Skoči na vsebino

Samozavest


ufuranc

Priporočene objave

Tukaj je ene par ljudi kot A-je-to, ki niti še nimajo

motorja in so po mojem res ta pravi motoristi - z njim sem se vedno

pripravljen vozit in jim dam kapo dol! Predvsem so pa ljudje!

Hmm, vidim, da se je splačalo za tist pir dat... AJA? Še nisem dal? Popravim napako ob prvi priliki :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En par fantkov se je u peskovniku igral :angel: Pa mau je blo že dougcajt :? Pol je pa tist tagrintou k' je nazadne pršou mislu de bo frik izpadu, pa je stegnu jezik pa bleknu de zna zlo visok scat :shock: Tavelki so mu hitr' en par gorkih okol' kepe stisn'l. Zato k' se tamalim ne spodob' tko govort :evil: Tamau je riuc pobesu pa še mal cepetou pol pa se je šu u kot kujat. Tavelki so pa še mal zjal nanga. Mau so bli jezn' drug na druzga. Ampak red je pa le biu :!: :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj da je meni pri 19-tih bla R1, njam njam bi jo mel brez pardona. pa stunte bi tudi probal delat pa še kaj.

no vglavnem - ufuranc ti samo gasssssssssaaaaaaaa bo že zakon ceste odločil če si za to ali ne :?

ostali: no no saj vem da ni sezone pa je dolgčas ampak malo na easy, pa kako pivo spit itd...

NAJ TISTI PRVI KAMEN VRŽE, KI VOZI PAMETNO!!!!! JAZ ŽE IŠČEM BAGER DA PRVO SKIDAM PRED MOJIM PRAGOM! :twisted: :wink:

PS: jutri bo zgleda sonce pa okoli 10 stopinj, je kdo za kako vožnjo :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehehehehehe....... go ufuranc go..... povsod mora biti vsaj en pavliha. :lol:

BTW...... je tebe samo gobec,ali stojis za tem kar tukaj pises? koliko te je res v hlacah (plenickah?!) :mrgreen: ....... z vso vljudnostjo te vabim na eno FS v bliznji prihodnosti...... garantiram,da se te nobeden ne bo fizicno dotaknil .....skoda bi bilo takega pavliho onesposobiti.... in nam enkrat pokazes in razkazes kaj znas.... oz. kaj mi ne znamo......

.....po moznosti z tvojo famozno ninjo 7....

:rofl:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: :oops: :oops: Vsem se opravičujem! Sem rekel, da bomo naredili

novega pa smo nekaj zamešal pri formuli! Upam le da bo Ufuranc2 boljši

kot Ufuranc in Ufuranc1!

Sorry again to all of MS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

# Uporabnik e-mail Kraj Član od Objav Spletna stran

1 ufuranc ponedeljek, 10.02.2003 1:25 39

2 ufuranc1 petek, 28.02.2003 21:03 1

hmmm..... zakaj sta sedaj dva ufurancka tukaj?! a se je original preventivno preimenova/odprl se eno identiteto,ali je J res kiksnil pri "recomposition of parts" ?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz te komaj pričakujem na kakem FS! Evo lahko se nam že naslednjo soboto predstaviš s kakršnim koli motorjem! Lahko tudi cross!

Te prijavim! Plačam pizzo pa eno pivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno skromno mnenje oz ideja.

Preko motosveta sem spoznal veliko ljudi in z njimi se super razumem. Sem pa tudi ze videl mnogo takih dvobojev, kot je ta, ko velika vecina "ta pametnih" slozno udari pa nekomu, ki samo malo izstopa iz "sistema". Tudi zmeraj sem se izogibal nagibanju k eni ali drugi strani, vendar pa se bom dans postavil malo v bran ufurancu. Nisem sicer prebral vseh postol, vendar se mi priblizni svita, kam gre debata.

Folk, fanta pravzaprav sploh noben ne pozna in nihce ne ve, ali naklada, ali pa samo navaja dejstva. Kar koli jst preberem na forumu, merem z pozitivnim odnosom in zaupanjem. Ce nekdo napise da obvlada karkoli, mu pac to verjamem. Mogoce sem naiven, vendar pa se za vsakogar slej ko preje izkaze resnica in dokler je forumasi ne preverite, se prosim vzdrzite neprimernih pripomb.

