Skoči na vsebino

Iran 2018 "Kmetova online odisejada in čvek"


Kmet2

Priporočene objave

pred eno uro, Kawl pravi:

To maš že za IRan vizo ?

Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sel cez preko Van-a, torej preko Kapikoy-a. Prehod je cez dan normalno odprt, kako je ponoči nimam pojma, samo cela zadeva zgleda precej improvizirana. Btw, isto (da bo odprt 24h) so obljubljali ze 2014. Tudi ce je uradno odprt, je treba vzeti v zakup:

- da ni elektrike

- da ni telefonske povezave (s katero te preverjajo)

- da ni prisoten oficir ki zna vzgat racunalnik

tako da prehod cez mejo ti lahko hitro vzame pol dneva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2011 sem se iz Irana vračal čez Sero/Esendere (tja grede čez Dogubayazit). Prehod je bil čez dan normalno odprt, za ponoči ne vem, vsekakor pa je dajal vtis čisto resnega prehoda, tako da po moje odprtost ne bi smela biti problem. Lahko pa ti za informacije iz prve roke posredujem kontakt prijatelja - iranskega bajkerja iz Urmie (takoj za mejo), ki je že mnogim pomagal pri mejnih formalnostih in redno vodi skupine motoristov po Iranu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,

po več kot dveh letih sem odprl MS samo zato, ker sem vedel da si ti buhtelj zihr odpru tole temo :)

Ode mi moja najljubša stranka daleč v svet :D  samo en predlog imam zate, nafilaj si kartico, da me ne boš skoz buzeriral :P !!!

 

Srečno obema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, motozajebant pravi:

Torej,

po več kot dveh letih sem odprl MS samo zato, ker sem vedel da si ti buhtelj zihr odpru tole temo :)

Ode mi moja najljubša stranka daleč v svet :D  samo en predlog imam zate, nafilaj si kartico, da me ne boš skoz buzeriral :P !!!

 

Srečno obema!

lejgaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, pajkica pravi:

kva to dela tle ? a ni to načrtovanje, ne pa potovanje ?

kaj moja ljubavi Dami ne dela več kot moderator :O 

zato pa je taka zbrka....

če bi prebrala namesto sikala, bi vedela, da je načrtovanje in nato bo še potovanje (samo što nije). Sam naslov prebereš pa ti je jasno.

lp

tvoja ljubavi Dami :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi ze v prosnji za vizo navedel kje bos vstopil in kje iztopil, je sedaj kaj drugace?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Kaj nisi ze v prosnji za vizo navedel kje bos vstopil in kje iztopil, je sedaj kaj drugace?

Ni potrebno,tudi povabilno pismo ni potrebno. To sem moral navajat samo za Rusijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet ko se takole odpravljas na pot koliko racunas€€€€ vse skupaj za kompleten dopust? 100€ na dan? al uporabis popolnoma drugo logiko ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gasperX pravi:

Kmet ko se takole odpravljas na pot koliko racunas€€€€ vse skupaj za kompleten dopust? 100€ na dan? al uporabis popolnoma drugo logiko ? 

Nimam računice,pozanimam se za cene hrane,prenočišč in goriva ,poleg pa prtisnem še kakšnega jurčka rezerve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varnost je zelo relativen in raztegljiv pojem. Kmet pa tko al tko  zna, komaj čakam da se začne drama s pridihom akcije :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nejc74  sem si poštimal slovenskega plačljivega , hvala za napotke !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Kmet2 pravi:

@nejc74  sem si poštimal slovenskega plačljivega , hvala za napotke !

 

Prjatu ne se sekirat, če karkol ne bo delalo, mi pošlješ mail besedilo in fotke, bom jaz v tvojem imenu objavil. Mail pa lahko pošljejo tudi iz kake recepcije.

ps. saj veš, da imaš nestrpne sledilce, ki komaj čakajo tvojih objav, že tu so bile pripombe v stilu: kdaj bo, kdaj bo, pejd že :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Prjatu ne se sekirat, če karkol ne bo delalo, mi pošlješ mail besedilo in fotke, bom jaz v tvojem imenu objavil. Mail pa lahko pošljejo tudi iz kake recepcije.

ps. saj veš, da imaš nestrpne sledilce, ki komaj čakajo tvojih objav, že tu so bile pripombe v stilu: kdaj bo, kdaj bo, pejd že :P

 

Ja, Kmet2 je od kar jaz spremljam MS spremenil svoje poste iz zelo splosnih objav, do v zadnjem casu, zelo zanimive in konkretne.

zal vecina njegovih 'kolegov' tega ni storila in samo smetijo in nakladajo po MS. Tako le par izjem drzi pokonci ta forum (tisti, ki nekaj konkretnega napisejo oz.pokazejo...). 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede blokiranega interneta priporočam da si naložiš Tor - stvar rešena. Meni je zelo prav prišel med drugim v Turčiji kjer so prav tako zablokirali vse živo. Tudi v Iranu (jaz ga takrat še nisem imel) so ga na veliko uporabljali lokalci in se niso kaj dosti sekirali za blokade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno!

Se pa dol dobijo ene dobre lizike z okusom po žafranu, tko da če boš kaj nazaj švercal se priporočam, samo ne za une k bojo spravljene čez mejo v raznih "odprtinah", te odstopim ostalim sonabijačem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!