Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 1 minuto, sesir pravi:

Maš tudi scramblerja ! Obstaja še veliko nizkocenovnih mopedov recimo SWM 400 scrambler itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, bambi61 pravi:

Letos so spet cviknli!

p.s.: pridejo se piše brez D!..priejo! CCC..kdo te je slovensko učil?!

Boljš bo, da te Dr_Jakob v bodoče nagovarja v pristni mengeščini. 

Ah dejte no fantje s temi mamutbajki opletat, češ ko bom mel pa mamutbajk bom pa prišel... Desc se nam je pripeljal s slick gumami direkt z Grobnika na cestaku po snegu in ledu, pa ni iskal nobenih izgovorov... Primorc iz Pulja... Tam sneg poznajo samo preko ustnega izročila pa če ko vidi do Učke, kupuje revije ali pa gleda TV...

Popravljeno . Popravil SF
  • Hvala 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi prišel z navadnimi cestnimi gumami gor in to brez vrvi, keten ali podobne navlake. Z motorjem, ne s subijem, hahaha.

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se prpelu gor z vespo 50 cc :quad: Pa tud z MP3_jem 4/4 poti.Pol je blo pa preveč leden.Torej ne jamrat,ko cmeri.

Pravkar, gusar pravi:

Jest sm se prpelu gor z vespo 50 cc :quad: Pa tud z MP3_jem 4/4 poti.Pol je blo pa preveč leden.Torej ne jamrat,ko cmerar.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, smasher pravi:

To je to kar jaz pravim, 125 ali 250 čoperček. Zadi paše 16x3 guma kramparca kot za ural motorje, predaj pa tomos kramparca pa gre gor v drugi ;) pa še pobirat ga je lahko.

16x100 x 100 ..

pred 13 urami, Snecer pravi:

Moj ni, ga še posodabljam, potem pa bo, morda.

če ga pol odrežeš mogoče..

pred 9 urami, Dr_Jakob pravi:

MEWŽLE!  Potem lahko samo še THE Snečer reši čast štojerske pokrajine.

bo ja .. 

pred 9 urami, sesir pravi:

nea seri.. pametuješ s tujimi linki..daj našega kje se kupi nov !

pred 9 urami, bambi61 pravi:

Maš tudi scramblerja ! Obstaja še veliko nizkocenovnih mopedov recimo SWM 400 scrambler itd...

motorjet kao zastopnik? fak kera glupa stran .. stisneš off road pa ti da slike gsxr-a ..pa še swm nimajo ..

pred 6 urami, trebor pravi:

Jaz sem tudi prišel z navadnimi cestnimi gumami gor in to brez vrvi, keten ali podobne navlake. Z motorjem, ne s subijem, hahaha.

LP Robert

katero leto ???

pred 6 urami, gusar pravi:

Jest sm se prpelu gor z vespo 50 cc :quad: Pa tud z MP3_jem 4/4 poti.Pol je blo pa preveč leden.Torej ne jamrat,ko cmeri.

 

gor ni bilo videti nobene vespe ..50ccm skuter pa ja ... z mp3 pa še ovinka nisi moge speljat brez da bi šel na bok .. pa tista 300 kilska krava še v mali klanec noče  speljat..... bil tam..videl..ne lapaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper zadaj Mitac C-01 3.5R16  prednja Hindanau K46, jo priporočam za vse tomasakije prau zimsko rebrasta

Reifen-Heidenau-K46-Enduro_0_110.jpg

tako pa zgledajo mitas c 01

egnwie2011_2_100_3358.jpg 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mizo si nabavil? komaj čakam da se vidimo. drugače pa - mitas 754 extreme winter zadaj -top grip..pa top obraba po asfaltu..tako d mi ni treba skrbet mam vsako tretje leto svežo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SF pravi:

Ta MZ je res lep... Nekako ni primeren za mamutbike. Ga je škoda...

Figo je škoda. Kup kovine in gume in žic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2018 ob 22:15, thumper pravi:

 

gor ni bilo videti nobene vespe ..50ccm skuter pa ja ... z mp3 pa še ovinka nisi moge speljat brez da bi šel na bok .. pa tista 300 kilska krava še v mali klanec noče  speljat..... bil tam..videl..ne lapaj..

ne vem čes ti kj vidu,ko si mu že na trojanah motne očke.Na vsakem ovinku ga po0ložim na bok zato ker se tako lažje izpelje ovink.Ima pa 100 kil manj kokr ti mislš, ne budali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, gusar pravi:

ne vem čes ti kj vidu,ko si mu že na trojanah motne očke.Na vsakem ovinku ga po0ložim na bok zato ker se tako lažje izpelje ovink.Ima pa 100 kil manj kokr ti mislš, ne budali.

Ne se kregat, no. Radi se jmte.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, gusar pravi:

ne vem čes ti kj vidu,ko si mu že na trojanah motne očke.Na vsakem ovinku ga po0ložim na bok zato ker se tako lažje izpelje ovink.Ima pa 100 kil manj kokr ti mislš, ne budali.

no zdej se pa ustavi.. mp3 400 ima mokre teže 244kg.. ultimativnega stabilneža je bilo videti na prvem desnem ovinku na boku.. in nič kaj dalj se ni uvrstil ..oz je ... tako kot večina ostalih težkih krav ..na prkoli.. 

moj 400 ima poln 160 kg.. :P bil je enkrat na tleh in sam sem ga dvignil .. in zmeraj je prišel do vrha in na plac in s placa..kar mp2 ni videl..

pred 3 urami, Dr_Jakob pravi:

Ne se kregat, no. Radi se jmte.

****** ** ***** ********** *****..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj je imel 80 kg in ne 400 kakor ti praviš.S tem bom tukaj končal kajti ti ne znaš drugega delat na forumu,kot trosit žaljivke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

moj 400 ima poln 160 kg.. :P bil je enkrat na tleh in sam sem ga dvignil .. in zmeraj je prišel do vrha in na plac in s placa..kar mp2 ni videl..

 

pred 8 urami, gusar pravi:

Tvoj je imel 80 kg in ne 400 kakor ti praviš.S tem bom tukaj končal kajti ti ne znaš drugega delat na forumu,kot trosit žaljivke.

moj 400ccm suzuki ima poln 160kg brez dodatkov .. tisti takrat ni imel 80kg ampak 55kg.. 

opa.. a če človek pove po resnici je to žaljivo? sorry nism vedu .. ne bom več..odzdej naprej se samo še lažem..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEEEEELAAAAA ... 

SF - sm reku da naroč sneg za gor ne za dol !

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper zakaj pa ti gume natikaš? A ne bi blo vseeno, če bi samo štrik dal okrog obroča? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole. Tole so današnje slike z mamutplaca! Prva narejena ob 6.28 ko se je sneg končno začel prijemat, druga pa ob 11.47

Sneg bo.

SAVE_20180202_073925.jpeg

SAVE_20180202_074154.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, sesir pravi:

Vredi ste podkupili... 

A jst prav vidim, da maš Aquillo? Dej vrv namotaj na una jajca pa prlet gor

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Dr_Jakob pravi:

A jst prav vidim, da maš Aquillo? Dej vrv namotaj na una jajca pa prlet gor

 

Agilo imam dve leti...še niti metra prevozu...niti registriru...mi jutranji pogled na mopi mi polepša dan.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Agilo imam dve leti...še niti metra prevozu...niti registriru...mi jutranji pogled na mopi mi polepša dan.. 

Do petka imaš čas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!