Pa se to, leta niso povsod pomembna, 19 let je lahko tudi veliko, mnogi sportniki so do tega leta ze pravi zvezniki (npr. Rossi), ali pa samo sportniki sami zase. Hocem rect, da mnogi ljudje posedujejo mnoge talente in da nekateri to tudi razvijajo. Ufuranc ima mogoce natrenirani ta obcutek, mogoce ze od malih nog naziga motorje. Ce Tisti, ki tako spretno mlatite po ufurancu tega obcutka nimate oz niste v svojem zivljenju nobenega svojega talenta izpilili malo bolj kot je statisticno povprecje, potem menim, da vam tudi Ufuranec ne bo prevec zameril, saj ni on kriv, da imate vi manjvredostni kompleks.

Upam, da bo sporocilo sprejeto in razumljeno, kot je misljeno in sicer v dobri veri, da ne izlocimo nobenega forumasa.

Have a nice day :twisted: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še jaz eno resno rečem, čeprav sem ze mislil, da je to depandansa

psihatrične klinike!

Če si vsaj malo sledil, si lahko prebral da je fant podal izjavo v točkah i.s.

nekako v smislu: " Evo za pametnjakoviče, pa potem ene 10/15 točk, da

boli glava, nekje je pisal "pr 14 20000km pa pozim tud" jaz si mislim

"Wow! No shit?" :roll: potem ga najdem v "Do roba" Jah kje pa drugje?

kjer tip naklada kako je začel motorizirat pri 8letih! Obenem pa v isti sapi

govori, da "bo" (future) v bodoče stunt-e počel in spet v isti sapi tukaj

vse po spisku imenuje "pičke". Proti koncu si tip zmisli, da bo začel

zalit člane bmw, Symru itn..., da so debeli in zraven neke hahahaje.

Bmw mu ponudi, da se lahko opraviči nakar pride tip nazaj z novim

nickom in vse ponovno označi z "pussys". Nalaga in nalaga o kaskaderstvu

obenem ponavlja, da to namerava (future) Da bi se opravičil in pokazal

malo kesa bi takoj bilo jasno, da ima vsaj minimalno sposobnost razmišljanja. Na motorju rabiš na momente zelo dobro povezane mozgane

in odločitve v desetinkah sekunde - v glavnem pa staz, kjer ti je vse second nature! On je pismeno dokazal, da nima doraslih mozganov.

V glavnem je on teoriziral kaj bo počel!

Vsaj jaz mislim, da je večino, ki ga je napadla motil njegov odnos do njih

ne pa R1

Twix! Se mi zdi, da si športnik in mislim, da boš razumel mozganski del!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehehehehehe....... go ufuranc go..... povsod mora biti vsaj en pavliha. :lol:

BTW...... je tebe samo gobec,ali stojis za tem kar tukaj pises? koliko te je res v hlacah (plenickah?!) :mrgreen: ....... z vso vljudnostjo te vabim na eno FS v bliznji prihodnosti...... garantiram,da se te nobeden ne bo fizicno dotaknil .....skoda bi bilo takega pavliho onesposobiti.... in nam enkrat pokazes in razkazes kaj znas.... oz. kaj mi ne znamo......

.....po moznosti z tvojo famozno ninjo 7....

:rofl:

Ice....brez zamere.......pa čeprav sva kolega....samo,če si bo slučajno drznil na FS biti nesramen (pa ne mislim na njegovo famozno definicijo "lepo obloženih")......potem bo tvoja garancija bore malo vredna......še enkrat...brez zamere,ok?

kaj se mene tiče obljubim, da bom priden in prijazen, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno skromno mnenje oz ideja.

Preko motosveta sem spoznal veliko ljudi in z njimi se super razumem. Sem pa tudi ze videl mnogo takih dvobojev, kot je ta, ko velika vecina "ta pametnih" slozno udari pa nekomu, ki samo malo izstopa iz "sistema". Tudi zmeraj sem se izogibal nagibanju k eni ali drugi strani, vendar pa se bom dans postavil malo v bran ufurancu. Nisem sicer prebral vseh postol, vendar se mi priblizni svita, kam gre debata.

Folk, fanta pravzaprav sploh noben ne pozna in nihce ne ve, ali naklada, ali pa samo navaja dejstva. Kar koli jst preberem na forumu, merem z pozitivnim odnosom in zaupanjem. Ce nekdo napise da obvlada karkoli, mu pac to verjamem. Mogoce sem naiven, vendar pa se za vsakogar slej ko preje izkaze resnica in dokler je forumasi ne preverite, se prosim vzdrzite neprimernih pripomb.

