Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

12 hours ago, mitiž46 said:

drugo pa S/S in to je bila verjetno boljša izbira.

 

Dovi je izbiro imel. Ostali so gume porabili. Dovi je računal na prekinitev, in WUP odpelal na uničenih dežnih. Class Act. Nove gume je imel tudi Pol Espargaro. Ne da bi hotu kej zmanjšat dosežek, ampak KTM morda še ni tako blizu kot se zdi.  

 

10:45 bo na BTsport2 prenos testov. na cricboxu stream trenutno lepo špila. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukaj se da izbrat en stream: http://www.sportcategory.com/c-10.html in se poskusiti izogniti reklamam :).

Za enkrat še ni nikogar na progi, so pa počasi užgali mašine. Mislim, da je še malo mokro, je pa sončno.

Zarco se pripravlja ;)
 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ni bilo še povedano, da je Fenatija ta vikend spet lovila policija, s katerimi je imel kasneje še besedni dvoboj. Super mu gre :D

Na vprašanje Rossiju, kaj če ga bosta dirkača Petronas ekipe začela premagovati je odgovoril, da se to ne bo zgodilo, ker imajo v pogodbi tako navedeno. Vsi pravijo, da se je hecal, jaz dvomim, da se je :D. Ju pa nima kaj dosti skrbeti, ker je tko al tko skoz na tleh... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, a79 pravi:

No, vsevedi, kdo bo prvak 2019?

tist k pa tega ne ve, pa nima pojma o vožnji po pisti :huh:

:P

 

pred 2 minutami, KennyJR pravi:

Ju pa nima kaj dosti skrbeti, ker je tko al tko skoz na tleh... :P

če že meni nočeš linije pokazat, pa pejt njim, k tok obvladaš :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

tist k pa tega ne ve, pa nima pojma o vožnji po pisti :huh:

:P

 

če že meni nočeš linije pokazat, pa pejt njim, k tok obvladaš :hmm: 

Je tko hitr da ga neb dohaju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, billy pravi:

Je tko hitr da ga neb dohaju....

ja sj :P ... mene ma na ignor, pa ne more odgovort ;) ... me prav zanima, kok kilometrov pa cesti in kok kilometrov po pisti je Kenji naredu v preteklem letu in izkoristil svoje vrhunsko znanje :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no.. Jorge je malo razočaral... v 7ih krogih je zmogel 1:35.7... Morbideli v ene 4ih 1:33.6... Sej ne pravim, da je treba bit v par krogih testiranj že prvak, ampak lahko bi odpeljal kot se zagre... Stoner je 2010 po 7ih krogih že presegel svoj čas z Ducatijem x). MIr in Bagnaia sta tudi že hitra... Sploh Bagnaia ga fino tišči. Hehe

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 11. 2018 ob 7:49, sesir pravi:

Glede na to,da si dal sliko moto gp grida se bus mogu sprijaznit s tem,da ce mislis,da so oni pusiji si ti nevarna,nepremicnina,brez refleksov!

Mogoče mam že slabše reflekse ampak teb se pa kolesca občutno počasnej vrtijo...

Zame so vsi vesoljci na gridu.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Spasky pravi:

Mogoče mam že slabše reflekse ampak teb se pa kolesca občutno počasnej vrtijo....  

Mozno a jz vozim redko skutercka in ne žalim vrhunskih športnikov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No akcije za danes konec, predvsem, ker je mokro. Upajmo, da bo jutri bolje :). Yamahi sta zelo hitri :) Kar je najbolj hecno, je to da so jamrali ves čas, kako jim ne gre ko je hladno itd.. Sedaj pa letijo tudi po hladnem (temperatura asfalta pod 20°C. Očitno so spet zraven, kar na 1x.

MM je tudi hiter, z novim biciklom je peljal zelo dobro.

Presenečenji, kot je bilo že rečeno Morbideli, ki je bil hiter vse čas in to zelo, kljub menjavi mašine in pa Bagnaia, ki pa je mislim da od vseh šel danes najbolj zares. To se je videlo že po agresivni vožnji in veliko napakah.

Lorenzo porazno. Več kot očitno se ni niti potrudil tako kot se zagre, če se še jutri ne bo, se mi bo precej zameril.

