Skoči na vsebino

Olimpija in Euroliga


Ice

Priporočene objave

Ej, ena pripomba moderatorju, ki je spremenil naziv te teme. Tu skozi govorimo o Evroligi, ne pa o Goodyear (jadranski) ligi. Me zanima, ker moderator je tok pameten, da se more vtknit v vsako stvar, tisto na katero se spozna ali ne! Ne verjamem, da je to zakrivil avtor teme.

Počasi postajam že alergičen na moderatorje, in to resno. Pri Bushu se je tud tako začelo z Irakom.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ena pripomba moderatorju, ki je spremenil naziv te teme. Tu skozi govorimo o Evroligi, ne pa o Goodyear (jadranski) ligi. Me zanima, ker moderator je tok pameten, da se more vtknit v vsako stvar, tisto na katero se spozna ali ne! Ne verjamem, da je to zakrivil avtor teme.

Počasi postajam že alergičen na moderatorje, in to resno. Pri Bushu se je tud tako začelo z Irakom.... 8)

Bravo,Lojzi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ena pripomba moderatorju, ki je spremenil naziv te teme. Tu skozi govorimo o Evroligi, ne pa o Goodyear (jadranski) ligi. Me zanima, ker moderator je tok pameten, da se more vtknit v vsako stvar, tisto na katero se spozna ali ne! Ne verjamem, da je to zakrivil avtor teme.

Počasi postajam že alergičen na moderatorje, in to resno. Pri Bushu se je tud tako začelo z Irakom.... 8)

ok ok,shoot me. :roll:

.

.

.

.

.

bols?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) Še bolj noro je bilo na tekmi 8) ......smo navijal... :arrow: me še zdaj uhli bolijo :P ....sudija je pa car :splat:

pa ja nisi bil tist k je zraven mene uhle z rokam pokrivov :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo gledal asvel : olimpija vceraj? ......ehehehehehehe....se ena "napeta" tekma..... olimpija dobila z 78 : 77 v zadnji minuti,s tem da je prvic prevzela vodstvo sele 4 minute pred koncem tekme.

hitchkock je "smrkavec" proti tomu. :lol:

hrabri zmagujejo v končnicah :D , še tri zmage pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!