Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

On 10/5/2018 at 2:11 PM, KennyJR said:

Za sam padec je že kriv sam, samo če bi se mu pa hotel izognit bi moral pa naravnost, kar bi mu uničilo dirko, zato je pač probal...

Torej ne rebiš nič bluzit... KRIV JE SAM !!! 

Na dirki je veliko dirkačev...to pa pomeni hoteno ali nehoteno oviranje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj, čez mesec se bo pojavil na Avtonetu (po možnosti s Celjskega območja) "Ducati-replika Lorenzo, nikoli paden, nikoli na pisti, realni kilometri"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

 

:hmm: Ja, sam jo mal narobe razumes, ker nis bil nikol v dirki, in ne vozis motorja. Pa to ni neko podjebavanje. 

Tale marking....ni to de kr cakajo pa plonkajo, on zlajfa tle, bom pa se jest......ce je en pred tabo, pa ne tik pred tabo za slipstream, ampak precej dlje v  vidnem polju,  ga pac lovis, in tud 99% najvecjih profijev, lazje lovi kot bezi. Gledas ga in gres za njim. Tezko razlozit. 

De tud v gp vsake tolk komu kasna linja ni cist samoumevna,   je pa Jorge kr na glas povedal, v Zetlwegu. Ko je pušil v enem sektorju, pa je dez noc analiziral posnetke, in drug dan tam usem uzel 0,2sec....noro. Ful skoda, da ne more dirkat. Ker je tukina testih pogoru na celi crti,  bi jasno vidli, kolko je naredu cez sezono. 

:lol1:no če ne podjebavaš me očitno hecaš in si me res nasmejal 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, vandrovec pravi:

...kako se po ravnini odpeljejo mimo Yamahe. :huh:

Očitno je bilo, da je tam Rossi prehitro prišel iz ovinka in bil prehitro na robu steze, potem je moral malo omejiti pospeševanje in zato taka razlika... Prej nikoli nista kar odletela mimo, pa sta bila ves čas takoj za njim

Dovi me je malo razočaral... Res težko narest en blockpass v zadnji ovinek... Recimo MM ga lani v Avstriji ni mogel, ker je bil preveč zadaj... Tukaj ga bi Dovi lahko... Pa je hotel zmagat že pred zadnjim ovinkom očitno... Tudi če nebi ratalo bi pač zmagal Viñales, še vedno bolje, ko pa MM, ki ga je sedaj tudi uradno prvič porazil v 1na1

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Viñales pravi, da mora malo bolj vrjet vase... Ja no shit Sherlock... Yamaha je imela probleme s pregrevanj lem gume, pa jim ni šlo, ko je bilo vroče, bla bla... Ampak potem so najboljši ravno v vročini in na dirki, kjer so bile gume najbolj na udaru... Oh ja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa dirka. Huda bitka na koncu, lepo vidt Yamaho v ospredju. Ocitno sta dala vse od sebe oba soferja ampak sta imela Duce in Honda glih ena malo vec. CE se nebi Dovi in MM dajala pomoje nebi prisla tako blizu. Rossi spet pokazu, da ni ravno za staro saro. Je imel se zmeri pravi odnos s tistim zadnjim manevrom "Win it or Bin it". To jima obema manjka se mi zdi..tak odnos.

Sigurno pa neki ne stima z motorjem, ker da se pa motor pelja 1x cisto za en kurac, naslednjo dirko so pa 3 Yamahe v ospredju je pa malo cudno. Pa ja nimajo soferji sinhronizirano psihicne motnje (ali so pa vsi 3 iste picke in imajo sinhronizirano menstruacijo:naughty::D)

Je pa tako kot so napovedali, Dovi in MM sta imela boljsi Race Pace od ostalih na treningih.

 

Navijal sem za Pedroso, ritem je imel hud. Skoda.

Jordi Torres 19.mesto, bravo. Luthi res nevem kaj tukaj dela...

 

 

P.S.