Presenetljivo slabo tudi Zarco in pa oba Tech 3 voznika. Dobro tam so imeli težave že s tem, da niso vedeli kaj z motorjem narest, preden gre sploh kdo od njiju na pisto. KTM res ni za novinca. Mislim, da so Hafižu verjetno šteti dnevi v GP po tej sezoni, medtem ko se bo Oliveira težko prebil v špico v naslednjih letih.

Morbideli je pa postal zanimiv. Nisem si mislil, da bo tako bistvena razlika, očitno je tistale honda bila res polom in hvala bogu, da je šla rakom žvižgat. Naslednje leto pa res upam, da bosta takole ob koncu sezone na testiranjih še 2 ekstra Suzukija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Mozno a jz vozim redko skutercka in ne žalim vrhunskih športnikov!

my point exactly :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Yamaha na zadnjih dirkah že kazala napredek niso kar na 1x spet konkurenčni. Sploh pa nihče ne ve kaj je kdo testiral, kaj točno so moštva iskala tako, da je težko karkoli potegniti iz današnjega dneva.

Seveda so tisti Top dirkači z nespremenjenim moštvom v prednosti pred vsemi drugimi tako, da tu ni nekega presenečenja.

Tech3 kot moštvo se mora pa tako ali tako popolnoma zresetirat in navadit na popolnoma drug motor(agregat, okvir, vzmetenje) in z novincem v ekipi je to še toliko težje.

Zarco je mislim, da čisto na začetku skoraj padel na dežnih gumah tako, da mogoče tudi od tu nekoliko rezerve.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Lorenzo čez vikend ni mogel voziti na polno (baje), ker še vedno čuti posledice poškodb, potem najbrž tudi 2 dni kasneje ne more biti kar naenkrat zdrav.

Tudi Yamaha ni kar naenkrat hitra. Hitra je z novo specifikacijo motorja. Maverick je med intervjujem žarel, kot da je Božiček malo pohitel...

Kolikor sem zasledil, imajo samo en motocikel opremljen s tem motorjem, preizkusila pa sta ga oba.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Joker said:

Če Lorenzo čez vikend ni mogel voziti na polno (baje), ker še vedno čuti posledice poškodb, potem najbrž tudi 2 dni kasneje ne more biti kar naenkrat zdrav.

Tudi Yamaha ni kar naenkrat hitra. Hitra je z novo specifikacijo motorja. Maverick je med intervjujem žarel, kot da je Božiček malo pohitel...

Kolikor sem zasledil, imajo samo en motocikel opremljen s tem motorjem, preizkusila pa sta ga oba.

:hmm: Maverick nima iste ekipe. Forcada in Zelenberg sta sla k Morbideliju. Kar se motorjev tice sem razumel, de sta imela vsak enega starega in enega novega. Delali naj bi neposredne primerjave. Da pa so ta engine ze vozili v Aragonu, in jutri testirajo se enega novejsga. 

 

Taglavna razlika med 18 in 19 bo uporaba spec IMU. Verjetno pa tega ne bo opazt v enem krogu. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

image.thumb.png.163af31a3344dc018728810be7dd8531.png

 

Day 1, Espargaro je zbolu, naj bi bil fit za danes. Bautista je pa zamenjal poskodovanega Pirra.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je imel neke tehnicne tezave, zato ni sel na time attack. Je pa vse po starem :D Duceti in Honde so hitri, MV12 je ves ekstaticen, Rossi pravi da novi motor ni resitev (da ravno tako unicuje zadnjo gumo po parih krogih kot prej, kar je potrdil tudi Morbidelli) itd itd. Sta pa tovarniska soferja enotna glede motorja ce ne drugega.

JL99 kljub poskodovanem zapestju zmeri boljsi, upam, da pride hitro na tekoce s hondo, da bo bitka na vrhu bolj zanimiva. Dovi je zaril po tleh in mogoce danes ne bo testiral.

Duce itak izgleda, da kar sam od sebe leti. Pozitivno presenecen nad J.Mir in Petruxom. Je pa to samo testiranje in cajti niso tako pomembni po svoje, kar se je pokazalo ze veckrat. One lap attack ne pomeni kaj dosti na nivoju celotne dirke.

 

Ce je kdo kupil tisto za 1 euro na motogp.com...cez dobre 2h je se drugi del testiranja live stream...

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima nakagami 3.čas dvomim , da lahko te čase primerjamo in jemljemo kot neko razmerje moči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!