Pa se to, leta niso povsod pomembna, 19 let je lahko tudi veliko, mnogi sportniki so do tega leta ze pravi zvezniki (npr. Rossi), ali pa samo sportniki sami zase. Hocem rect, da mnogi ljudje posedujejo mnoge talente in da nekateri to tudi razvijajo. Ufuranc ima mogoce natrenirani ta obcutek, mogoce ze od malih nog naziga motorje. Ce Tisti, ki tako spretno mlatite po ufurancu tega obcutka nimate oz niste v svojem zivljenju nobenega svojega talenta izpilili malo bolj kot je statisticno povprecje, potem menim, da vam tudi Ufuranec ne bo prevec zameril, saj ni on kriv, da imate vi manjvredostni kompleks.

Upam, da bo sporocilo sprejeto in razumljeno, kot je misljeno in sicer v dobri veri, da ne izlocimo nobenega forumasa.

Have a nice day :twisted: :P :P

ne,ne svita ti se,nikakor.........

Twix,pliz preberi moje poste.........in če najdeš kakšnega,v katerem sem udaril po dotičnem gospodu, sem se mu pripravljen ponižno opravičiti ...(beri javno na forumu),ok?

Dokler mi pa dotični mladenič lepi nalepke kot so "pička", pa ne pričakuj, da mu bom nastavil še drugo lice,ok? Javno sem ga pozval (in mi ni padla krona z glave, da ne bo pomote), da se lahko opraviči motosvetovcem za milo rečeno napačno nalepko.....in kaj mladenič stori?....mene (seveda suhca) in symru-ja klasificira kot zavaljena debeluha........fini čovek, ni kaj...... mogoče bi bilo dobro, če bi tvojemu ufurancu svetoval, naj se mogoče on vzdrži pripomb,ali bo mogoče njemu padla krona z glave?...

kar se mene tiče, manjvrednostni kompleks dobim edino, ko vidim svojo hranilno knjižico, ki je mimogrede edina knjiga v mojem življenju z žalostnim koncem.......

BTW: ne pričakuj, da če me boš užalil, da se ti bom še vedno smehljal in bil prijazen.......sorry,ampak nisem te sorte.......pa mislim, da me dovolj poznaš, da si nikoli v življenju ne bi dovolil napadati nekoga neutemeljeno,kot to dela dotična oseba....

sedaj bom pa jaz malo tebe kopiral, pa brez zamere,ok?

Upam, da bo sporocilo sprejeto in razumljeno, kot je misljeno in sicer v dobri veri, da ne izlocimo nobenega forumasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja. Je temu tako? Utemelji!.

Tvoje slike povedo vse :? koliko si bil takrat star :?: In ta tvoja YZF thundercat še vedno ni R6

Piše nikjer. Jasno pa je vsem z zdravim razumom, ki vedo kaj R1 pomeni.

R1 nič posebnega obstaja še kaj močnejšega 8) pa še olje žre kot krava :lol: Jaz bi raje GSX1000 samo bo ZX7R čisto OK 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OFF TOPIC:

..... diablo & george..... prosim pojdita se enkrat nekam pogovorit o vajinih problemih; sta ze imela svojo temo za to in sta jo opustila.nastiljanje vajinih medosebnih problemov po forumu nekako ni ne smiselno in ne vec zanimivo in spreminjanje poteka debate na prej omenjeno tudi ne.hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

# Uporabnik e-mail Kraj Član od Objav Spletna stran

1 ufuranc ponedeljek, 10.02.2003 1:25 39

2 ufuranc1 petek, 28.02.2003 21:03 1

3 *ufuranc* sobota, 01.03.2003 12:40 0

:?: :?:

j,tudi ce je misljeno kot vic ni smesno (kloniranje je nekaj drugega :wink: :twisted: ).

ce se pa ufurancek prijavlja pod variacijami na svoj nik zaradi strahu,da ga skenslamo....... heh svasta. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE, daj, ta odgovor mi še pusti tu. Obljubim da je zadnji. Pa čeprav je tudi malo OFF TOPIC.

