Jump to content
  • Sign Up
  1. solorider

solorider

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ixius
      Saj dinarčki so velikokrat problem, in ko se meja postavi, je z800 padel najbolj v oči, sam kot sem reku treba najprej tudi poskusit, najbolj me zanima če mi lahko kdo iz prve roke kaj pove, ker tudi pri preiskusni vožnji ne moreš ostat povsem objektiven, za en teden ga pa ne dobiš na preizkus
    • Endlich
      Koliko km mora se zdrzati sprednja guma, da jo se pustite gor in menjate samo zadnjo? Jaz sem dosedaj vedno menjal obe hkrati sedaj me pa mika, da bi s sprednjo se malo pocakal.
    • thumper
      ne zanima me kam greš ti rajši .. bolj me zanima to , da nebi na račun odprte meje imeli spet zaprte občine.. raje bi imel diht zaprto državo od zunaj pa prosto pohajanje po njej..  javna dela - lahko gredo za politike.. slabše ne more bit..
    • KARMEN1
      Dodaj še malo dinarčkov in kupi Z900.
    • ixius
      Pozdravljeni,  Sem nov na forumu in se oproščam, če sem v napačni temi.. Gre se pa zato, da bi bil dobrodošel kakršenkoli nasvet glede nakupa Z800 l. 2014. Do sedaj sem vozil samo MT07, in mi je tale Z800 res padel v oči. Kot druga izbira pa pride v poštev CB650F. Oba motorja še moram tudi peljat, da dobim še osebno mal občutka. Kakršenkoli nasvet mnenje glede nakupa je dobrodošlo. Hvala za ves trud. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!