Jump to content
  • Sign Up
  1. Miha1985

Miha1985

2. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Eko moj zaključek mamutov, ob 18h v Portorožu... Sem šel mimo Cacaota in slikal zahod, če bi bil pravi mamut, bi šel v cacao v smrdljivi obleki in si ponosno kej naroču, saml sem pussika pa sem raje domov pod tuš spokau.  Hvala za družbo in potrplje na poti domov @thumper @SF. 
    • dkee46
      @Vito23 daj, malo prebrskaj kaj imaš vključeno, da tvojih videojev ni moč dodati za poznejši ogled oz. v knjižnico. "To dejanje je za vsebino, namenjeno otrokom, onemogočeno." Je pa to drugače Hero 8?                  
    • perry
      Ja, po mojem bom nizjo šipco nabavil... moja je omenila tudi slabe zavore... ima kar prav, to sem najprej opazil, ko sem ga peljal. Vidim da je MS res top motor. Ampak je tudi dvakrat drazji od Tracerja...
    • Dr_Jakob
      A jbg, za zdaj navadni smrtniki se ne moremo upravljat z vremenom. Vsi komentarji na temo snega so povsem brezvezni, če bi lahko naročali sneg, bi tudi to uredili, tako pa lahko samo gledamo in se čudimo. Jebise Greta, pa tuu...
    • DAMI34
      Kruci, če se ne motim je že pisal o tem, najbolje je pol nižja, če kaj dobiš, potem veter lepo objame čelado
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!