Skoči na vsebino

Samozavest


ufuranc

Priporočene objave

LOLUfuranc! Jaz in YZF ti bova zaušnice delila :roll:

Oprosti, ma midva sva v stalnih konfliktih glede rasizma in NATO :lol: -

bi se prej medsabo :lol: :lol: Ma jaz to tvojo športno ostrino totalno

odobravam, nebi jo pa kvalificiral kot samozavest. Imam občutek, da so/smo te tukaj napadli ker si nekatere stvari ponesrečeno posplošil!

Jaz ti vseeno zelim vse najnaj - predvsem ti pa nebom nič pametoval o

izbiri motorja!

Probaj testirat Mostičje - Gračišče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufuranc: to ni pljuvanje, to je statiskika... upam, da razumeš, kaj hočem povedat. Noben ti nič slabga noče al pa karkol, samo dejstvo je, da se take izjave najstnikov ponavadi slabo končajo. Samo to je!

Drugače pa ko lih sprašuješ kje je kakšna samotna cesta za vadit; recimo pozno ponoči kakšna industrijska cona - ni žive duše nikjer. Recimo ind. cona Rudnik - okoli Leclerca in tam naokrog. Tam smo se pozimi, ko je zapadel sneg, ponoči preganjal naokoli z avti (sneg in to). Tam je pomojem kar idealno. Nobenega ne motiš in še pregledno je. Kaj praviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seriously Bro, don't worry yourself with what other people think of you. It's your bike, your time, and you can use both however you see fit.

Your american pal forgot one main thing besides your bike and your time,

It's NOT your road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me sploh ne obremenjuje to, SAM NEKATERI OCITNO NEZNATE BRAT,ste ze stari pa vas najbrz vid daje. REKU SM DA NE MISLM TEH STVARI IZVAJAT NA JAVNIH CESTAH, kar jst delam z mojim motorjem je cist moja stvar, ce ste vi picke pac bodte. NE MI PA O ENIH ZAUSNICAH PA PODOBNO GROZIT, ker tega ne prenesem. Zakaj nebi izvaju tega ce sm sposobn. To je vse kar sm omenu vi me pa kr neki napadate. Mlad pa prfuknen in podobno. YTFgeorge in J ce sta vidva tok mocna se pa lahko dobimo pa bomo poslihtal zadeve vidva men o mojih izjava svoje poglejta. Glede cross motorja pa, nekdo je omenu zakaj. No bebo da se teb objasnem da lahko stvari izvajas pir zelo malih hitrostih in so bolecine bistveno manjse pri padcu. Mah sj je brezveze, se vid kok so Slovenci zabit narod.

Saj ti pravim! Delaj to na Grobniku, če pa slučajno poznaš kako lokacijo v sloveniji pa bi ti bilo veliko forumašev hvaležnih če bi jim zaupal kje imaš to tvojo lokacijo!

Nisem ti ZAUŠNIC dajal niti ti nisem GROZIL samo povedal sem ti svoje izkušnje s Hitrim! Še enkrat ti sporočam in ne GROZIM! Upam da se boš kasneje pisal z ZLATIMI ČRKAMI kot jaz! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je najd ksno samotno cesto, A kdo ve kje je ksna?

4. Stunte razen wheelijev pa se teh ne mislm izvajat na javnih cestah, ker ne mislm ogorzat nikogar okoli sebe!

!

A se ti mogoče zdi da se ti dve tvoji izjavi mal tepeta! Najprej najdi 4. Stunte razen wheelijev pa se teh ne mislm izvajat na javnih cestah, ker ne mislm ogorzat nikogar okoli sebe! pol pa R1 ker sicer se boš izneveril svojim poudarjenim trditvam!

Napiši lokacijo! A bo to mogoče GARAŽA ali imaš doma mogoče OGRAJENO DVORIŠČE,! :twisted:

Ah spet pljuvam po teb!

Saj res ti si lastnik letališča Maribor ali pa portoroškega tako da glede tega ni problema :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kje boš pa v Slo našel kak dober kilometer primerne asfaltirane površine? Al misliš na zadnjem piciklu prevozit vsega 2 m, pa še to, ko ti bo roka kuplungo prehitro spustila, pa bo cuknalo, da te bo fu.nalo.... ne, ne, malo heca. Primernih površin v slo ni veliko. Pa pazi se traktoristov, ker vedno pridejo ob nepravem času....

You got my support ;), sam pazi se, če se sesuješ, ti bom prišel v bolnico še jaz klofuto dat :lol: Spet šala...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj bo za vse , ki si zelijo testno cesto - Jaz jo vozim ze celo zimo!

Mostičje je tam kjer so včasih imel neko ribogojnico/postrvi/restavracija

(ne vem če še obratuje). V glavnem, tam se začne dobro asfaltirana

široka cesta z relativno redkim prometom, en pregleden hairpin in en

malo manj pregleden, več dolgih ovinkov in minimalno traktorjev, ene par

dobrih oštarij, dosti odsekov za drkanje po ta zadnjem itn... Kaj bi kdo še

kaj rad? Aja! pa še bencinska je v gračišču če ti zmanjka juice! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se to jst ne poziram z motorjem!
Seveda ne. Nikoli ni bil tvoj namen. Zato pa si tudi ne želiš na vso moč postati najboljši kaskader na motorju v Sloveniji.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim zelo sportno, pa kljub temu premisljeno in ne riskiram! UFURANC upam, da bos tudi ti.

