Skoči na vsebino

Olimpija in Euroliga


Ice

Priporočene objave

men se kr smeje......je se kdo gledal tekmo vceraj? v primerjavi z zadnjo pravi napredek. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, upam, da jim bo uspelo priti v evropo držimo pesti. ampak včera sem pa zgubo živce jebemti 20 pik prednosti pol pa v zadnih minutah živci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se še dve uri pol nisem umiru! Jeblo napet, ne, našet k sto mater. Svaka čast, simpatična ekipa. Ne, na final Four ne gremo, vseh 4-ih tekem že ne bomo zmagal, pozabte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.verjetnost,da se bo olimpija uvrstila v finale v barceloni je..... hmm.... bolj revna.v bistvu skoda; po drugi strani pa upraviceno,saj se je vceraj pokazalo kaj zmore res svetovno mostvo (zaostanek 20 pik pretvoriti v prednost dveh).da je barca izgubila je delno sreca in ker se je olimpija ujela in ni vrgla vstran zivcev na koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naredijo trojke :D :D :D ,pa čisto so pozabili na 24 sekund, to se takšnim profijem ne bi smelo dogajat, malo so mi bili zmedeni, ampak na koncu jih je pa mohorič malo umiril :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da so zopet presenetli v vseh pogledih. Vsaka jim čast!

Pa upam da me ne bo enkrat v zadnji minuti rukno infarkt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, meni se se zdaj smeje, samo moramo pa si priznat, olimpijini fantje vejo zrezirat nenormalno napeto tekmo, so to ze veckrat dokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična tekma, samo moji živčki :roll: :? :lol: Ne mi več tega delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem vi to govorite??

O kosarki :wink: :roll: :? :!: :idea: :arrow:

Nej me gdo popravi ce sn kiksnu :D

Fceri je bla tekma, pa kaj si ti nor kak je blo napeto.... 8) :D

Nea morm kaj, ka nisn mogu fceri gledat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem vi to govorite??

kot max povedal :arrow: o kosarki,natancneje goodyear superleague zadnjih 16; kosarkaska izvedba championsleague (ce pa se to ne ves kaj je trpi :twisted: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končen jim je ratal. Uni so se mi zdel neki zmedeni k na začetk ful velik falil 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 3. cetrtini je bila pa olimpija zmedena - in to fejst. :roll:

Se dobr, da nism gledu bi spet zivcni zlom dozivu, ufffffff :roll: :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) Še bolj noro je bilo na tekmi 8) ......smo navijal... :arrow: me še zdaj uhli bolijo :P ....sudija je pa car :splat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) Še bolj noro je bilo na tekmi 8) ......smo navijal... :arrow: me še zdaj uhli bolijo :P ....sudija je pa car :splat:

.....pa se mi je zdelo,da sem enega takega videl na ekranu. :lol: ja,sudija je bil res bolj pro-barca. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je kdo gledal asvel : olimpija vceraj? ......ehehehehehehe....se ena "napeta" tekma..... olimpija dobila z 78 : 77 v zadnji minuti,s tem da je prvic prevzela vodstvo sele 4 minute pred koncem tekme.

hitchkock je "smrkavec" proti tomu. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bilo pa res špičasto, vse nohte sem pogrizel, nitroglicerin mi je pa pomagal, da me ni vsekalo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična tekma, pa še zastonj test srca - preživijo samo tisti, ki imajo zares zdravega :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komentar na strani Eurolige

(Enotnost?! :twisted:)

When a country of 2 million people generates as many great players as Slovenia, there has to be some magic at work. In the Slovenian capital of Ljubljana, the magicians wear the green of Union Olimpija, a club that has become known as something of a talent farm. The basketball club today is called Union Olimpija, was founded in 1946 as a section of the Svoboda Physical Culture Society. The first basketball game was played the same year against Udarnik and Olimpija came out on top with the score of 37-14. Late in 1946, the club was renamed Enotnost and was known by that name until 1954 when it assumed the name ASK Olimpia. Since 1997, the club has been called by it current name, Union Olimpija. Olimpija conquered its first national title of then Yugoslavia in 1957. In one of the world's best emerging leagues, Olimpija went on to dominate the next 15 years, winning the Yugoslav title five more times, in 1959, 1961, 1962, 1966 and 1970. A new era for the club began with Slovenia's independence, when dominance took on another meaning, namely 10 consecutive years of winning the league and cup double in Slovenia. In the international arena, 1993-94 was the club's best season as they took home the European Cup against Spain's Tau Ceramica under the direction of coach Zmago Sagadin. This past season, Olimpija was as ambitious as ever, playing a total of 68 games in four separate competitions. The upshot was a triple crown, new Slovenian League and Cup titles joined with that of the new Adriatic League, featuring clubs from throughout the former Yugoslavia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!