Jump to content

Vtisi z dnevnih voženj 2018

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAMI34

164

• Snečer

77

• Ella

64

• amateur

59

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Končno spet v moji lepi Italiji  Štartala sem zjutraj od mojih - do Nove Gorice, čez mejo, mimo Vidma, potem sem šla spet kar malo na slepo in po orientaciji do S. Daniele del Friuli in od tam čez

In še drugi dan (včeraj) ... Tako zgleda večerno preračunavanje analognega Garmina  Torej - po zajtrku odhod iz Tesima - da je blo prebujanje lepše sem že včeraj zvečer izbrala eno

Fuck sem si rekel , živet treba naprej. Po tragediji, kjer sem izgubil sebi ljubo osebo in izgubil del srca. Po operaciji kolena(moral bi biti še na berglah) in kup sranju, ki se mi je na

Posted Images

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

dans je tudi Kalfornija z dodatkom burjice :P

Ja sej ... mene mine vse skupaj, ko zjutraj skoz okno pogledam ... preden si kufe skuham ... kaj bi se matral, če mi vse dol pade ... še preden sem pomislil ... da bo nekak stalo :whistle::kava::smoke:

Edited by Roman AT
  • Haha 2
pred 1 minuto, GO_Tomi pravi:

Cesta Grgar - Grgarske ravne je (bila) homologirana za rally. Tam smo v 90' ih organizirali kar nekaj gorsko hitrostnih dirk. Tipično sem stal na prvem ovinku in mahal z zastavami, če je blo treba ;)

in vsem, ki jih ne moti malce lepega makedama se splača potegnit še na Lokve in na Predmejo. Vmes je ledeniška jama, od kjer so tovorili led za Rim, možnost je zavit še do koče na Čavnu in med drugim se s Predmeje spustit v dolino (Ajdovščina) po (vsaj nekaj revij je tako ocenilo), najlepši slovenski cesti.

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

in vsem, ki jih ne moti malce lepega makedama se splača potegnit še na Lokve in na Predmejo. Vmes je ledeniška jama, od kjer so tovorili led za Rim, možnost je zavit še do koče na Čavnu in med drugim se s Predmeje spustit v dolino (Ajdovščina) po (vsaj nekaj revij je tako ocenilo), najlepši slovenski cesti.

zapisano:OK:

Edited by Wakasaki
  • Like 3

@GO_Tomitudi za "harico" je mraz...na sončku pri miru še gre, ma ko zapiha...dio boh...svaka čast, lep izlet!

Sem pa danes videla okoli 14.ure motorista na soški...šla nasproti z avtom, mi je kar srce zaigralo! (in skoraj da odbijač, ker sem se za las izognila ograji v katero bi skoraj zapeljala ker sem morala v motorista zijat...:slap:)... še malo pa bo pomlad...

23 minutes ago, DAMI34 said:

Uf kere ceste, mi2 pa v avtu. Ampak nagonsko sva pozdravljala vse motoriste, vse tri ki sva jih videla danes :D

In nisva zdržala, sposodila sva si neke ropotuljice in šla pozdravit lokalni klub fuerteventura.

IMG_20180218_160958.thumb.jpg.5cfebe2b5f27ece237d42a07a35c0189.jpg

Ju3 pa na beach buggije :D

Kmet je čist poletn.Dami je pa zgleda bolj navajen na mrzlo burjo,al kako?

Uživejta.  :P

• Haha 2
pred 2 minutami, maus pravi:

a štirkolesniki velajo :huh:

p.s.

to pišem ker sm mau fouš, vendar vam iz srca prvošm :P

Veljajo, če se znaš čez ovinke po dveh gumah vozit :P

Evo sm priča, kmet je po dveh bluzil :D

V Sloveniji si pa plug spredaj montiraš pa Vela.

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Oglašam se vam iz Kanarskih otokov   ,točno iz otoka Fuerteventura ,kjer sem se poročil

Predpostavljam, da to ni fotomontaža in če je res, čestitke ob tem velikem dogodku za oba. 

Kar se pa tiče prduljce, a je to velikost 50 cm3 ali manj?

Zima je pri nas in se bo še zaostrila. Dva dni tekel na Rogli s smučmi, -8°C in močan vzhodnik na odprtem (ne v gozdu), na progi tudi do pol metra zametov - prava Sibirija. Zamisli si, kako je šele na Vipavskem! Kar doli ostanite, na toplem, če imate čas!

• Like 3