Skoči na vsebino

Priporočene objave

Tko kukr Jaka pravi. Do petka imaš čas. Po temu pa res vsaka 1.55m visoka baba z GS-om pride, pa ne bos ti... Pa še snega ni nobenga hudega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Thumper zakaj pa ti gume natikaš? A ne bi blo vseeno, če bi samo štrik dal okrog obroča? 

to sem prilimal kot navodila da si jih lahko sprintajo in nesejo s sabo zraven štrika... mogoče bo kakšen manj za na prkolo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ELO pravi:

WEBCAM trenutno stanje na mamutplacu:

makarska_beaches_the_best_beach_croatia.

no, pa ste jokal da nau snega. :P

 

pred 2 urami, SF pravi:

Tko kukr Jaka pravi. Do petka imaš čas. Po temu pa res vsaka 1.55m visoka baba z GS-om pride, pa ne bos ti... Pa še snega ni nobenga hudega...

a ni?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

no, pa ste jokal da nau snega. :P

 

a ni?

 

Hhmmm...so pa ja prispevke zbirali...očitno,dost,da so vplačali avans in ga dobili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak .. preveč avansa pa je do nižin.. sf - ti si en navadn razsipnik ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so eni vplačali za sneg, eni molili za sneg, drugi kdo ve kaj.... Tako da je šlo to naročilo malo predaleč. Še v istri danes sneži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, smasher pravi:

Očitno so eni vplačali za sneg, eni molili za sneg, drugi kdo ve kaj.... Tako da je šlo to naročilo malo predaleč. Še v istri danes sneži.

Hmm.naši ribiči tak nimajo kje lovit,da kazni ne dobijo,hrvate pa naj zebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Sahbazz pravi:

Zanimiva rešitev za verige.
http://advrider.com/index.php?threads/anyone-make-motorcycle-tire-chains.645388/#post-20396992

Ima kdo kaj podobnega narejenega? "Ovo bjelo govno" ne misli nehat padat, tko da se bojim da bo treba nujno nekaj kupit/narest v smeri verig.

Moras naredit ornk, vecina variant je razpadla po 500m. Nasega makadama je 7KM!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Dr_Jakob pravi:

Moras naredit ornk, vecina variant je razpadla po 500m. Nasega makadama je 7KM!!

Sam imel vsako zimo na tomosakiju...vse vedno potrgalo,polomilo blatnik..

Dokler se nisem v roke vzel in naredil kot,da mora biti večno...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Sahbazz pravi:

Zanimiva rešitev za verige.
http://advrider.com/index.php?threads/anyone-make-motorcycle-tire-chains.645388/#post-20396992

Ima kdo kaj podobnega narejenega? "Ovo bjelo govno" ne misli nehat padat, tko da se bojim da bo treba nujno nekaj kupit/narest v smeri verig.

če imaš tako gumo potem dejansko s ketno samo zapolniš prostor med štoflci ..ketna ima učinek na navadni gumi ko se zažre v podlago..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper 
Hidenau K60 scout imam in imajo ravno na zadnji gumi po sredini poln profil. Po moje če jih naredim iz avtomobilskih verig in ne bom kopal celo pot bi morale zdržat. Bom se malo poigral, na kocu bodo pa le vsemogočni Mamut pokazal če iz tega bo kaj ali ne.

Bo pa kar zanimivo gor rinit, če res ne misli sneg nehat še 3 dni, kot kaže napoved. :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Sahbazz pravi:

@thumper 
Hidenau K60 scout imam in imajo ravno na zadnji gumi po sredini poln profil. Po moje če jih naredim iz avtomobilskih verig in ne bom kopal celo pot bi morale zdržat. Bom se malo poigral, na kocu bodo pa le vsemogočni Mamut pokazal če iz tega bo kaj ali ne.

Bo pa kar zanimivo gor rinit, če res ne misli sneg nehat še 3 dni, kot kaže napoved. :S

Heidenau Scout gume so same po sebi v osnovi "dovolj". POD POGOJEM, da imaš občutek za motor. Ja, ja... vsi ga imamo... blablabla, na snegu se pa izkaže, da "so to samo vaše domneve", (beri z glasom Janše)..

Skratka, Scout je dovolj, če je riderja dovolj. Če pa rider šepa, potem pa najmanj VRV, lahko pa .. (tu te bo basal čas) predelaš avto štumf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zdaj že pakiram za Mamutovanje in berem forum kaj vse bi rabil:

Prvo je problem-kakšen motor? Z BMWjem ne morem prit ker sem kardan dol vzel za frezo ki jo zdaj rabim. KTM se itak samo kvari.Vsi ostali motorji pa so itak jajce?No. bom že nekak rešo!

Drugo -kake gume? Letne so zanič,zimske tudi, ketne pa itak.Pol sem se pa spomno da bi si špikarce naredo in sem šraufe v gumo zašraufo.Samo mi je guma pol spustla?!Tak da to tudi ni vredu. Najbolše da kar na felne lopatice zašvasam.

