Skoči na vsebino

Ciljajte, če znate :-)


Priporočene objave

saj vemo da nas moske zenske scat peljete! ......zato pa je vedno vse okoli poscano,ko se z joy-stickom igrate. :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vemo da nas moske zenske scat peljete! ......zato pa je vedno vse okoli poscano,ko se z joy-stickom igrate. :twisted: 8)

Ne išči težav :roll: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vemo da nas moske zenske scat peljete! ......zato pa je vedno vse okoli poscano,ko se z joy-stickom igrate. :twisted: 8)

Ne išči težav :roll: :)

......katerih ne bi imel,ce bi bil samski?! :twisted: :P :lol:

BTW.....ne da jih imam; samo iscem jih tudi ne (ladytudibereforumpress :oops: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je težko, če ti miška ne teče lepo po podlogi za miško, ampak vseeno pa sem prišla do konca........

In še nekaj: moj dedek, k ima 94 let, ga takole ne maje na WC-ju in je tole prav malo prenapihnjeno. Ziher je to igrico naredil kak moški šovinist, kateremu žena doma full teži, da naj pazi pri scanju, ker prasec šovinistični vse poščije.... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je težko, če ti miška ne teče lepo po podlogi za miško, ampak vseeno pa sem prišla do konca........

In še nekaj: moj dedek, k ima 94 let, ga takole ne maje na WC-ju in je tole prav malo prenapihnjeno. Ziher je to igrico naredil kak moški šovinist, kateremu žena doma full teži, da naj pazi pri scanju, ker prasec šovinistični vse poščije.... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Pupa, jest sem pa do zdele mislu, da se u uno školjko kozla, in ne ščije. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, koliko ste kaj metali kopja, ampak D.J., pazi se, ko te dobim v roke... :x :wink: Kaj ze enega vraga si mi to podtaknil? Skoraj pol ure sem metal tista kopja in nisem prišel bližje kot

ach.jpg

:lol:

Fajn link, enostavna igrica, fina zabava za vsako pisarno!

Še več takih linkov!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj: moj dedek, k ima 94 let, ga takole ne maje na WC-ju in je tole prav malo prenapihnjeno. Ziher je to igrico naredil kak moški šovinist, kateremu žena doma full teži, da naj pazi pri scanju, ker prasec šovinistični vse poščije.... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

hmmm po tem vikendu se mi ne zdi tako prenapihnjeno, je pa to razlog zakaj vedno hodim na pisoar :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pogruntal kako ciljaš da maš občutek.

Miško postaviš na rob mize, vstaneš iz stola in tudi ti stopiš na rob mize tako da maš občutek ko da stojiš pred WC jem pol pa cilaš.

Sam pazite da se preveč ne vživite da ne bi slučajno kdo kaj spustil po pomoti :lol:

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!