Prvo k ufurancu

KAJ pomeni R1? YZF pa ti si res en motorist povelicujes R1 ko da je nevem kaj. Je pac motorno kolo z vecjo mocjo, zdi se mi da izrazas nekasno strah-postovanje do tega motorja.

Ni cudn da pluvate po men ce se pa bojite takih motorjev. YZFgeorge ti pomoje sploh ne ves kok ma tvoj motor prestav oziroma z 2. speljujes je 1 prehuda in potem presaltas v 3. A si nebi ti raj kupu dvobrzinca namest da cez 3 leta upgradas svoj motor. R1 je zgleda zate bozanstvo, joj kok si smesn s to izjavo "vedo kaj R1 pomeni".

Morda sem smešen s to izjavo. Jo pa vsaj še lahko dam. Osebno ti dajem OPTIMISTIČNIH 50% možnosti, da boš dočakal mojo starost.

In tukaj ne gre za poveličevanje nekega motorja. Gre za to, da zna vsak posameznik objektivno oceniti svoje sposobnosti in se ne precenjuje. In na tem področju je, po tvojih izjavah in načinu mišljenja sodeč, tvoj pogled popolnoma zamegljen. Ne poveličujem jaz motorja, ampak ti prekomerno poveličuješ svoje sposobnosti. In to je nekaj, kar z motorjem kot je R1 da zelo nevarno mešanico.

ostanek zbrisan.ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JO, brez panike, kot sem dejal, nisem prebiral vsega in ocitno sem prebral stvari, ki mi mogoce niso vse pojasnile.

Ce pa je vse tako kot pravite, me pa sploh zanima, zakaj za vraga se ukvarjate z njim. Pri otrocih je ponavadi tako, ce mu das neki cajta, se sam sebe in svojega tezenja kmalu navelica, ce mu pa odgovarjas, grozis, tezis, pa mu s tem samo prilivas ojla na njegovo vstrajnost. Preko neta pa vsi vemo, da ni tezko biti najlepsi, najpametnejsi, najmocnejsi,...

Je pa to slo za mal iz kontrole, ker God knows, da je BMW-ja mal prevec skupaj, da bi se drznil z njim ne lepo spogledovati :twisted: :P, da bi pa bezal pred njim, pa z mojim Daelimckom tud ni opcija :roll: :wink: :D .

BMW brez zamere :oops:

Kaj ko bi se motosvetovci raje pomerjali v kaksnih sportnih panogah in ne retoriki in podobnih virtualnih stosih. Tam je zmagovalec vsaj takoj znan, racuni pa se poracunajo na mestu samem :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JO, brez panike, kot sem dejal, nisem prebiral vsega in ocitno sem prebral stvari, ki mi mogoce niso vse pojasnile.

Ce pa je vse tako kot pravite, me pa sploh zanima, zakaj za vraga se ukvarjate z njim. Pri otrocih je ponavadi tako, ce mu das neki cajta, se sam sebe in svojega tezenja kmalu navelica, ce mu pa odgovarjas, grozis, tezis, pa mu s tem samo prilivas ojla na njegovo vstrajnost. Preko neta pa vsi vemo, da ni tezko biti najlepsi, najpametnejsi, najmocnejsi,...

Je pa to slo za mal iz kontrole, ker God knows, da je BMW-ja mal prevec skupaj, da bi se drznil z njim ne lepo spogledovati :twisted: :P, da bi pa bezal pred njim, pa z mojim Daelimckom tud ni opcija :roll: :wink: :D .

BMW brez zamere :oops:

Kaj ko bi se motosvetovci raje pomerjali v kaksnih sportnih panogah in ne retoriki in podobnih virtualnih stosih. Tam je zmagovalec vsaj takoj znan, racuni pa se poracunajo na mestu samem :twisted: :twisted:

...zakaj hudiča bi pa ti bežal pred mano??????....pa saj nisva poročena..... :twisted: .....twix......resno....če najdeš bolj miroljubnega človeka,svaka čast.......midva sva vedno lahko imela objektivno in konstruktivno debato.....katero lahko na koncu potrdiva še s kakšno pijačo,a ne?......(be free to call me any time.....)......verjemi , da nisem jezen zaradi tvojega posta....pač nisi prebral vsega in si napisal svoje videnje stvari........upam, da tudi ti nisi jezen (če pa si, bova pa jezo družno poplaknila z pivom ob prvi priliki,velja?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!