Skoči na vsebino

Nemir


Elizabeta

Priporočene objave

The One (Zok is in love)

i think about Her all the time. i think She is The One. :cry:

I think about my love all the time too... :wub: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The One (Zok is in love)

......i was kinda depressed................since i haven't had a girlfriend for 2 months........... i'm not that kind of a guy.................i liked her very much, but She was a child, only 15 years old............ well, "the little one" grew up, She is 17 now.............. i was staring at her blond hair, perfect body, beautiful light blue eyes... ...all i could see in that moment was Her, couldn't even move, fuck the rest, i said........oh my fuckin' god, i was in love.........we were goin out, drinks here......... i felt something burning inside me always when She was near........one summer night...........first kiss, my dreams came true..........anywayz, nothing lasts for ever, and every pleasure has a bitter end.................She doesn't feel more than a friendship to me, and that She thinks it makes no sense anymore...................i got another girl, everything was cool, but that was not it..............i think about Her all the time. i think She is The One. :cry:

stari samo nemiren si bil ker si bil potreben pa še poletje je blo - zokec nepopravljiv romantik si, če bi do zime zdržala s tabo bi ti dokurč.. .)

je pa nemir to ja, ko ne dobiš vse kar hočeš ker se prehitro konča........trust me......been there, done that :grim .....tudi pervy je bil mlad :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, blagor vam zenskam, ko se lahko vse takole med sabo zmenite....

A lahko jaz malo pridem malo kri okoli zlivat.....Ne, a ne....Je blo ze vse prej zmenen.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKOJ  :kva2:

POVEJ KJE IN KDAJ  :OK:

ti ob priliki dostavim en litrček. mam kolega ko dela šnopc iz vsega - mandarin, sliv, jabolk, marelic, .... you name it - he's got it :OK:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, pol boš pa spet agresivna  <_<

Pa ne sam agresivna........spet bo kriva gobova juhica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matr sem zlobn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ob priliki dostavim en litrček. mam kolega ko dela šnopc iz vsega - mandarin, sliv, jabolk, marelic, .... you name it - he's got it  :OK:

Jaz bi vsakega po liter ... menjam z meloninim :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sam agresivna........spet bo kriva gobova juhica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matr sem zlobn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK:  :OK:  :OK:

Al pa golaž :devil:

NEHMO SMETIT :oops: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej šnop, pol pa melona ... pa boš vidu za katero vrsto gre  :D

eeee...šnopc že lahko dobiš, to ni problema :grim ...za ostalo pa ne vem, če bi tvegal - bogve kake zlobne misli se pletejo v tvoji glavi (npr. z celo melono-sadjem po drugi meloni - moji buči) :hmm: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee...šnopc že lahko dobiš, to ni problema :grim ...za ostalo pa ne vem, če bi tvegal - bogve kake zlobne misli se pletejo v tvoji glavi (npr. z celo melono-sadjem po drugi meloni - moji buči)  :hmm:  :unsure:

Ja, to te pa moram opozorit, da sem skrajno zlobne in hudobne sorte ... :devil:

:blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to te pa moram opozorit, da sem skrajno zlobne in hudobne sorte ...  :devil:

:blush:  :whistle:

Ti zlobna, to pa ne verjamem,

ovaj kako da kažem, zgodna djevojka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa pravijo, da pes ki laja ne grize......

"FOLLOW THE WHITE RABBIT"

:blink:

Kje naj pa najdem zajca? Pa se belega?

In ko sem danes sel na konja bi skoraj stopil na macko. Crno. Pa sem pozabil pogledati, ce ima zelene oci.....

Ampak ta ima pa modre.....Pa psa tudi.....Am, kje sem ze videl taksne oci.....Sem jih ze veckrat.....Ta zadnji par mi je pomagal pozabiti.....Ce sem res pozabil ? Oblivion....

A tudi anglesko ne znam vec...... :angry: Obup......

Tipkovnico zamenjal, mizo bo pa malo tezje......The hands that threaten doom O:-)

Kaj sem sploh hotel reci? Pa sem res en luzer .....

Aha, ze vem.....

Tisti pes me je takrat ugriznil......A tako se to dela? Najprej lajas, potem pa ugriznes :slap: Samo da sem se spomnil......

Bo res treba tatu zamenjat..... Itaq ne znam svabsk B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj nebo je modro,

zakaj morje valovi?

Zakaj te ob meni ni,

sprašujem se kje si....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!