Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Ob 24. 10. 2018 ob 19:46, axaQ4 pravi:

Nevem, ce bi imel kaj dosti za razmisljati,  ali vsak dan tlaka od 7-15h(yeah right 8h kao...), krediti, poloznice bla bla bla ali gnat najboljse motorje na svetu na najboljsih progah, obkrozen pogostoma z brhkimi mladenkami?. Jaz bi tudi to delal kar on dela pri njegovih letih in mu ni za zamerit , da se kar visi na progi, pa se zmeri je hiter za povrh :D

Verjameš al ne... večino leta je treba kot dirkač tlakati precej bolj, kot navaden smrtnik 8 ur na šihtu, vikende in praznike pa fraj. Je pa res da v kolikor si vsaj solidno uspešen, te položnice in krediti ne sekirajo preveč, kar sploh ni slabo. Večina nadebudnih ne pride niti blizu tega, vložiti je pa treba ogromno.

Osebno planiram naslednje leto tele naše vaške cross country dirke malo bolj resno zagrabit in brez rednih kondicijskih treningov preko zime + vsaj enkrat na teden še motor ganjat po progi (ko bo vreme) ne bo šlo. Brez tega že na lokalnih dirkah ni napredka. Kar ko poračunaš ni tako malo časa, energije in €, konkurenčen za kaj več kot okoli 20+ mesta pa pomoje itak nikol ne bom. Jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Potem jih zna vse za krog prehiteti?

Vazno, da je stari premagan...pravijo, da se kdo še mrtve kače boji.:(

Za krog jih nebo prehitel, nebo pa se vozil vlakeca in zadnjih 4 ali 5 krogov naredil potezo.

Stari je že zdavnaj premagan, tako da ne njega, kot ne mrtve kače, se nihče ne boji več. Da pa ga primerjaš s kačo, zanimivo, zelo dobra primerjava!:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater... Na nobeni strani nisem našel niti enega linka za motogp, tudi na mobdro aplikaciji za android so bili vsi bt sport streami offline... Na srečo majo na originalnem sport klubu tud prenos in je dostopen na mobdro... 

Komentator pa na nivoju :lol1:ampak posljušljiv

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, jskrablin said:

Verjameš al ne... večino leta je treba kot dirkač tlakati precej bolj, kot navaden smrtnik 8 ur na šihtu, vikende in praznike pa fraj. Je pa res da v kolikor si vsaj solidno uspešen, te položnice in krediti ne sekirajo preveč, kar sploh ni slabo. Večina nadebudnih ne pride niti blizu tega, vložiti je pa treba ogromno.

Osebno planiram naslednje leto tele naše vaške cross country dirke malo bolj resno zagrabit in brez rednih kondicijskih treningov preko zime + vsaj enkrat na teden še motor ganjat po progi (ko bo vreme) ne bo šlo. Brez tega že na lokalnih dirkah ni napredka. Kar ko poračunaš ni tako malo časa, energije in €, konkurenčen za kaj več kot okoli 20+ mesta pa pomoje itak nikol ne bom. Jebiga.

O vem vem, da je treba delat (sem vozil gokart po dirkah)...in to precej. Samo, ce ti je vsec in si motiviran, ni toliko tezko. Primerjam sedaj, ko imam pisarnisko delo in mi je muka. Raje bi sedel spet v kerikoli obliki dirkalnika in se tam "matral" :). Drugace pa vsak po svoje itak...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, axaQ4 pravi:

Raje bi sedel spet v kerikoli obliki dirkalnika in se tam "matral" :).

To itak. Rajši vlačim moped in sebe po jebah in blatu ko za računalom sedim... sam mi za to noben ne plača :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tisti, ki so za to plačani, vlačijo motor bistveno večkrat in bistveno težje kot ti. Podobno kot vsak vrhunski šport. Vsi vidimo koliko zasluži Federer ali Djoković ali Dončič, ne vidimo pa ur in ur treninga do praga bolečine in malce čez, vseh športnikov, od katerih jih 10 % potem uspe.

Smučarski skakalci nimajo novega leta, smučarji zmrzujejo pri minusih, vsak vikend je tekma ali testiranje, uživancija je le 15 minut po cilju dirke in morda en mesec v vsem letu, ko so na dopustu (pa še tam skrbijo za telesno aktivnost).

