Skoči na vsebino

Izpuhi splošno, uvoz ponaredka, problemi


TINY35

Priporočene objave

Eno vprašanje mam za tiste ki se bolj zastopijo. Na ebayu sem zasledil dotičen avspuh: Link

Iz slike je razvidno da je bil nekam naslonjen, kaj to pomeni za karbon? Tisti odlomljen obroč pa verjetno lahko nekdo zamenja za male pare? Dodatno gledam krivine, umazane ali rjaste? 

Ne gre se mi za performance, je pa sitno da pri 90 na uro slišim samo mletje mašine in nič prdenja ker je že tako tih izpuh še pod motorjem. Najraje bi vzel novega Massa pa mi 300€ niti približno ne diši.

V glavnem, tak izpuh, ja ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, sebar pravi:

Eno vprašanje mam za tiste ki se bolj zastopijo. Na ebayu sem zasledil dotičen avspuh: Link

Iz slike je razvidno da je bil nekam naslonjen, kaj to pomeni za karbon? Tisti odlomljen obroč pa verjetno lahko nekdo zamenja za male pare? Dodatno gledam krivine, umazane ali rjaste? 

Ne gre se mi za performance, je pa sitno da pri 90 na uro slišim samo mletje mašine in nič prdenja ker je že tako tih izpuh še pod motorjem. Najraje bi vzel novega Massa pa mi 300€ niti približno ne diši.

V glavnem, tak izpuh, ja ali ne?

Krivin jaz na Versysu ne bi menjal, sem bil pa zelo zadovoljen z stormom:

https://www.ebay.co.uk/itm/Versys-650-KAWASAKI-2008-2009-STORM-By-MIVV-Exhaust-OVAL-Road-Legal/142885778709?hash=item2144a7f515:g:UQsAAOSwNDVbXDhd

Najdi ga kje v Italiji, pridejo smešno poceni.

evo...

https://www.ebay.it/itm/Versys-650-KAWASAKI-2012-2013-STORM-By-MIVV-Scarico-OVAL-Omologato/123275628372?hash=item1cb3cccf54:g:9hQAAOSwW55bWyH8

 

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred eno uro, Bostjan L pravi:

18.69 EUR je najdražji izpuh. A ni to malo predrago :) mogoče je treba počakat na novoletno razprodajo.

1642756389_ScreenShot2018-09-30at09_34_19.thumb.png.4b28af1ae6655118c8df6317fe420912.png

Se strinjam...Sploh ker je postnina se 16.98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo - tukaj ni nobenega Akrapo logota, ce nasa carina takle izpuh zapleni, je to zrelo za kazenski pregon - gre za nezakonito zaplembo.

Kot drugo - boze mili, taka montaza ti ne samo da ne doda na performansah. celo zniza jih. Nekonstanten premer cevi s slepimi ulicami in kovicami, ki gledajo globoko v cev, stukane vzmeti - salabajzarsko, da ni res.

Tisto pokanje pri spuscenem plinu - uboga vas balkanska, saj ni turbas, da bi rabil antilag.

In nenazadnje - za nek normalen motocikel (FZ1 je litrski, ce me spomin ne vara) je tale izpuh kar malce majhen - tako glede premera cevi, kot glede zunanjih dimenzij. Malce sem iskal kje se kaj vozijo moji EPROMi, pa sem na Googlu naletel na Aprilio Falco z mojim cipom (sicer tule na slikah izgleda cel zgrizen - ablubim, da je v resnici lepsi :P), ki ima namontirana dva taksna izpuha. Za primerjavo prilagam se mojega Falca, ki ima SL Carbon izpuha (in prav tako JayTune EPROM :P ). O izgledu presodite sami, s performansami pa ze vem kako je. ;)

Untitled.png.d00f8dd86b8693d19e4c34ccc0efb2f0.png

 

194806267_viberimage.jpg.2f7d9f25e220ac5bde80ffe0b1495f6a.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo, mogoče kdo ve, kje bi lahko dobil levi (z rdečo označen) nosilec izpuha za VN900? Gre za originalni nosilec, ki pride fiksiran na okvir motorja, nanj pa se montira originalni izpuh. Na ebayu nisem nič našel.

Za lažjo predstavo prilagam fotografijo.

Nosilec.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no..majo akcijo..sam povem :P

136447293_4321025351257711_5448951108406027948_n.thumb.jpg.91d777ebd8bc8330404cdf1b0fceb1af.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem kupil izpuh Grmoto, proizvajalec Anglija, me pa zanima ker ni zraven nobenega papirja, kako to homologirat, baje se da, samo treba najt pravega človeka! 

Pravi človek javi se?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!