Skoči na vsebino

Samozavest


ufuranc

Priporočene objave

Spet kr ene groznje pa neki, in pol sm jst primitivc. Ha ha se mi ne zdi, vse kar sm jst hotu povedat je blo da si zelim stuntat in da bom zaceu s tem in ker sm omenu pac kasn motor mam oziroma bom meu, ste me pa kr neki zmerjat zacel. Ice ti si zaceu z enimi teletom,Aleron s samozavestjo in podobno.... Jst sm se pac tako odzval na vase izjave apmpak nekateri zgleda ne znate odnehat. Za ostale, ki nekej grozite zarad mene se gremo lahko ROAD RASH :evil:

.....aja pa se to Symru in BMW, vidva sta sigurn dva zavalenca (debeluha)

saj predvidevam. A se motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa J neki se mi opravicujes pol pa spet serjes po glavi. Jst sm mnenja da je vm vsem mal dougcajt pa ste se na mladostnika spravl, aja pa kako vi vse to veste, da jst se nc nism dozivel v zivljenju. Ce po resnici povem me tud ne mot ce moj accaunt zbrisete. Jebe se mi, jst sm mislu da mate vi spostivanje do soljodi, he ocitno ga mate sam do motorjev. Namesto da bi bil novinec delezn prijaznih pametnih odgovorov, ne pa zmerjanja, obsojanja in podobno....

LP! fuckrz... :lol: :lol: :lol: sj se vidmo na cesti,aja sj res bols da ne bom najebu :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moderatorji olajsu sm vam delo. KICK MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ne ufuranc, nikakor se ne motiš......s Sym Ru-jem sva lepo eleganto popolnjena (BTW nisva midva kriva,če so naju v porodnišnici rahlo preveč podojili...),mogoče primerno vitka,itd.......kakorkoli,ti si pa zgleda nek bivši (ali pa bog ne daj sedanji )motosvetovc z težkim zlorabljenim otroštvom,ki si zdravi komplekse z žalitvijo in poniževanjem drugih,istočasno pa ne premoreš vsaj minimalno ali nujno potrebno inteligenco za konstruktivno debato...

Nikakor se ne mislim spuščati na tvoj nivo debate...........

Mimogrede, želim ti dva kosa R1,tomahavka,VTR-ko in še kakšno mofo.....nikakor si te pa ne želim spoznati.....vsaj dokler ne odrasteš (beri te ne snamejo doma iz joške) ali pa si ne urediš podstrešja (pa upam, da bo to pred darovanjem organov)

BTW midva z Symru-jem lahko shujšava, ti pa lep pa pameten nikoli.......

Ice,Noise, prosim ustrezita človeku..........predlagam isto proceduro kot pri osami.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je očitno res še en osama al pa recimo bolje tečeno tečnež ga bom za začetek sam mal zaprl!

Tebi ufuranc , ker si očitno veliko bolj razgledan od ostalih tukaj gor in ti mi niti do gležnja ne pridemo, pa ti pradlagam da si izbereš prostovoljno kak drug forum kjer so ti ljudje vsaj približno podobni in ti mogoče po sposobnostih sežejo vsaj do kolen!

Kaj vendar hudiča sprašuješ tule ene slovenske zajebante nekaj kar ti je popolnoma jasno s tujih forumov! :evil:

Seveda lahko zaenkrat nadaljuješ pod tem nickom v drugih temah ali pa spremeniš nick (kot si ga že mogoče kdaj)in te bomo na začetku lepo pozdravil nakar bomo spet postali zajebanti! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa J neki se mi opravicujes pol pa spet serjes po glavi. Jst sm mnenja da je vm vsem mal dougcajt pa ste se na mladostnika spravl, aja pa kako vi vse to veste, da jst se nc nism dozivel v zivljenju. Ce po resnici povem me tud ne mot ce moj accaunt zbrisete. Jebe se mi, jst sm mislu da mate vi spostivanje do soljodi, he ocitno ga mate sam do motorjev. Namesto da bi bil novinec delezn prijaznih pametnih odgovorov, ne pa zmerjanja, obsojanja in podobno....