Pol baje naj zraven prinesem kako družabno igro! Zakaj? Jaz  itak nisn družabn razen če sem pijan.In sem spakiral flašo! No eno družabno igro pa mam itak stalno zraven.....

Nazadnje pa še čitam da je baje 7km makadama do tja!? Kak bom te v totem snegu makadam našo?

Tak da če nea pridem bo en izmed naštetih vzrokof!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Snecer pravi:

razen "nažiranja" in metanja diska :) najbrž ni nekega družabnega programa?

Letos je 10 lLETNICA RILČKANJA V SLOVENIJI, poleg tega bo PUST in pa OLIMPIJADA.

Verjem, da se bomo kaj spomnili. Udeleženci pa... lahko se gremo "človek, ne premikaj se"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snecer pravi:

razen "nažiranja" in metanja diska :) najbrž ni nekega družabnega programa?

Če prideš, ti lahko Ata Mamut podeli naziv: "Uradni animator gruče kosmatih, smerdečih lenob", pa si lahko ti zmisliš par dejavnosti.

Ekstremno lupljenje krompirja je zadnje čase full popularno,

Hardcore depiliranje nohtov na nogah je druga varianta,

če si dovolj pogumen, lahko s sabo prineseš celo *ahem, drum roll*... Črnega Petra

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Sahbazz pravi:

@thumper 
Hidenau K60 scout imam in imajo ravno na zadnji gumi po sredini poln profil. Po moje če jih naredim iz avtomobilskih verig in ne bom kopal celo pot bi morale zdržat. Bom se malo poigral, na kocu bodo pa le vsemogočni Mamut pokazal če iz tega bo kaj ali ne.

Bo pa kar zanimivo gor rinit, če res ne misli sneg nehat še 3 dni, kot kaže napoved. :S

ja sevede kako ti bo pa to ratal?  ..:P

pred 2 urami, bambi61 pravi:

Jaz zdaj že pakiram za Mamutovanje in berem forum kaj vse bi rabil:

Pol baje naj zraven prinesem kako družabno igro! Zakaj? Jaz  itak nisn družabn razen če sem pijan.In sem spakiral flašo! No eno družabno igro pa mam itak stalno zraven.....

to je to ...

pred 1 uro, Snecer pravi:

razen "nažiranja" in metanja diska :) najbrž ni nekega družabnega programa?

prideš gor ..družabno igro imaš pa verjetno isto zmeraj s sabo - tako kot bambi - med nogama ..

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper Ma sej veš kaj mislim. Pač ne brezglavo žgat po gasu, ane. 
Lahko bi si omislili ogromen pikado. (mečemo 3 barvne preklje/kose lesa/ipd. v tarčo na tleh...iz kakih 5m...u rikverc, kdor zgreši kompletno tarčo...pije.)
Še kako se lahko spomnim. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Sahbazz pravi:

 Pač ne brezglavo žgat po gasu, ane. 

A ti sploh ves, kam se odpravljas? Zgat po gasu, pa sneg?

Še en šaljivc. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Dr_Jakob said:

A ti sploh ves, kam se odpravljas? Zgat po gasu, pa sneg?

Še en šaljivc. :D

Se mi zdi da kar dobro vem kam rinem (in s kom), zato pa tud rinem. :fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2018 ob 7:37, ELO pravi:

WEBCAM trenutno stanje na mamutplacu:

makarska_beaches_the_best_beach_croatia.

Naj ostane tako. Podpišem takoj. :):):)

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

A je kdo od vas slučajn že uspel spakirat?

Groza, js še začel nisem... Sploh še s podstrešja nisem začel vlečt reči: manjkajo še smučke, board, surf, jadro, rolerji, kopalke, rokavčki, plavutke, maska, harpuna... Kam naj vse skup spravim?? A lahko na Mamutovanje pripeljem prikolico?

AAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Trebor: Ti si najdu večerno obleko?
SF: A si namazal pozavno?
ELO: Si podaljšal izpit za voditelja čolna?

Thumper: Je padalo popravljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 03/02/2018 at 12:33 PM, Dr_Jakob said:

Heidenau Scout gume so same po sebi v osnovi "dovolj". POD POGOJEM, da imaš občutek za motor. Ja, ja... vsi ga imamo... blablabla, na snegu se pa izkaže, da "so to samo vaše domneve", (beri z glasom Janše)..

Skratka, Scout je dovolj, če je riderja dovolj. Če pa rider šepa, potem pa najmanj VRV, lahko pa .. (tu te bo basal čas) predelaš avto štumf.

Ja pa ja de. Sem se lani jajcal z njimi gor. Zadnja K60s ima polno tekalno površino na sredini. Imajo pa ob strani lepo razporejene riple, da se da fino špaga not zahaklat in fiksirat. Sprednja je pa res zadosti OK, da ne rabi štrika.

Letos bom na cestnih gumah. Imam pa v planu verige naredit, če mi bo zneslo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!