Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Za konec pa udar Hond... No sej so tm tm... Takagami očitno pravi, da ni naključje... Samo očitno ne bo več vozil skreta od Honde... Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 2 urami, Bostjan L pravi:

Sej nemorem verjet!

Ali je še kakšen brez izpita v GP karavani?

145905938_ScreenShot2018-12-24at13_40_45.png.d4403059127c355ceb72826a6b65e448.png

Ima pa Elanove smučke pa nisem prepričan, da zna oz. sploh sme smučat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, KennyJR pravi:

To smo že nevem kdaj nazaj povedal, da Lorenzo. Gre kdo za gajbo stavt? ;)

če zgubim, mi pokažeš kako se pelejo ovinki :huh: 

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, bikez pravi:

To bi pa že lahko znal, glede na to, da si že nmal siv :).

Glede nato,da ima nas keny boljsi cas Grobnika kot David Božič....tudi jz verjamem,da lahko starega mačka kot je naša Miška naučiti še kakšnega asa iz rokava potegnit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, maus said:

a zdj že vemo, kdo bo prvak prvakov za leto 2019 :huh: 

To pa ja spada v temo MotoGP 2019. Drugače pa ja, že vemo to bo profesor Marc, in to malo bolj gladko kot letos! :OK::jezik::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, bikez pravi:

To bi pa že lahko znal, glede na to, da si že nmal siv :).

ampak od takih znalcev na motosvetu (šankarskih) bi se pa rad kaj naučil .. saj veš ... nikol vsega ne veš :P

pred eno uro, Demon pravi:

To pa ja spada v temo MotoGP 2019. Drugače pa ja, že vemo to bo profesor Marc, in to malo bolj gladko kot letos! :OK::jezik::smoke:

ke še pridemo čez par dni, ko ta tema nau več zanimiva :P

profesor doktor jih bo naprau :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

In kr na enkrat noben noče stavt ? ?

A niste neki profiji??? 

a nisi ti ... nočš ovinkov pokazat ;) 

pa se znaš sploh peljat :hmm:

že dve leti te prosim, pa nč od tebe ... ti je nerodn, ker nimaš motorja mogoče ... nič tazga, sj jih veliko šankarskih nabijačev nima ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi mojster ne izda svojih linij... Lahko pa greva stavt za gajbo... Mogoče ti dam kakšen nasvet, spotoma, ko mi jo dostaviš... Lej maš možnost, da staviš na cel grid proti Lorenzu... A ni mikavno? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Pravi mojster ne izda svojih linij... Lahko pa greva stavt za gajbo... Mogoče ti dam kakšen nasvet, spotoma, ko mi jo dostaviš... Lej maš možnost, da staviš na cel grid proti Lorenzu... A ni mikavno? ;)

Jz stavim,da ne bo jLo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, KennyJR pravi:

Pravi mojster ne izda svojih linij... Lahko pa greva stavt za gajbo... Mogoče ti dam kakšen nasvet, spotoma, ko mi jo dostaviš... Lej maš možnost, da staviš na cel grid proti Lorenzu... A ni mikavno? ;)

vsaj nasmeju si me, ker se tako izmikaš ... k vzameš tablete, si vsaj znosen ;) ... 

najprej ti meni tvojo mojstersko linijo, pol pa stava ... lahko greva tut na Grobnik in odpeleva vsak par krogov, pa da vidiva, čigava linija je boljša ;) ... lahko mi jo pa tut preko Rid pokažeš ... seveda, če sploh maš motor ... 

stavim pa ne ... razen nase ;) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

stavim pa ne ... razen nase ;) 

 

 

Pa se to le proti keniju ker verjames,da ninja hitrejša kot on teče...ampak miška,kaj pa ce je tako hiter kot nabija? Uuu pol bo imela ninja lep dan in se bo morala namatrati,ce bo zelela zmagati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Pa se to le proti keniju ker verjames,da ninja hitrejša kot on teče...ampak miška,kaj pa ce je tako hiter kot nabija? Uuu pol bo imela ninja lep dan in se bo morala namatrati,ce bo zelela zmagati...

nikjer nisem reku, da Kenji ne zna peljat ... me pa res zanima, kako pelje ;) ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

nikjer nisem reku, da Kenji ne zna peljat ... me pa res zanima, kako pelje ;) ... 

No po mojem mnenju pa bolj ne zna kot zna...navsezadnje...sploh ima motor?

Recimo na Grobniku,dober je peljal 1.37...pol pa mimo pridrvel David z 1.29...pa verjem,da si se mogu za 1.37 znat peljat-verjem...in kk si lahko pol mislis,da si dober,ce te en "smrkavec" iz Krškega,ki hodi v službo in ne profesionalno dirka napere za 8s oz sam pokne mimo in ze ga ni...

Nas Keny pa je en velik teoretik...realno pa stavim,da tudi po novem asfaltu ne pelje pod 1.37...ah kje pod 1.40...no ne vem tuk se slo peljat l.98 s cestnimi gumami...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 12. 2018 ob 13:45, Bostjan L pravi:

Sej nemorem verjet!

Ali je še kakšen brez izpita v GP karavani?

145905938_ScreenShot2018-12-24at13_40_45.png.d4403059127c355ceb72826a6b65e448.png

Ne vem sicer kako je v moto GP, je pa (vsaj bilo je!) v F1 pogoj za dirkače, da sploh smejo nastopiti veljavno vozniško dovoljenje; je bila pred davnimi časi kar cela j**a, ko so enega (mislim da Hakinnena) dobili policaji, ko je pod vplivom substanc divjal po cestah ...

Ob 24. 12. 2018 ob 15:01, KARMEN1 pravi:

Kaj pa  u izpit rabi na pisti?

Ni omejitev, ni znakov, ni prednosti,ni nič! Ne rabi vedeti CPP.

Ni omejitev??? Kja pa v box-u, pa Safety car, ... Ni prednosti??? Ja, eni se že tako obnašajo ... (aja, saj res, nimajo izpita ...) A pa za izpit rabiš znati samo CPP??? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

No po mojem mnenju pa bolj ne zna kot zna...navsezadnje...sploh ima motor?

Recimo na Grobniku,dober je peljal 1.37...pol pa mimo pridrvel David z 1.29...pa verjem,da si se mogu za 1.37 znat peljat-verjem...in kk si lahko pol mislis,da si dober,ce te en "smrkavec" iz Krškega,ki hodi v službo in ne profesionalno dirka napere za 8s oz sam pokne mimo in ze ga ni...

Nas Keny pa je en velik teoretik...realno pa stavim,da tudi po novem asfaltu ne pelje pod 1.37...ah kje pod 1.40...no ne vem tuk se slo peljat l.98 s cestnimi gumami...

Kdor se pelje pod 1.40,je že zlo dober (s serijskim motorjem brez predelav).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Marcel-F pravi:

Kdor se pelje pod 1.40,je že zlo dober (s serijskim motorjem brez predelav).

Po starem asfaltu si se res mogu znat peljat.(po osebnem mnenju   malo nor....zdaj po novem tk večina leti vsaj 1.40...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!