Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

pred 7 minutami, The Lakl pravi:

Olje, sveže, lepo razmazano... fuuuujjjj ;)

5ABB5CA1-A03F-462D-89DD-C135492E36B3.jpeg

To imaš oiler narobe obrnjen. Sem ti rekel, da slamica ne sme bit na sprednjem kolesu naprej obrnjena...nič ne ubogaš....eee moj Roki...tak je če bereš navodila iz desne proti levi...pa še to Kitajske pismenke....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, The Lakl pravi:

Iztok! To pot sva prejšnji vikend odpeljala :winkiss:

38BE244C-A36A-4FD1-8E7E-ED52CEEADCAB.jpeg

Moramo enkrat ponovit v troje, dokler je se lepo vreme

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj kisli dnevni vtisi.... Na poti v sluzbo pri pocasnem prehitevanju skoraj stojeco kolone se je fletna gospodicna odlocila obracat avto..... Vse am vidu Sam premal am se odmaknu..... Na zalost.., zlomlen pavc 4-6 tednov Gips.

IMG_20180815_113109.jpg

IMG_20180815_131212.jpg

IMG-20180815-WA0001.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aiii jebeno...

 

Zelim hitro okrevanje pa upam, da na motorju tudi ni kaksne pretirane skode...

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, axaQ4 pravi:

Aiii jebeno...

 

Zelim hitro okrevanje pa upam, da na motorju tudi ni kaksne pretirane skode...

jutr mi Ömtc dostavi motor pa bom vidu kako in kaj in koliko bo za popravit ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/6/2018 at 9:04 PM, IZTOK said:

@Keiko A imas morda GPS track od te fure ?

Zamujam z odgovorom (je bil dopust vmes ;)). Ne - jaz uporabljam karto (včasih tabornica, potem geografka, zato z branjem kart nimam težav). Če ti kaj pomaga je tu okvirna pot - ne vem od kje si, zato je kar od SLO-ITA meje (do tam si skombiniraš sam kot ti ustreza):

https://goo.gl/maps/wQf2FWmfGE32

 

To je okvirna pot - jaz vmes kaj skombiniram na pamet ker že kar dobro poznam tiste kraje in vozim bolj na pamet in kot mi paše :) Čr nisem sigurna pogledam na karto in je rešeno.

Od meje do Tolmezza maš namreč tisoč in eno varianto ... Če se ti mudi lahko pot časovno skrajšaš tudi po AC do Tolmezza. Če te še kaj zanima pa le vprašaj.

 

On 8/6/2018 at 11:08 PM, Ella said:

@IZTOK se mi zdi da ima @Keiko isti model đipiesa kot jaz...ima pišies ;) Svičnik,papir pa tank torbo :D

 

Res je :D analogni usmerjevalnik deluje pri meni. Za daljše fure je na tank torbi tudi plonk listek z okvirno potjo da se ne rabim stalno ustavljat in gledat na karto...

 

On 8/13/2018 at 8:36 PM, tomaz69 said:

No @Keiko en krogec pa je le ratal :)

Predil-Tarvisio-Sella Nevea-Sella Carnizza (l’nč brejk)-Učja-Kobarid z namenom ️ brejk vendar vse polno - zato Kanal-domov

Super :OK: moj pa je bil pa od takrat ko smo se srečali na pavzi v garaži... Jutri grem v službo z njim, potem pa naprej in za vikend spet kam na lepše :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Keiko pravi:

Zamujam z odgovorom (je bil dopust vmes ;)). Ne - jaz uporabljam karto (včasih tabornica, potem geografka, zato z branjem kart nimam težav). Če ti kaj pomaga je tu okvirna pot - ne vem od kje si, zato je kar od SLO-ITA meje (do tam si skombiniraš sam kot ti ustreza):

https://goo.gl/maps/wQf2FWmfGE32

 

To je okvirna pot - jaz vmes kaj skombiniram na pamet ker že kar dobro poznam tiste kraje in vozim bolj na pamet in kot mi paše :) Čr nisem sigurna pogledam na karto in je rešeno.

Od meje do Tolmezza maš namreč tisoč in eno varianto ... Če se ti mudi lahko pot časovno skrajšaš tudi po AC do Tolmezza. Če te še kaj zanima pa le vprašaj.

 

 

Res je :D analogni usmerjevalnik deluje pri meni. Za daljše fure je na tank torbi tudi plonk listek z okvirno potjo da se ne rabim stalno ustavljat in gledat na karto...

 

 

Super :OK: moj pa je bil pa od takrat ko smo se srečali na pavzi v garaži... Jutri grem v službo z njim, potem pa naprej in za vikend spet kam na lepše :)

 

O hvala za link. No, karte znam citat, tudi bil tabornik, samo mi nekako ne uspe vozit in hkrati citat karte na tank torbi, ustavljat pa se mi ne ljubi. Bom splaniral v Gmapu in objavil gpx track.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 8. 2018 ob 6:33, gasperX pravi:

Vceraj kisli dnevni vtisi.... Na poti v sluzbo pri pocasnem prehitevanju skoraj stojeco kolone se je fletna gospodicna odlocila obracat avto..... Vse am vidu Sam premal am se odmaknu..... Na zalost.., zlomlen pavc 4-6 tednov Gips.

So ti vstavli kako ploscico in vijake? Js mel poleg nabitih reber in odrgnin zlomlen palec desne roke, in grem prvi dan na slikanje pa dohter pravi zakompliciran zlom, ni izkljucena moznost vstavitve kake opore, in dobim gor longeto za 11 dni. Pa se prav da vidimo kako se bo zarastlo. Potem ponovno na slikanje, pravi zdej pa se slabse zgleda, potrebna bo operacija. Nakar mi vstavijo ploscico in 4 vijake. Po enem tednu mi poberejo sive, se po enem tednu odstranijo longeto. Dam skozi dvoje terapij, nasledn petek pa po 3 mescih in 5 dneh na siht. Palec je se kar precej okoren, otekline so se tudi, bolecin nekih ravno ni, razen ce nehote grem z njim prehitro iz laganega gibanja. Z razliko od tebe se pri menu tip iz stranske pojav sred ceste, tk da mator bil adijo.

Hitro okrevanje. Drugace pa ko das prve terapije skozi, se kar pojamraj da ni vredi in hoces se ene. Men je dohterca zi pred mescem po prvih terapijah hotla zakluct bolnisko, pa sem su k drugi pa brez blema dobu se ene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!