LP! fuckrz... :lol: :lol: :lol: sj se vidmo na cesti,aja sj res bols da ne bom najebu :fist:

Za dokaze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet kr ene groznje pa neki, in pol sm jst primitivc. Ha ha se mi ne zdi, vse kar sm jst hotu povedat je blo da si zelim stuntat in da bom zaceu s tem in ker sm omenu pac kasn motor mam oziroma bom meu, ste me pa kr neki zmerjat zacel. Ice ti si zaceu z enimi teletom,Aleron s samozavestjo in podobno.... Jst sm se pac tako odzval na vase izjave apmpak nekateri zgleda ne znate odnehat. Za ostale, ki nekej grozite zarad mene se gremo lahko ROAD RASH :evil:

.....aja pa se to Symru in BMW, vidva sta sigurn dva zavalenca (debeluha)

saj predvidevam. A se motim???

Za dokaze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice ti si zaceu z enimi teletom

si sam napisal,da si 19 let star.......ali se imas za starega/izkusenega bika mogoce?! .....no ja,z vsemi tvojimi "izkusnjami in crashi"... who knows .....samo tele je po mojem mnenju blizje korektnemu opisu tvojega danasnjega psihofizicnega stanja......

glede road rash.... me izzivas ali mi grozis? ....in sploh ves kaj je to?

@ all: .... ker nimam boljse/druge moznosti malo "spustiti paro" sem temo spet odklenil.pocasi ratuje poba amizanten.naslednja runda torej......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice....plizzzzz,zakleni temo.......ni vredno,verjemi........naj dečko živi s svojimi sanjami....le kaj hudiča so ti teleta naredila,da si zaslužijo takšno primerjavo???? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma boljse,da se tle zlije,kot pa da ga bo polno po celem forumu.in ne mislim mi narediti usluge s tem,da ga skenslam in bo potem lahko govoril kako so motosvetovci zabiti itd.nekdo ima v podpisu "kdor seje veter zanje vihar".primerno,se ti ne zdi? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...smešno..... :lol: :lol: :lol: ....pa od kdaj vas taki fantje kot je ufuranc sploh ganejo :shock: ....

:lol: :lol: .....dokler se ne zaleti v koga .....Who gives a fuck :x

...glede na to kolko gnoja je spluval na motosvetovce se pa pomoje tudi ne bo upal nobenemu približat :lol: :lol: :lol: ..pa naj govori kar če :lol: :lol: :lol:

bmw in symru...sej vesta uno o tapravih decih a ne? :wink: :wink: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....aja pa se to Symru in BMW, vidva sta sigurn dva zavalenca (debeluha)

saj predvidevam. A se motim???

Za dokaze :D

pa še nekaj......midva s SYmru-jem NISVA debeluha.....to se nama je samo sprožil airbag in vsakršna namigovanja v tej smeri so samo zlobma natolcevanja (saj nisva midva kriva, da imava american size airbag????)..... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bomo pol snemal :?: :?: :?: ..da damo pol vse lepo na net seveda ....ufuranc..kaj zdej..a das svojo telefonsko al ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufuranc!

Presenečaš me z tvojo izredno intuicijo! Zadel si namreč, da je nam parim

tukaj dolgčas za popizdit. Majhna grupica nas tukaj čaka v zasedi 24/7,

da se nam pojavi en takšen kot si ti in potem planemo po njem! Mi tako

imenovani "secret inner circle" smo namreč člani t.i. Iluminatov, i.s. kot

postranski hobby vladamo svetu!

No! pa zdaj šalo nastran! V planu imamo, da ti najdemo nove starše, ki

te bojo vzgojili vse od začetka za naše višje cilje!

Torej: Začeli bomo od začetka, kot se spodobi, in bomo znova uprizorili

tvoje rojstvo in potem na novo prevzgajali vse do 19 let! Vemo, da bo

to trajalo nekaj bolečih let, se pa tudi zavedamo, da se bo v končni fazi

izplačalo tako tebi kot nam, ker bo novi "Ufuranc" mnogo boljše verzija!

BTW! jaz sem Bog, J. je samo inicijal mojega sina!

P.S.: Uporabi dedukcijo in me najdi, te bom naučil razliko med

"Samozavest" in "mladostniško objestno prevzetnost"

Lp. BOG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bomo pol snemal :?: :?: :?: ..da damo pol vse lepo na net seveda ....ufuranc..kaj zdej..a das svojo telefonsko al ne???