Se ti zdi, da tukaj ni govora o vožnji, ampak o mladostniku, ki mu očitno manjka pozornosti ali potrditve in si jo poskuša pridobiti z tem, da se dokazuje na motorju? In to na način, ki na zdravje nadvse neugodno deluje!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sj je brezveze, se vid kok so Slovenci zabit narod.
Res je. Vem, da ne gre vedno vsega prav napisat, ampak toliko slovničnih napak v tako kratkem "spisu" res redko kje najdeš!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAA! o stunt-ih je govor!? To je pa bolj domena preurejenih Suzy Bandit-ov, jih imajo tudi v šolah, ki učijo voznjo po ta zadnjem, prvem, doughnuts.....Jaz nisem vse sledil ampak kaj ma veze R1 z akrobacijami??

Ufuranc! teli tvoji posti so v totalnem konfliktu! Tukaj gor si povlekel neki

teoretični tečajček in začel mahat naokoli kot, da smo vsi včeraj iz drevesa padel! Obenem citiraš amer. prjatla kako pravi v bistvu BTK kaj

si drugi mislijo! Zeliš delat stvari na pisti , ki se ne delajo na pisti, še manj

z SS R1, obenem pa tega tudi ne boš delal na cesti, ker si pameten in zrel!

Dam ti prav, da zanikaš "respekt" motorju, tudi jaz ne pristopam motorju

kot kakšnemu sakralnemu objektu - cmoki cmoki moj je the best...., ampak tole z R1 pa rutina itn... bo pa samo papir prenesel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... veste kaj pa mene zanima: zakaj je v 95% stuntov uporabljena znamka suzuki? Kaj to pomeni. Ne bit užaljeni lastniki drugih motorjev in neki brezveze na tole odgovanjat. Kaj mislite, zakaj? Zakaj ni Honda, Yama, kawa..... jah no al pa kak Duc?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam ne maram takih izjav. Kr neki se duvata da mi bosta en zausnce dala. Hehh mislm da k me bo vidu da me bo bol resno vzeu.
Hmmm........zaušnice - nekdo bi ti jih res moral primazat, da bi se vrnil na zemljo. Najbolje bi bilo da bi ti jih prisolila mama, samo je ta vlak verjetno že zamudila. Mislim pa tudi, da ne ve, kakšne namene ima njen sinko z motorjem.

Če bi me prosila za pomoč bi ti jih z veseljem jaz stisnil, bo pa do tega manj verjetno prišlo, ker bi bil itak ves "presran" ko bi te uzrl. :? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 95%?! Hm jest sem pa opazil tudi precej precej drugih - honde, kawasakiji, yamahe. Razen Ducatijev je pa res malo :?

Je pa res veliko Suzukijev GSXR (al se mi pa samo tko zdi - najhitreje se jih opazi po barvah - modro-bela).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere filme si gledal? Res se pojavi kaka ninja 7, R1 in cbr900/600, ostalo nisem zasledil.... aja mislim, da je tudi tundrecat al ka je že tudi bla.... Ampak vlada suzuki: Gsxr600/750/1000, gsxr 1100-predelave in kak bandit....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Angliji videl šolo za wheelie-e delat, kjer so v enem dnevu naučili totalne začetnike kako se to dela in to na posebaj preurejenem

banditu 600 s prekinjevalcem na zadnjem blatniku, če gre previsoko!

Drugače pa imaš v Franciji ene par "norcev", ki zabavajo narod po vseh

večjih motosejmih, feštah....tudi na banditih! Tudi avtošole v F imajo najraje bandite, tudi er5 in podobno! ne me vlečt za besedo, to sem jaz videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mislih sem mel ravno Judgement day. Če se prav spomnim, sem videl notri yamaho Fzr 600, R1, najbrž je bla tut kakšna thundercat, suzuki gsxr, za hondo mislim da sta ble cbr 600 pa 900, kawasakiji - opazil sem zzr-ja (ampak ni počel nobenih "neumnosti" ), potem je bla tam še honda goldwing (tudi ni ničear izvajala). Pa ene par naked bajkov je blo. Mislim, da sem še enga er5 opazu. Ne spomnim, se pa , kater je bil tisti rumen na začetku. Možno da suzuki hmmm, čeprav mislim, da ni bil take oblike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne J ni pozabu.

What most people dont like is the people that stunt on publick roads

Find a nice, out of the way street and go for it.

Mislm pa da sm jst tud za vsaj 5krat povedu da ne na javnih cestah!!!

Da malo razčistimo še tole, ki kar naprej ponavljaš da ponavljaš!

"out of the way street" je javna cesta in ne jemlji tvojega "Guru-ja"

dobesedno. Mislim, da se tvoje kaskaderske sanje sesuvajo. Na pisti ne boš sam, ostalo so javne ceste. Zdaj pa obstaja moznost, da si narediš

svojo privat cesto, Kok ze to stane? Nič! najdi si "javno" zakotno ulico

and go for it! Čakam novega Evil Kneivel-a (I won't hold my breath!),

ki sem ga kot mulc na TV gledal ko je preskočil Grand Canyon!

Začni z Ljubljanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!