Moto2 dirka je bla bolj huda :)

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, axaQ4 pravi:

Sigurno pa neki ne stima z motorjem, ker da se pa motor pelja 1x cisto za en kurac, naslednjo dirko so pa 3 Yamahe v ospredju je pa malo cudno. Pa ja nimajo soferji sinhronizirano psihicne motnje (ali so pa vsi 3 iste picke in imajo sinhronizirano menstruacijo:naughty::D)

Po moje niso imeli dovolj naštudirane proge za elektronsko prilagajanje, zato so bili bolj izenačeni. Menda Honda in Ducati tudi vztrajnike menjata glede na posamezne proge....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj na koncu se vidlo, kako Yamahe "ritajo" pa se odtenek bolj borijo z drsenjem.Sej to ne rabi biti dosti  pa se hitro pozna na takem nivoju kot je sedaj MotoGP. Ce bi bil Lorenzo v igri bi bla verjento 4 & 5. Jaz mislim da ta dirka ni ravno merilo stanja Yamahe...bolj sreca, ker je dirka bila prvic na tej lokaciji.

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, KLOVN pravi:

dokaži da ni res, tam kjer se zmaguje so vedno isti dirkači, ne glede na motor:naughty:

ne rabim dokazat, ti pa lahko povem, da če je dober moped je kar nekaj dirkačev sposobnih zmagovat. Vkjlučno z Valetom. Edini, ki gre ven iz povprečja je trenutno MM. Kar pomeni dobitna kombinacija, motor ki mu ustreza (pa ni najboljši je pa dovolj dober) in fenomen od voznika. Nisem njegov navijač ampak mu vedno priznam, da zna iztisniti iz motorja nekaj več in ravno tako iz sebe.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

ne rabim dokazat, ti pa lahko povem, da če je dober moped je kar nekaj dirkačev sposobnih zmagovat. Vkjlučno z Valetom. Edini, ki gre ven iz povprečja je trenutno MM. Kar pomeni dobitna kombinacija, motor ki mu ustreza (pa ni najboljši je pa dovolj dober) in fenomen od voznika. Nisem njegov navijač ampak mu vedno priznam, da zna iztisniti iz motorja nekaj več in ravno tako iz sebe.

 

Me zanima kaj boš rekel, ko ga bo naslednjo sezono Jorge pošolal na njegovi nenajboljši Hondici? :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KennyJR pravi:

Me zanima kaj boš rekel, ko ga bo naslednjo sezono Jorge pošolal na njegovi nenajboljši Hondici? :P

če ga bo, bom rekel, da je Horhe boljši.  Ampak iz do sedaj videnega je vsaj v dvobojih slabši, sploh če gre na nož in na meji legalnosti. Tak da kar mal dvomim, da bo Horhe boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

če ga bo, bom rekel, da je Horhe boljši.  Ampak iz do sedaj videnega je vsaj v dvobojih slabši, sploh če gre na nož in na meji legalnosti. Tak da kar mal dvomim, da bo Horhe boljši.

Ker so interpretacije silno zanimive, bi blo obvezno v naprej doloct merila, kdaj je kdo bolsi. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Ker so interpretacije silno zanimive, bi blo obvezno v naprej doloct merila, kdaj je kdo bolsi. 

merila so določena......lovorika je rezultat :D

 

pred 10 minutami, KLOVN pravi:

spet ugibanja brez dejstev:hmm:

Ne vem kaka dejstva bi rad. 

Vedno je in bo, če komplet torej voznik in moped štima, bodo tudi zmage. Nekoliko pa je odvisno tudi od sreče posameznika.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, KennyJR pravi:

Me zanima kaj boš rekel, ko ga bo naslednjo sezono Jorge pošolal na njegovi nenajboljši Hondici? :P

Nasplosno so mi vsec tvoji komentarji...tudi taki,ki me nasmejejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je, da je Lorenzo zmagoval na Yamahi in sedaj na Ducetu, dejstvo je, da Yamaha brez Lorenza nima za burek, to so dejstva, kako bo med njim in MM na hondi, to so ugibanja, sem ti razložil:naughty: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovorika je samo ena. In ce je ne bo v HRC? Btw,  Kdo je letos bolsi? Lorenzo al Dovi? Maverick al Rozman? Klovn al Demon? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!