Mi smo enostavno preleni, da bi bili uspešni na takšnem nivoju (tudi manj talentirani lahko z vrhunskim treningom dosežejo dovolj dober nivo, čeprav niso prvaki).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabit,, da je precej pomembo, da te ze kot froca usmerijo v pravo smer in da ti omogocijo trening. Ta boljsi dirkaci furajo pri 10 letih boljse kot sem jaz pri 25ih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

Nič komentarjev na startni položaj, ni več zanimivo...zadnje tri dirke lahko tudi odpovedo , jih ne bo nihče pogrešal :smoke:

Če to leti na to, da bo MM vse zmagal, boš že jutri videl, da si se mal zmotil.. Tale današnji pole ni niti malo realna slika vsega skupaj... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Frenk 67 said:

Zgleda, da se bodo za GP ogreval u rikverc :kva2:

17D9220C-1E9F-4A75-B7DD-2635501C6EEB.jpeg

:hmm: Casovni stroj? 

 

Prehod iz poletnega na zimski čas se letos zgodi v nedeljo 28. oktobra 2018. Na ta dan moramo ob 3. uri zjutraj ure premakniti za eno uro nazaj, torej na 2. uro in bomo s tem prešli na zimski čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

:hmm: Casovni stroj? 

 

Prehod iz poletnega na zimski čas se letos zgodi v nedeljo 28. oktobra 2018. Na ta dan moramo ob 3. uri zjutraj ure premakniti za eno uro nazaj, torej na 2. uro in bomo s tem prešli na zimski čas.

Saj vem, zato so mel za Moto2  kar sva termina za ogrevanje. :naughty:

V resnici tam dol niso imeli problemov s tem, ker so uro premaknili naprej že 7.10.2018.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je blo pa kar mal ponizujoce. Sicer ni cist sam kriv za brutaln popuš iz 2 na 5 mesto v eni ravnini. Ampak Bautista gladko spredaj....prvic se mi je tastar res zdel star. Zaostank je velik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, koncno zmaga yamahe. Maverick izgleda dobro zbral mehke gume, da je imel kar nekaj boljsi ritem. Lepo so se borbali v drugi grupi...ce nebi iannone se tam zataknil je imel dejansko boljsi ritem kot Vinko. Ampak to  je dirkanje, tako pac je.

 

Zame junak je bil Bautisa. Napacnega dirkace terajo v slabse vrste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, axaQ4 pravi:

Dobra dirka, koncno zmaga yamahe. Maverick izgleda dobro zbral mehke gume, da je imel kar nekaj boljsi ritem. ..

Maverick imel dan in res lepo peljal...

Rossi...jebi ga solidno za nas starcke in hrati presenetljivo...Sem mislu,da bo drugi....ja stari smo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je stari cisto dobro oddirkal, lepo se je skozi borbal, na koncu je pa malo zmanjkalo. Ne pozabiti, da je se vedno v prvenstvu pred svoji mostvenim kolegom :). To mi je zanimivo, da vsakic ko je Vinales hitrejsi od njega, se ga tlaci v penzijo, ce je pa on hitrejsi se mu je pa usralo :D. Je pa izbral pravo taktiko, izkoristu mehke gume, spizdil naprej, nabil par res hitrih krogov in ostal spredaj. Ni kej to je bil Vinkotov vikend.

Sicer mislim, da rezultat nebi bil tak, ce nebi Zarco in MM zakljucila predcasno dirko.

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, axaQ4 pravi:

Je stari cisto dobro oddirkal, lepo se je skozi borbal, na koncu je pa malo zmanjkalo. Ne pozabiti, da je se vedno v prvenstvu pred svoji mostvenim kolegom :). To mi je zanimivo, da vsakic ko je Vinales hitrejsi od njega, se ga tlaci v penzijo, ce je pa on hitrejsi se mu je pa usralo :D. Je pa izbral pravo taktiko, izkoristu mehke gume, spizdil naprej, nabil par res hitrih krogov in ostal spredaj. Ni kej to je bil Vinkotov vikend.

Sicer mislim, da rezultat nebi bil tak, ce nebi Zarco in MM zakljucila predcasno dirko.

v glavnem pošolali so ga spredaj in zadaj...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!