Skoči na vsebino

Katere pasme pes ste?


Priporočene objave

hmnja, ... sm pozabu, da sm tut pitbul

si vse kar dekliška duša poželi a ne? :naughty: ...... :doze: ..ehm :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vse kar dekliška duša poželi a ne? :naughty: ...... :doze: ..ehm :rolleyes:

srčy :004

Aja, Irskega volčjega sploh ni med odgovori... sm ga zmislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prav, da bereš temo, a ne? :rolleyes:

Alla

Ravno prav, da dočakam še bolj glup komentar od teme... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 187cm višine in 95 kilami surovih jeklenih mišic on trdi, da sem čivava?! :glare:

jebi se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIT BULL  :shock:  :?

mater tak grd pa res ne morem bit. pa sem bil siguren da bom kak len pastirski pes al pa kak bernardinec. no ja lahko bi bilo hujše - lahko bi bil čivava :wink:

Pervy, you're a Pit Bull!

No bones about it, you're a commanding Pit Bull with a bite as big as your bark. Authoritative and aggressive, the power position is the only one for you — and you never have trouble making that crystal clear. A bit quick-tempered, you can be a little intimidating — though you hardly ever attack unprovoked. Taken aback by our insight? Don't despair! You have several redeeming qualities. Very low-maintenance, you're not one to fall victim to superficiality. You say it like it is and don't waste time playing head games. Just make sure to keep your scowl and growl in check so people can get close enough to notice and appreciate your positive side. Woof!

You may have adult Attention Deficit Disorder (ADD), a condition your doctor can help treat. Take a brief screener to find out if you may have the symptoms.

dve leti pozneje - še vedno Pitt bull - no ja očitno mi je to usojeno :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You may have adult Attention Deficit Disorder (ADD), a condition your doctor can help treat.

Tole je pisalo pod bernskim plaušarjem. A jih lohk tožim, ali se moram zamislit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You may have adult Attention Deficit Disorder (ADD), a condition your doctor can help treat.

Tole je pisalo pod bernskim plaušarjem. A jih lohk tožim, ali se moram zamislit?

efo .)

AD/HD is a diagnosis applied to children and adults who consistently display certain characteristic behaviors over a period of time. The most common core features include:

distractibility (poor sustained attention to tasks)

impulsivity (impaired impulse control and delay of gratification)

hyperactivity (excessive activity and physical restlessness)

jest jo mam ziher....vsaj 3x na mesec :grrr

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še odgovor:

When people think of a "Lassie type" collie, they always envision a sable (brown) and white dog with some black markings. Most folks will also cite the long white blaze down her muzzle. But the original Lassie its you Rude Boy ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

efo  .)

jest jo mam ziher....vsaj 3x na mesec :grrr

No ja, jaz sem se zamislil, o tistem kaj vem ne tako pomembnem onega, grem raje nekaj spit. Aja, pa skuham lahko nekaj, samo da CD posnamem ali bom pa sendvič ker imam nujno idejo o idealnem svetovnem redu - a, mrzla pijača. Kul.

Tailwag. Roger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlati prinašalec.... hmmmm :doze:  :hmm:

ne počutim se ravno kot zlati prinšalec.... :glare:

lp alena

A še nisi doživela stavka: "Pejt mi po per, baba!" ali "Prnes mi čike!" ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes sm vidla eno chiwawo... iiiiii :kva2: sm jo pocohala... :D sam se n pocutim ku chiwawa... sm bolj mucka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pej doga, ki take male psicečke ji ne pridejo niti do kolen :lol: in če je treba, pa kar HAAAMMM in jih poje v enem grižljaju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čistokrvni mešanc :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!