Skoči na vsebino

Razne fotke (+ hude fotke z motorji)


lina

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Versys 650  limited edition  , samo en primerek :P

12801553_1675574306035437_80200178415498

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, kot Martelova igracka :lol1:

Pa, ce ni show only....ga mora kar dobro "smelcat" izpusna cev....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Motijo konjska kopita namesto petk, vse ostalo pa štima :P. Aja, pa tele ninđe imajo neki švoh mopede, da imajo sam en disk spredi. @maus-ova ima menda spredaj tri diske, če ima vklopljen šport program, samo ni ziher, ker ga med vožnjo v šport programu še noben ni imel časa opazovat, da bi ta tretji disk dejansko lahko opazil.

Ajd!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkolele (samo z manj brade :P) sem se jaz v začetku 90-ih veliko prevozil s prijateljem in z njegovo/najino bando. Bilo mi je lepo in sem res užival. Stroj na katerem sem začel "zadaj" je bila FZR 1000, nato pa ZZR 1100, na katerem sem tudi delal prve samostojne skokce, ko ga ni bilo doma in mi je dal ključ od garaže in njegovega mopeda.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Pravi bajkerji :P.

Ta dva vsaj ne bodeta v oči.. Včeraj na bencinski na Bivju (KP) gledam 1190, dva na njem, voznik tanka sede. Zadaj tanke nogice v oprijetih kavbojkah, roza jet čelada, ženski moto čevlji. Povsem logično mi je bilo, da ima dec punco zadaj. Pa 'ji' je šlo v nos, da 'ji' fanta gledam (no, nisem njega, ma to nima veze :D ) in se sunkovito nagne mimo njega in se mi nasmeje :eek:. Mene pa skoraj kap, ko sem brado ugledala :D Ampak to bi še šlo skozi, če ne bi 'dec' poslal kolega na drugem motorju plačati še za njiju. Babja domišljija je potem čisto ušla nadzoru, saj sem razmišljala samo še o tem, zakaj ne moreta dol zlesti :D:(:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!