Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Gledam tale video od @Vito23 pa ne razumem zakaj bi na GG rinil sploh? Zgleda kr dolgcajt od ceste... razgledi pa hja, breg ko breg.

Pač ni neki presežek...do sedaj sem bil 3x gor ampak zdej nekaj časa ne bom več. To, ko sem šel nazadnje je bilo samo zaradi moje, ker še ni bila in je bolj nova v motorističnem svetu.

Mogoče posnetek tudi ne naredi tak vtis kot v živo. Moraš probat pa boš potem videl v živo kako je.

 

@Borutttudi jaz se nagibam na Gopro. :)  Pač se mi zdi, da nima še konkurence edino DJI osmo

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/28/2019 at 12:31 PM, Snečer said:

Da se vrnemo na GG, moj prvi obisk z motorjem.

j1bPX9_46EQPoNVWWxM4KGK5icwUH5fAAGTauPIJpSENhW9CdtM7BXMbx509ZGQF10Q7EVC_dfR39pxS7ejSLQFzn3OBm9lAQSO7THzlQoMDxt-9C8cgF6ptdExZ0kKXxdQjtZD9HtRlMoHKIv3PAp54CRYcAaVF9keIVcSlZykROdGGAyt8gvhJ4IgY8Mdinan7IVDmgho7zGzBq1QGHy2j4AAr093S7KWSot0BQrWd9ypGDcC2u9BKjEi_XB4ZmDUeyvaYKUPUeTQbl37pz5Lo-LysijnbiDs24d_cATHmilPEAyZZjNYPyi0yJSb70sKajsN0T_mbXob_VYXaUhXCkGAqVF46vISVA-hPP3tqgA66lwmdqxMJKDlYrliKK7Ro4xQWlUPafOeJytR8OsytTCXymkXvVE1q__6K50mfvToelGjTiQGCMCLzqZVekHn8FdjZ4rsBnoy9sNvcmjh2BxL0bfoPxgCxu09zhfTEREFsvZDRxem1iO-19-ylOmnS0D0CcMBGunTtWUWkbY_3B0s_NR4rVhIQfc81wWMLmi0D8l75CpmVLnbS0THp-r6ZmIVK7U7ifledGb9yFjoXhoLhkSMS1C4b5lj-YP5_XZXsNzbwddf3X_qnix42e1MaYyenoXkyE0K9EYoeHDh-Y-0Dr0_N=w1263-h947-no

NgucHecdfyqXm4Q77ATwI8CJ8aA8DIrY8vJlSo54UzAzETYN1XfQIghlqpG2P7YSl34l2vi5Qs4OqSYgs03OjUArAe-M0ef_hgL4S4I57UwlRLAt7B6Dvm-v-qLrclKcNMF3dhV1sDk_dtQCqabGjenw8QV29hULV68R0n1xP1Xk-v_W2SoqBDiz-NgZMWqA7xr8Wqw29A-dd_YzXySy7xhjwpEFOh1tOoLScBGvyBYcwI83S_a0MqrStewiLu0sAihB4dwgZkHI8sFN0TSdyjdr_HW-r1hwJj_dJyEbiH-wu-KYqHepKWjWUkJHWdgJO0HIfQ0_JAJcti3qBPk9RkBO-lpGH8irMExF3q5zw2FjWg9I6pqpXd0Ol0Q63UQeQ_YnIPK1GWKGsswMZRpimBU_4qSlERMTTj29-wdDUhLiTDslW05rhJ9_O48zKBpIRDZfQhyh7o6ipKWhkyw_MNjIYWdG-wzC3VI6qA1Es_Ad5bbGMsoP6bTvyRqTJ9Ee-d7dCkmYCsyLpoA_D-tbn_139yxm1vdfu3AFNV5gzwlEfeAmNZNAYuHwaAvSLnzcONqSERlrG7J5YLmkf_ayHa9wmuPffw00qslD26AMqHKfOaHEqEQvQ1dkp5P0FXoU3sV8zx6_mRh3gjEjWK0l3d65Igaxmbxk=w711-h948-no