Naj pride, ga bom jaz wheelieje učil z fazerjem :)

Ok, lahko ga tut z V-maxom naučimo, a ne? :twisted:

Ne pa z jajci, kot je R1 :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jasno da je bedna tema.......saj je tako bedna,da je ze smesna.in kot je znano :arrow: smeh je zdrav. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da bi bil novinec delezn prijaznih pametnih odgovorov, ne pa zmerjanja, obsojanja in podobno....

Je rekel pijanc: "Pa dajmo trezno razmislit........". :? :roll:

Kak bi bil po tvojem mnenju "pameten" in zate zadovoljiv odgovor?

Mogoče: "Mega poba! Bomo tudi mi imeli zvezdo! Za poškodbe pa nikar ne skrbi......čas celi vse rane.....Pa tudi R1 ni tako močna kot vsi pravijo. GO FOR IT KID!!!!!!!!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širšemu Motosvetu se vnaprej opravičujem v imenu naše zdruzbe, ker smo po pomoti "Ufurancu" samo "začasno" vzeli dar govora in lahko

odgovarja samo z "aaaaaaaaaaaa!"

.......Ufuranc!......tebi sem pozabil omenit par stvari, oprosti!

Ko smo Iluminati snovali tvoj prerod,smo ponesreči zamenjali par detajlov!

Res smo precej sposobni, dejansko pa še nismo razvili način popravljanja

ze udejanjenega plana! Napake, ki smo jih po analizi odkrili so minimalne,

pa le: Porodne bolečine surogatne matere se bojo prenesle na tebe, vse se

bo dogajalo pri tvoji 19letni zavesti.......Nekaj detajlov ti bo mogoče všeč

(hihihihi! ti so bili samo moj majhen prispevek k našemu projektu!) Mogoče

ti bo všeč naprimer: Ko se boš naučil nanovo govorit, boš začel med besede vstavljati samoglasnike! V tvojem novem svetu bojo sami kaskaderji!.......aja, samo ti ne boš! - Tebi bomo dali rolko z R1 oznako in

jo boš lahko uporabljal samo na namensko prirejenih površinah z oznako

(NO STUNTS!)!

BTW! ta post sva napisala skupaj z hudičem!

Lp. od Bog-a in Hudič-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da bi bil novinec delezn prijaznih pametnih odgovorov, ne pa zmerjanja, obsojanja in podobno....

Je rekel pijanc: "Pa dajmo trezno razmislit........". :? :roll:

Kak bi bil po tvojem mnenju "pameten" in zate zadovoljiv odgovor?

Mogoče: "Mega poba! Bomo tudi mi imeli zvezdo! Za poškodbe pa nikar ne skrbi......čas celi vse rane.....Pa tudi R1 ni tako močna kot vsi pravijo. GO FOR IT KID!!!!!!!!!"

YZFgeorge malce nase poglej kako se voziš :roll: malce več predvidevanja na cesti ti res ne bi škodilo :lol:

Saj za sebe tudi vem kako vozim :roll: zato sem se raje znebil motorja :lol: 8) :lol: (še vedno v enem kosu :twisted: )

Ma kaj potem če si misli 19 letnik kupit R1. Kje piše, da 19 letnik naj ne bi vozil R1. Je pa res, da CESTA NI DIRKALIŠČE vendar to vsi radi pozabimo. Naj se javi tisti kateri se vozi po naših JEBANIH cestah po predpisih z motorjem ali bilo kakšnim drugim sredstvom :evil:

Ufuranc je pa res, da te hitrost hitro prevzame in začneš svojo makino ožemat do konca in to ne po ravnini 8) zato raje malce pameti in še premisli o tej zadevi. Jaz bom prestopil raje iz CBR900 na ZX7R (malce cenejši stroški vzdrževanja in približno enaka moč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjic sem se peljal po predpisih...... aja,danes v naselju (otrociinostalinezaupanjavrednivprometupress).samo nikdar cez 80% na cesti (rezervapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFgeorge  malce nase poglej kako se voziš  :roll:  malce več predvidevanja  na cesti ti res ne bi škodilo  :lol:

Ah ja. Je temu tako? Utemelji!
Kje piše, da 19 letnik naj ne bi vozil R1.
Piše nikjer. Jasno pa je vsem z zdravim razumom, ki vedo kaj R1 pomeni.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!