz tvojega pisanja). Po mojem ti ostane palit tiste pičke, ki padajo na te finte, samo teh pa spet ni nevem koliko! Lp.

p.s. pazi! kmalo bo ena nova rdeča R1 z KP tablco na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Ufuranc! vse lepo in prav. Pametno, da si povzel kako se je najboljše

pripravit za na cesto s krosiranjem - sem sam prenesel to prakso na cesto in jo absolutno odobravam. To so vsi tekmovalci počel še predno se je kdo spomnil supermoto, in še vedno vozijo MX za trening. Tukaj ti pomojem noben ne zeli nič slabega (vsaj tako mislim)kvečjemu jih dejansko skrbi - pa ne za tvojo rit, temveč za druge! Pospravljat ceste,

s špohtlom čistit mesne jumboplakate itn... kdo pa misliš, da bo to plačeval

kar naprej? Mi je zal, da nimam računalniške opreme, pa da ti pošljem

rentgen slike moje dodatne opreme od mojega zx10 izpred 12let, ta aftermarket nosim kar v nogi!

Čau

P:S: Aja sorry, to boš izvajal na pisti! Pol pa vse nazaj vzamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UFURANC - te 100% podpiram.

Ti kar kupi R1 in uzivaj v voznji. To kar je bilo napisano je larifari. Vse je odvisno od posameznika!. Ti negativno nastrojeni maili so od ljudi, ki se bojijo sportne voznje. Sam sen na motorju startal na CBR600 za pol leta, pol pa kar na CBR 900. Brez problemov. Se lazje. Nisem rabil vec vozit na limitu in mantrat sklopke za vsak wheelie.

Da je R1 prenevaren itd? Tudi 600 ccm motorji grejo 260+ km/h! - bolj varno? Nebi rekel. Pa se po zadnjem kolesu se bos peljal bolj kontrolirano(zaradi vecje moci - manjsi naklon) :lol:

Vozim zelo sportno, pa kljub temu premisljeno in ne riskiram! UFURANC upam, da bos tudi ti.

P.S.: Ko bos imel kake tvoje posnetke pa poslji! :P

Lp Dani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!