Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. sesir

sesir

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
      ne vtikam se v vašo debato ... ampak nekje sem bral, da je ta virus preskočil iz živali na človeka kao šišmiš ga je meu in je odskalau na človečka ... zdj js ne vem kaj je res ... lohka je biu ta šišmiš podtaknjen iz vesolja ... tega ne vem, vem pa, da mi gre že počasi vse na jetra in komaj čakam, da to mine in se začnemo ukvarjati z policijskimi kontrolami in podobnimi stvarmi  
    • Snečer
      Zanimiva je napaka v linku, saj piše ustavil, namesto ustvaril  
    • vandrovec
      https://www.zurnal24.si/svet/je-to-clovek-ki-je-ustavil-covid-19-344858
    • Snečer
      Jaz ne vem, kaj je s tabo narobe ajde, pelji psa na infkecijsko, naj ga malo pokihajo, potem pa domov in božat itd. po tvoje brez najmanjšega tveganja sploh ne razumeš, o čem pišem govorim o površini, na katero lahko pride virus in če se kdo te okužene površine dotakne, se pač lahko okuži pasja dlaka je pač ena izmed možnosti nobenga govora pa ni o tem, da se lahko okuži tudi sama žival in da zadevo širi dalje (ni pa tega mogoče izključiti), sploh pa sem že tedne nazaj pisal, da imajo psi svoj corona virus, za katerim lahko zbolijo itd. al naj še za pasjeljubce napišem: "ne, ni me okužil ubogi psiček, ampak malomarni sosed, ki je bil okužen in je božal in kihal po psu" še vedno ne razumeš? pasja dlaka je zgolj posrednik, kot vsi drugi materiali
    • mojamiska
      https://www.vf.uni-lj.si/novice/pojasnila-za-lastnike-ljubiteljskih-zivali-o-koronavirusu zdaj pa ne vem, a si "zaplankan", ali imaš tako velik ego, da ne vidiš preko njega ali pa si ne dovoliš priznati, da vsaj delno nimaš prav...in drugič, ko pišeš glede okužb živali, napiši vse in ne trgaj iz konteksta samo tisto kar odgovarja le tebi....oba primera Honkong in Belgija npr. si "pozabil" napisati: ...IN VEDNO JE BILA ŽIVAL OKUŽENA S STRANI NJIHOVIH LASTNIKOV...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!