Skoči na vsebino

Katera TV voditeljica vam je najbolj všeč


.T.

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

meni pa je všeč ona nova, ki vodi videospotnice. nevem kako ji je ime, je pa taka lušna črna z polnimi ustnicami :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa je všeč ona nova, ki vodi videospotnice. nevem kako ji je ime, je pa taka lušna črna z polnimi ustnicami :wub:

Leila? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leila? :grim

AHA!!!!!!!!!! :wub: :OK:

punca je tudi fotomodel (no ja a ni to jasno :hmm: )!!!

Leila Bdeir

For Models ID: 525

Located : Ljubljana

Age: 23

Physical Attributes:

Weight: 121 lbs.

Height: 5' 9

Hair: Brunette

Eye: Brown

Chest Size: 35

Waist: 24

Hips: 36

Types of Modeling:

Facial: Yes

Hand: Yes

Business: Yes

Swimsuit: Yes

Sport: Yes

Glamour: Yes

Nude: No :cry:

Other: skin :hmm:

GENERAL INFORMATION

Extreme Charisma! B) :OK:

post-15-1080667196.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Our local pervert ima fse naštudirane... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Samo lahko bi jo malo napudrali al pa sfotošopali pod pazduhami, ko da je pobrita turkinja...

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Our local pervert ima fse naštudirane... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Samo lahko bi jo malo napudrali al pa sfotošopali pod pazduhami, ko da je pobrita turkinja...

El B.

pa mal ovečje joške bi ji lahko namontirali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste izbirčni! :rolleyes: vredu saj ni treba, jo bom pa jaz malo peljal z motorjem, še boljše da vam ni všeč, bi se samo zraven grebli tak pa bo manj konkurence :P :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helena LOVŠIN (skrita kamera POP-tv,petek ob 22h)

Od vseh najbolj fukabilna :grim ceprav dalec od tega da najlepsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leila Bdeir

Physical attributes

jaz bi z njo rad šel v ljubljansko mošejo na čaj. Al pa na Kolezijo k šejtanistom, če ji bo bolj všeč. (sorry, Ein)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helena LOVŠIN (skrita kamera POP-tv,petek ob 22h)

Helena Lovše - fajn. una iz videospotnic je pa še kr dobra, dokler ma zaprta usta...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste izbirčni! :rolleyes: vredu saj ni treba, jo bom pa jaz malo peljal z motorjem, še boljše da vam ni všeč, bi se samo zraven grebli tak pa bo manj konkurence :P :devil: :lol1:

Pervy si malce prepozen! V časniku Dobro Jutro je pripevek o Leili. Punca ima korenine v Palestini.

Na žurki po podelitvi Viktorjev je zapecala nekega ful znanega slovenskega menekena (imena se žal ne spomnim), kateri jo je tudi odpeljal domov.... Zaključek zgodbe si lahko razlaga vsak po svoje.....

Moja razlaga:

Leila: ej hvala, ker si me zabaval ves večer, hvala za vse te drage coctaile in kaviar. hvala, ker si me pospremil do samih vhodnih vrat. Ampak jaz te ne bom povabila notri, ker če se dava dol, bova ogrozila najino prijateljstvo, jaz pa nočem izgubiti dobrega prijatelja....

Maneken: SAY WHAT? :blink: :ph34r: :angry: Pušiš - nepušiš - propušiš

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janja Koren ... taka zajebana ... super :)

da jo mimogrede v sadomazo leder oblečeš in pok, pok,..... .) O:-)

zajebana tako kot :xx: je že zaklenjena ! tema namreč ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy si malce prepozen! V časniku Dobro Jutro je pripevek o Leili. Punca ima korenine v Palestini.

Na žurki po podelitvi Viktorjev je zapecala nekega ful znanega slovenskega menekena (imena se žal ne spomnim), kateri jo je tudi odpeljal domov.... Zaključek zgodbe si lahko razlaga vsak po svoje.....

prepozen, prepozen???? cccc hja, če to drži potem to kvečemu pomeni, da punca ni več nedolžna :P .) :devil: . sicer pa mam jaz svoje mnenje o manekenih :xx: :devil: , za tega pa vem kateri je ker je iz MB - res lepi dečko :lol1: O:-)

no ja, pa saj bi jo itak samo na furico pa kavico peljal tako da ni panike če ma fanta O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leila Bdeir

Physical attributes

jaz bi z njo rad šel v ljubljansko mošejo na čaj. Al pa na Kolezijo k šejtanistom, če ji bo bolj všeč. (sorry, Ein)

Hja, ce jo do nas pripeljes, ti bom hvalezen - se bolj pa ce bos takoj po dostavi odsel :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, nekaj za tebe :P :

Leila Bdeir, zadolžena za kulturo in kultiviranje študentov na Pravni Fakulteti, 031/657-607, leila_bdeir@hotmail.com

vir: http://www.geocities.com/prasportnik/oranznestranipf.htm

vem, že imam .) B) hvala za trud ampak drugič prosim na PM, saj ni treba, da ima res vsak njen mobi :devil: B) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cifra pobrana iz interneta (beri: javna "dobrina") :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!