Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

pred 2 minutami, maiden pravi:

a tud pr vikiju si biu...pa se spet nč javu...isko k na omv-ju ne ...:angryrant2:

sj si mel prijetne doživljaje, ko si z mano spregovoru par besed :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa...učer luštnh 290 km...kamnk-morje...pa še nazaj dam ....OMV pouhn,Viki pouhn...v Izoli mej pa rak napadu ...:mad:

pred 2 minutami, maus pravi:

sj si mel prijetne doživljaje, ko si z mano spregovoru par besed :P

 

res je prjatu...sam tis čudn,al pa te jest ne štekam....vsem praviš-pišeš...časti mi kufe...sam ud mene nkol nč nočš...sm ti učer hotu častit kufe,sladuled,burger...sam nis nč hotu....:cry: ...edin kr ti še lohk ponudm je išijas pa krčne žile.....:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maiden pravi:

drgač pa...učer luštnh 290 km...kamnk-morje...pa še nazaj dam ....OMV pouhn,Viki pouhn...v Izoli mej pa rak napadu ...:mad:

res je prjatu...sam tis čudn,al pa te jest ne štekam....vsem praviš-pišeš...časti mi kufe...sam ud mene nkol nč nočš...sm ti učer hotu častit kufe,sladuled,burger...sam nis nč hotu....:cry: ...edin kr ti še lohk ponudm je išijas pa krčne žile.....:mad:

sj sm si zabeležu .. za drugič :P

k pa prideš ko sem sit in kavan :huh: 

vtisi so pa vseeno super :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, nofla said:

Ja fajn je bilo včeraj, slabih 250 km, ampak čista uživancija Lj-Kočevje-Dvor-Žužemberk-Grosuplje -Lj. Tolk vas je bilo, da sem imel občutek, da sem pol trase z eno roko prevozil ...:grupni: za najbolj neprijeten vtis pa dejstvo, da od več kot 10 voznikov Gold wingov, ki sem jih srečal, odzdravil le en ... in potem člani Gold Wing Kluba preko anket sprašujejo, kakšno mnenje o voznikih Gold Wingov imamo ostali vozniki enoslednih motornih vozil ... :klicaj: A je potrebno odgovoriti?? :ras:

tipke na konzoli za odzdravit ne najdejo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a moram brisat?

Vtisi gospoda, vtisi, ostalo linkajte v primerne teme in čvekajte dalje. Za kak info ni problem, ampak če se da, čimmanj debat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, lucif3rka pravi:

Sem šla kontra, Nm-Dvor-Kočevje-LJ, pa jih je tudi izrazito malo odzravilo letos. :ras:

Jebi ga, niso te spoznal, če si pa skopnela kot sneg zadnji teden. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri lepih 300 v Sistiano in nazaj cez kraske vukojebine,se je obrnil letosnjih prvih 1500 od predvidenih 15000.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob petih sestanek v Ljubljani in lep dan za latinski pregovor, zato seveda z motorjem. Dva vtisa:

1. ceste dokaj lepe - brez peska

2. ne sme se mi mudit, ker se užitek bistveno zmanjša.

Pa skoraj bi prišel na tretje mesto črne kronike. Ko sem peljal proti Trojanam je en bimbo pred mano zavil na levo v avtocesto. Malce so škripale gume, pa sem na srečo odnesel le s črtico na belih spodnjicah. Pa na krožiščih nekateri mislijo, da motor nima prednosti, če je v krožišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Keiko pravi:

...Nekaj čez 500 km po Sloveniji in Hrvaški ...

20180401_161552.thumb.jpg.b51815d19cf516dcac056b60747856b7.jpg

Ne bi škodil tudi kakšen dodatni stavek, opis... ob tej furci. Šla si čez Tounj (lep most na tej sliki), tam mimo pa poteka ena izmed "starih" poti iz Karlovca proti morju. Mislim, da se imenuje Jozefina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zelo lepa všečna cesta iz Karlovca do Senja, Poleti ni tako vroče, kot na Jadranki, manj gneče, dovolj lepi zavoji in ne toliko omejitev kot drugod po Hrvaški (selo do sela).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, skalaprava said:

O bravo, nov motorček...pa še moder :OK:

P.S.

Moral bom začeti pobirati vstopnino pri našem Belokranjskem frčoplanu...že gužva ratuje tam :P

Kmalu bom tudi sam prilimal eno takšno slikco, ker sem kar precej v BK... Pravzaprav moj drugi dom. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kawalir pravi:

Takrat se bom šele razpisal. :lol1: 

Vse teme bodo samo tvoje!

Tudi tista o Šerugi :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4/4/2018 ob 10:06, Keiko pravi:

Samo to povem - nasmeh do ušes :wub:  :yea1:

 

Ko se bova udomačila bo samo še lepše ;)

 

Nekaj čez 500 km po Sloveniji in Hrvaški ...

 

20180401_113831.thumb.jpg.41daaa9080320cacfc19e0c9625ccd56.jpg

20180401_113838.thumb.jpg.405c251c3e5010de66f31498e1fb3cea.jpg

20180404_095338.thumb.jpg.96352857727e7e72b759417420467a80.jpg

20180401_133228.thumb.jpg.d802a0513b49865235abd68ffbca7331.jpg

20180401_161552.thumb.jpg.b51815d19cf516dcac056b60747856b7.jpg

:D

Motorček je rekel mali princesi: “Za zdaj si zame samo majhna deklica, čisto taka kot sto tisoč drugih majhnih deklic. In jaz te ne potrebujem. In ti mene še manj. Zate sem samo motorček med sto tisoč drugih motorčkov. Če pa me udomačiš, bova drug drugega potrebovala. Ti boš zame edina na svetu. Jaz bom zate edini na svetu.”

Popravljeno . Popravil MARE 65
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!