Skoči na vsebino

jebemti Download accelerator!!!


Filip111

Priporočene objave

Prekleta pizda od programa... A se je že zgodilo komu da k je nalagal večje datoteke (500 mega) da mu je D.A. že naložu 100%, pol k je blo pa za shranit na disk je mlelo in zmrznlo, ko sm pa program prekinu in znova zagnal mi je spet vrglo na 81% :evil: :evil: :evil: . Kakršna koli imformacija zaželjena. Aja pa v izbirnem polju mi piše 100%, nalagat pa začne od 81%!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleta pizda od programa... A se je že zgodilo komu da k je nalagal večje datoteke (500 mega) da mu je D.A. že naložu 100%, pol k je blo pa za shranit na disk je mlelo in zmrznlo, ko sm pa program prekinu in znova zagnal mi je spet vrglo na 81% :evil: :evil: :evil: . Kakršna koli imformacija zaželjena. Aja pa v izbirnem polju mi piše 100%, nalagat pa začne od 81%!!!

Pa si siguren da ni bil poškodovan file ki si ga dol dajal ali virus v njem :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleta pizda od programa... A se je že zgodilo komu da k je nalagal večje datoteke (500 mega) da mu je D.A. že naložu 100%, pol k je blo pa za shranit na disk je mlelo in zmrznlo, ko sm pa program prekinu in znova zagnal mi je spet vrglo na 81% :evil: :evil: :evil: . Kakršna koli imformacija zaželjena. Aja pa v izbirnem polju mi piše 100%, nalagat pa začne od 81%!!!

Ja, men tud mele, pa kao zmrzne, sam mam mal potrplena, pa se cez cajt postau, zmrzne ti pa lahko tud zaradi teka: koliko mas pa nastavljen temp folder za temp internet files...ker, lahko da ti ga prekorac, pa ga mal zmede...sej ves...vindousi

Ampak potrplene je pa treba met.... :oops:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se na srečo to še ni naredil. Zdej vse dela brez problema. Od teh programov mi je ta še kr dobr, najslabša pa se mi zdi Godzila :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se na srečo to še ni naredil. Zdej vse dela brez problema. Od teh programov mi je ta še kr dobr, najslabša pa se mi zdi Godzila :?

Godzila je pa čist druge sorte program kod je download accelerator .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se na srečo to še ni naredil. Zdej vse dela brez problema. Od teh programov mi je ta še kr dobr, najslabša pa se mi zdi Godzila :?

Godzila je pa čist druge sorte program kod je download accelerator .

zakaj druge sorte. sej se isto uporablja za hitrejše snemanje z interneta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

File sigurno ni poškodovan (ftp od frenda), sm tud temp folders poveču pa še zmer nč, kurac sploh ne jebe :evil: :x :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se na srečo to še ni naredil. Zdej vse dela brez problema. Od teh programov mi je ta še kr dobr, najslabša pa se mi zdi Godzila :?

Godzila je pa čist druge sorte program kod je download accelerator .

zakaj druge sorte. sej se isto uporablja za hitrejše snemanje z interneta

Godzila je program s katerim deliš svoje datoteke iz računalnika z ostalimi uporabniki istega programa in obratno.

Download accelerator (DAP) pa je program s katerim ti vlečeš datoteke iz internet strani

KAPIŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se na srečo to še ni naredil. Zdej vse dela brez problema. Od teh programov mi je ta še kr dobr, najslabša pa se mi zdi Godzila :?

Godzila je pa čist druge sorte program kod je download accelerator .

zakaj druge sorte. sej se isto uporablja za hitrejše snemanje z interneta

Godzila je program s katerim deliš svoje datoteke iz računalnika z ostalimi uporabniki istega programa in obratno.

Download accelerator (DAP) pa je program s katerim ti vlečeš datoteke iz internet strani

KAPIŠ

Kapčim že, sam mislem de se midva ne razumeva. Jst sem mislu Go!zillo, ki pa je namenjena pomoči "pri snemanju datotek z interneta" in ne menjanju datotek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapčim že, sam mislem de se midva ne razumeva. Jst sem mislu Go!zillo, ki pa je namenjena pomoči "pri snemanju datotek z interneta" in ne menjanju datotek.

se opravičujem :!:

nisem dobro prebral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tega sploh ne uporabljam ker ne vem če je kaj razlike!

Pr men je razlika. Normalno bi vleku z neta s 3kb/s, s tem pa vlečem 5kb/s+ da se ga naterat de ti vleče tut nad 15 kb/s :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora teh programov naj bi bila da če ti kakorkoli prekine povezavo ali se ti razsuje računalnik ti tile programi shranijo tisto kar si že potegnu dol.

Če pa vlečeš s tistim programom ki je v win. si pa vse izgubil.

Primer vlečeš dol z DAP fail 100Mb si nekje na polovici ko se ti sesuje računaknik.Prižgeš kišto nazaj pa vlečeš naprej od tam kjer si prej nehal.

Pri originalnem programu pa znova od začetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!