Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 2 urami, Bmflar pravi:

:lol1: Hvala Snecer, polepšal si mi dan... Tudi jaz želim, vendar realnost je pač daleč od tega :blush:

Jokerja vprasaj :kva2:on vse ve! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, solorider pravi:

Jokerja vprasaj :kva2:on vse ve! :lol1:

:eek: Od kje ti to?

Jaz nimam pojma! 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, vandrovec pravi:

...

Ja, po ravnini sta Ducati in Honda švignila mimo....

Ja, to tolk keremu leti po ravnini je pa vedno blo merilo ane... Aja ne... Od 2007 naprej je merilo, ko so Rossić fani izumili ta izgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet, da je cigo postal prvak, ker so Bezzecchija v zadnjih dirkah 2x zbili ven in se je očitno pol grida trudilo ga tudi danes torpedirat, saj je bil vsaj ene 3x izrinjen iz linije... Najhuje s strani Binderja v prvem ovinku. Medtem ko so se cigotu, ki je na začetku vozil res posrano vsi umikali... Očitno jih je vseh strah, da bi jih fasali od tistega italijanskega midgeta z bradico, ki mu sekundno prihaja tam za šalterjem vsako dirko... A Rossi za razliko od njega nima nobenega vpliva v moto3 paddocku? 

Car dirke zame Norrodin... Iz velikega zaostanka za vsemi prišel nazaj v vodilno skupno, na koncu žal padel v borbi ampak bil je blizu, glede na to, da na začetku niti zadnjih ni videl pred sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da se tele Hondine kište poslavljajo... Že izgledajo kot eni stroji iz 90ih, pa še nikamor ne grejo... Na žalost se izgled motorjev verjetno ne bo kej dosti spremenil, bodo pa bolj leteli... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če fotra odru drug ne pošola se pa sam zlomi pod pritiskom kot kaka mala punčka... Psihično povsem nestabilen dirkač, ko mu gre za nohte... Je že večkrat dokazal... 

Naj kdo Syahrinu pove, da tista 0 zravn 1 ni za brezveze... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lustna dirka...Pedrosa je tudi v ""tisini" prisel do 5ga mesta. Skoda k se ni borbal cisto na vrhu. Yamahe pa kar lepo konkurencno, resnicno skoda za napako Rossija, ritem je imel dober, vsaj drugo mesto bi bilo komot. Oropani smo bili ene bitke, ker sta bila oba precej na limitu. Tako bi moral on skozi dirkat, win it or bin it. MM itak brezkompromisen kot vedno, demon na 2 kolesih. Je blo kar malo nostalgicno videti spredaj 46 in 93.

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa je bila dirka? Včeraj zvečer sem pogledal program Kanala A in je pisalo, da bo prenos od šestih do 9:10. Predvideval sem, da bo Moto GP ob osmih. Ko pa sem ob osmih prižgal TV, so vrteli film Nazaj v prihodnost (morda so se želeli pokloniti Snecerjevi napovedi, da bo Rossi zmagal), na programu pa je še vedno pisalo, da je prenos VN Malezije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Darko3g pravi:

Kdaj pa je bila dirka? Včeraj zvečer sem pogledal program Kanala A in je pisalo, da bo prenos od šestih do 9:10. Predvideval sem, da bo Moto GP ob osmih. Ko pa sem ob osmih prižgal TV, so vrteli film Nazaj v prihodnost (morda so se želeli pokloniti Snecerjevi napovedi, da bo Rossi zmagal), na programu pa je še vedno pisalo, da je prenos VN Malezije.

Če tolk slabo spremljaš ti je čisto prav, da si zamudil... Dirka je bila včeraj v kvalifikacijah prestavljena na 6:00 zaradi vremenske napovedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Darko3g pravi:

Kdaj pa je bila dirka? Včeraj zvečer sem pogledal program Kanala A in je pisalo, da bo prenos od šestih do 9:10. Predvideval sem, da bo Moto GP ob osmih. Ko pa sem ob osmih prižgal TV, so vrteli film Nazaj v prihodnost (morda so se želeli pokloniti Snecerjevi napovedi, da bo Rossi zmagal), na programu pa je še vedno pisalo, da je prenos VN Malezije.

telemach, eon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DinDiin pravi:

Skoda, da ga je guma izdala. Drgac pa kralj!:yea2:

Ko je v preteklosti res koga izdala guma, se je pisalo, da je jokica, da samo išče izgovore, da mu je Rossi nagnal strah v kosti, da je klonil pod pritiskom, ker je največji luzer... Tako, da je Rossi pač luzeeeeer. Sprijazni se... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Darko3g pravi:

Hvala za informacijo, ne pa za za način, kako si jo podal.

Kaj jokaš... To je šport za desce in prave ljubitelje športa, ne pa za gospodinje... Če bi bil res pravi ljubitelj športa bi vstal že za moto3 in bi GP sigurno ujel

pred 5 minutami, Snecer pravi:

telemach, eon

Zavij v vrečko za smeti, pa vrzi v smeti... Glavni sponzor motogp je t2, torej tv2go oz t2 smart tv aplikacija! Hahaha. Poleg tega ima t2 najboljši časovni zamik v Sloveniji. :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene dans presenetu Rossi...tuk star,da bi jim lohk atek bil,pa jih se vedno vodi vecino dirke...in to v moto gp in ne v kaksni oldtimer seriji...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DinDiin pravi:

Ti se sprijazni, da je prvaka solal, dokler ni sla guma. :lol1:

rossi je dobro vozil, a ni zdržal pritiska in vožnje na limitu

prvak ga je z lahkoto nadziral

pred 10 minutami, KennyJR pravi:

Kaj jokaš... To je šport za desce in prave ljubitelje športa, ne pa za gospodinje... Če bi bil res pravi ljubitelj športa bi vstal že za moto3 in bi GP sigurno ujel

Zavij v vrečko za smeti, pa vrzi v smeti... Glavni sponzor motogp je t2, torej tv2go oz t2 smart tv aplikacija! Hahaha. Poleg tega ima t2 najboljši časovni zamik v Sloveniji. :P

t2? aja cerkveni operater

eon je čisto spodoben

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

rossi je dobro vozil, a ni zdržal pritiska in vožnje na limitu

prvak ga je z lahkoto nadziral

t2? aja cerkveni operater

eon je čisto spodoben

T2 že 10 let nima nobene veze s cerkvijo... Kok si za cajtom... A je bil Rossi pri tebi še lani prvak? Očitno so na Eon res stari prenosi... Če se ne boš lepo obnašal ti bodo izklopili motogp prenos, pa boš lahko samo še fuzbal gledal na šport klubih :lol1:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KennyJR pravi:

T2 že 10 let nima nobene veze s cerkvijo... Če se ne boš lepo obnašal ti bodo izklopili motogp prenos, pa boš lahko samo še fuzbal gledal na šport klubih :lol1:

sploh se ne bi sekiral zarad motogpja... 

fuzbala, kamoli šport klubov pa sploh ne gledam

za motogp so dovolj highlights na 24kur.com

zate pa verjamem, da bi pred župnikom pokleknil, samo da ti t2 vrnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!