lCDSj5ThsHfzUZEdXj1MZkFd5ngA8LuuWY4V_E0NiZj9vW9scpGT4Q07I0RF4-x7KppL2Q2Juj5QTnzurj2u2T6uMpHbw9td72xMN7-ohse35zx9csLs9rofIuC5G4V-6r8XqixAWXDVqKY_tYXKCE43Kw4tlNrbdEzEG36_1rccxbwhoFxTi_U4hNPKeiZ-aU1oYtUwmFs-9z7J_uWqpLCaoxaXLQurl5fQwvu6DrrNqy1XceD9f4bcAqJZTcqDyz08CVKpXBGxzma84dTzdTBpZL5QQGPb9IDgwnItaNTsLc_ccI9wktf1d3uSAgiY1Sl8TJfU8I4I4g4IpbXrEBRcynnQFkUIJD_UDBkue_zSvJ5rQPQTieTo1P0z6YdwC5NgEpPOXU7IURwKMT54iWx6hGLDUSdB-jJn4wEMooodGoQMQEz5Fv6wH6_IQucVPNz38wlYlIKDRBBpYDIYYrG6cFo7NlDBLfjrzzUwUJTrIseGPxtqgePxxkqsnFzDSByOdQBkxc818IE_q43L2NeqdFiX0me20--eMiCZxmrTGiIkKZyvtZFGe8SZC0SCRWRDYsc6bEPfxsmeU7inMj0OMf9akasqHAWvdeoDaqtDyVWPLMnEeRjX-FtPJq-KUfBp7D9aqDVPvoqpjgVvj4fuhgC_Fqqh=w711-h948-no

 

Katero leto je to?

Se moj prvi obisk GGja iz 2006 :)

DM08_0005.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snečer, ali pa kakšen drug poznavalec tega področja. A lahko daste kakšen predlog (ruto) za 1 dnevno turo v te kraje.  Za rezervo pa še link do  prenočišča, če ga je kdo od vas že koristil...

Bolj na začetku te teme si objavil zemljevid. Bi kdo še kaj dodal - odvzel - pripomnil? Morda par predlogov za kakšen krog, lahko tudi en del čez po Italijanski strani, da se potem lažje izbira/odloča....  

Tenx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rute, tudi enodnevna (iz mojih krajev) so objavljene kot priponke v tej temi.

Ostalo pa je toliko variacij, da...tudi dvodnevna, lanska je objavljena, ki vsebuje še ostale zadeve (Nockalm in Malta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav.

 

Želja je ebodnevni izlet na Grossglockner oz. Veliki Klek iz štart iz Ljubljane.

Za jutri naj bi bilo še ok vreme, sprašujem vas ki ste gor že bili ali je pametno jutri pičit gor, ali naj raje počakam par tednov(n3 vibrad da ne dež dobi :S )

 

Btw če lahko kakšne linke kje gledate vremensko napoved.

Za pot nisem čisto ziher nekaj v stilu Lj Ac na Jesenicah dol in naprej po stari, lahko kdo tudi napiše svojo pot ?

Če se slučajno kdo tudi sam odpravlja gor se lahko tudi dobimo :)

 

Lp

 

 

 

Popravljeno . Popravil Moto999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 28. 6. 2019 ob 9:58, Snečer pravi:

 

to je motorizem, večino časa ti je dolgčas

meni ni na motorju nikoli dolgčas, če mi slučajno je, stisnem levo ročko, frcnem z levo nogo navzdol, obrnem desno ročko in etoga :D:kva2:

zaradi dopustov, ker nas gre večja skupina, smo prestavili izlet gor na drugo polovico septembra po fakersee-ju.. jaz grem prvič, pa me zanima od vas izkušenih mačkov, kakšne so takrat temperature? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj je bilo okoli nule ponoci. Ko sem lezel gor je kazalo 6 stopinj okoli sestih, pol sestih popoldne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Dva dni nazaj je bilo okoli nule ponoci. Ko sem lezel gor je kazalo 6 stopinj okoli sestih, pol sestih popoldne.

neorganizirano, zato pa tako izpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Snečer said:

neorganizirano, zato pa tako izpade

Odlicno je bilo. Zjutraj je bilo 11 stopinj, sonce, po zajtrku v edelweißhutte se je se ogrelo ... dva dni GG za 20€.

To ker sva bila oba s tracerjem in so mislili da imava elektricna mopeda.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, krucymucy pravi:

Odlicno je bilo. Zjutraj je bilo 11 stopinj, sonce, po zajtrku v edelweißhutte se je se ogrelo ... dva dni GG za 20€.

To ker sva bila oba s tracerjem in so mislili da imava elektricna mopeda.

poračun še pride, na severni strani je fiksni radar na GG...in po vseh okoliških vaseh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Snečer said:

poračun še pride, na severni strani je fiksni radar na GG...in po vseh okoliških vaseh

Vozim po omejitvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, krucymucy pravi:

Pa ne da si kazen dobil. Dva sta ves?

Na cesti Franca Jozefa je se eden.

Pred leti sem dobil, pa ne iz GG, ampak nekje na avtocesti in še nekje je bil tripod :) 

Zanemarljivi zneski.

Na cesti Franca Jožefa pa nisem videl, tam se je divjalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!