Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ko sem prišel z jadranke, sem zalaufal snemalnik (snemanje nastavljeno od 7.00 do 9.30), da pogledam posnetek. Le ta se je začel ko so MMu zapeli himno. Fakju kanal A :(

 

Verjetno spremljaš TV še preko antene, drugače ima ponudnik A1 pogled nazaj za 72 ur in mobilno tv na internetu že v osnovnem TV paketu.:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

nostalgično je gledat na vhski :)

Poceni...sam A kanal gledam preko tvin 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

Ce hoces glefat dirko, ti dobim torent od bt sport. Kanal a ni premaknu dirke. DORNA jo je. So prestavili za dve uri, da bi se izognili dezju....

sej je tut na partisu posnetek verjetno.

pred 12 urami, xtzs pravi:

Verjetno spremljaš TV še preko antene, drugače ima ponudnik A1 pogled nazaj za 72 ur in mobilno tv na internetu že v osnovnem TV paketu.:friend1:

osnovni paket T2, kar vem nima, pa itak je mim..saj pravim, če bi hotel posnetek bi snel s partisa, ampak hotel sem pogledati tekmo , ko pridem s fure, saj veš, crknjen, naročim pico, se zleknem na kavč upalim posnetek, pa ravno MM dobi pokal v roke.

Se je režala moja zraven, pa komentirala:

madona, najkrajša tekma do sedaj :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, GeeSXer pravi:

sanjsko, če se vozi s časi okoli 2.01, rekord proge pa je 1.59. 

Kaj to pove pol o onih, ki so se za njim vozili :hmm:Jeba je ko penzič vodi karavano mularije od katerih bi komu lahko bil skor foter, ane :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

Kaj to pove pol o onih, ki so se za njim vozili :hmm:Jeba je ko penzič vodi karavano mularije od katerih bi komu lahko bil skor foter, ane :lol1:

sj fičo je tut vedno prvi v koloni, mar ne :P

še enkrat pravim,... škoda k je užgau ... eno zmago sm mu pa le privoščil ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

love is in the air :D

(al pa beri, tut Horhe se počas stara)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jskrablin pravi:

Kaj to pove pol o onih, ki so se za njim vozili :hmm:Jeba je ko penzič vodi karavano mularije od katerih bi komu lahko bil skor foter, ane :lol1:

tudi v realnosti bi lahko bil dedek kakšnemu od njihovih otrok..

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

love is in the air :D

(al pa beri, tut Horhe se počas stara)

a se kosti ne celijo več tako hitro kot 5 let nazaj a ?

mm če bo brez poškodb bo še kar nekaj časa krojil vrh.. če mu bo lorenzo pariral pri hondi , potem je verjetno honda tista , ki je res huda.. če prištejemo dovija , vinalesa , rinsa in prihajajočo mladino željno krvi in zmag bo imel lorenzo prekleto srečo, če bo prišel še do enega naslova..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo pred približno 40 leti. Pred dirko ali po njej?   :hmm:

barry-sheene-5.jpg.e390701bf99b2ff6b1334cd016a2d436.jpg

barry-sheene-3.jpg.230175ad4826dad03739b3449989d42d.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pisalo se je" leto 1982 in najbrž sem prav to leto prvič in zadnjič gledal na Gobniku Barrya, Freda in ostale  v živo. Barry mi je ostal v spominu predvsem zaradi tega, ker je dirkal kljub temu, da je bil "železen" na (v / po)obeh nogah.   :worship:   :worship:   :worship:

 

168f33d27ed32e18dac9ca14f059d2e1.jpg.4c90f9013cb87268393e34946bac2d08.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/5/2018 at 9:27 AM, jskrablin said:

Kaj to pove pol o onih, ki so se za njim vozili :hmm:Jeba je ko penzič vodi karavano mularije od katerih bi komu lahko bil skor foter, ane :lol1:

 Vazn je zakljucek... Oni ki so se za njim vozili niso uzgali. Pobrali so tocke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, jvalant pravi:

 Vazn je zakljucek... Oni ki so se za njim vozili niso uzgali. Pobrali so tocke...

Ko pa drugi padejo in 46 pobere tocke je pa kaj ze?un penzic ko drugi v skupnem zaradi padcev drugih dirkacev in ne zaradi znanja?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, sesir pravi:

Ko pa drugi padejo in 46 pobere tocke je pa kaj ze?un penzic ko drugi v skupnem zaradi padcev drugih dirkacev in ne zaradi znanja?

Ko drugi padejo in penzić pobere točke je to za 5 mesto.... In to vsakič... Tole je pa enkrat na dve leti in ste že pameti... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KennyJR pravi:

Ko drugi padejo in penzić pobere točke je to za 5 mesto.... In to vsakič... Tole je pa enkrat na dve leti in ste že pameti... 

To pomeni,da enih kuk 12 pred njim vsakic pade? Ojoj boge firme....kake stroske imajo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak .. starćek je še vedno tretji in bo v najslabšem primeru četrti ... in je še vedno pred mnogimi mladenići :?

a je to res tako slabo bit tretji na ceumu sveti in bližnji okolici v GP moto športu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, maus said:

ampak .. starćek je še vedno tretji in bo v najslabšem primeru četrti ... in je še vedno pred mnogimi mladenići :?

a je to res tako slabo bit tretji na ceumu sveti in bližnji okolici v GP moto športu :huh: 

Ne maus,samo nekateri so tolk zafurstrirani,da ne vidijo druzga kakor ,da je treba skoz čez nekoga udrihat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, sesir said:

Ko pa drugi padejo in 46 pobere tocke je pa kaj ze?un penzic ko drugi v skupnem zaradi padcev drugih dirkacev in ne zaradi znanja?

  Popolnoma isto je... Nima veze kdo vodi dirko, ce je na zakljuci, ker je padel, je pac nula... S penzicem se vi samu ukvarjate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, jvalant pravi:

  Popolnoma isto je... Nima veze kdo vodi dirko, ce je na zakljuci, ker je padel, je pac nula... S penzicem se vi samu ukvarjate...

Mi se ne ukvarjamo za nas je tk CAR:grupni:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!