Skoči na vsebino

Formula 1 2003


Ice

Priporočene objave

Emm...bojč poglej si en post nad tvojim...veš tam čist odzgoraj!

Pač ne navijam za ferrari!!!

McLaren :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm...bojč poglej si en post nad tvojim...veš tam čist odzgoraj!

Pač ne navijam za ferrari!!!

McLaren  :OK:  :OK:  :OK:

Mene bolj zanimajo tisti posti od prej.

Saj jaz tudi ne navijam za mclaren, williams,renault,..., pa zato ne trdim, da so Montoya, Šumi jr., Alonso, Kimi... in vsi ostali za katere ne navijam slabi vozniki, da so vse uspehe dosegli samo po zaslugi sreče...

En slab šofer(zame) pa vendarle obstaja: DC ki ga je en sam jezik, že vsa leta vozi enega boljših, če že ne najboljši bolid, uspeha pa nobenega.

Pa brez zamere(če se da)

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En slab šofer(zame) pa vendarle obstaja: DC ki ga je en sam jezik, že vsa leta vozi enega boljših, če že ne najboljši bolid, uspeha pa nobenega.

Pa brez zamere(če se da)

Ok, ni glih slab, je med boljšimi samo ne tako, kakor on misli da je. S takim avtom ko je zmagoval Hakkinen, bi lahko pokazu kaj več. Njegova barka se je potopila. Prihajajo Alonso, da Matta, Montoya, Raikkonnen....

Aja drgač pa: Šumi 1 je pa itaq RULES :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebenti renault bo drugo sezono v konstrukcijskem naslovu zagotovo med prvimi tremi...mogoče bližje vrhu kot si upam trditi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebenti renault bo drugo sezono v konstrukcijskem naslovu zagotovo med prvimi tremi...mogoče bližje vrhu kot si upam trditi...

Majo vse potrebno!

Če jim rata skupaj spravit dober motor bojo verjetno v boju za prve 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebenti renault bo drugo sezono v konstrukcijskem naslovu zagotovo med prvimi tremi...mogoče bližje vrhu kot si upam trditi...

To se lahko zares zgodi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa pravte da šumaher ni mojster se pa lahk sam skrijete. Kaj je naredu v indianapolisu, tako šego in dilemo, da ni blo nobenmu nič jasn. Pa šestič je postal svetovni naslov. :rolleyes:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa pravte da šumaher ni mojster se pa lahk sam skrijete. Kaj je naredu v indianapolisu, tako šego in dilemo, da ni blo nobenmu nič jasn. Pa šestič je postal svetovni naslov. :rolleyes:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Kaj pa je naredil? Aja; prehiteval pri rumeni zastavi, točno. Nekaznovano, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je naredil? Aja; prehiteval pri rumeni zastavi, točno. Nekaznovano, seveda.

nekateri so pac bolj enakopravni kot ostali. ampak shuhmaher je "car" in "genij". :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri so pac bolj enakopravni kot ostali. ampak shuhmaher je "car" in "genij". :naughty: :lol1:

ta efekt lahko opazimo v vseh družbenih slojih...žal tudi na MS.. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta efekt lahko opazimo v vseh družbenih slojih...žal tudi na MS.. :o

Thundercat mene pa zanima kdo je pa zate ta prav dirkač, ampak v današnji formuli 1. :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat mene pa zanima kdo je pa zate ta prav dirkač, ampak v današnji formuli 1. :SS :SS :SS :SS :SS

ubistv nimam nekih idolov v formuli...predvsem v formuli iščem zanimive dirke kar so letos dejansko bile....iščem pravi pomen besede Motošport za kar se pa bojim da Formula dejansko ni več....navijam ne za nikogar čeprav si želim da bi Renault dosegal dobre rezultate pa ne zaradi pač zaradi tega ker so relativno novi v formuli in se dejansko trudijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa pravte da šumaher ni mojster se pa lahk sam skrijete. Kaj je naredu v indianapolisu, tako šego in dilemo, da ni blo nobenmu nič jasn. Pa šestič je postal svetovni naslov. :rolleyes:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Mam en komentar na to:

Ne zato, ker navijam za Šumaherja, ampak trdno verjamem, da rumene zastave ni mogel videti, pred Panisa pa se je pripeljal še pred zastavo. Torej: tip z zastavo je mahal na koncu ciljne na levi strani. Šumaher je že nekaj sto metrov prej začel prehitevati dirkača in je bil v bistvu v mrtvem kotu, in že mimo, ko je zastavo zagledal.

Lahko povem iz lastnih izkušenj na moto dirkah na Grobniku, ko sem sam prehiteval sotekmovalca na ciljni. Na koncu uradnega treninga pa dobim poziv k direktorju dirke. In tam sem prav debelo gledal ko mi je tip začel težit o "žuti zastavi". Po pravic povedano, da je nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj se Belford nč ne oglasi  :hmm:  :?

Bi prou rad zvedu osebno od njega, a imam ali nimam prav!  O:-)  :OK:

Imaš prav! Priznam in se posipam....

Je pa res, da zadnjih 10 let spremljam F1 samo še preko poročil, ker mi enostavno ni več zanimiva.

Moj voznik je nekoč bil Nigel Mansell in takrat, v dobi, ko še ni blo interneta smo si podatke shranjevali tako, da smo si jih zapisovali v zvezek in se potrem s kolegi dobivali in obujali spomine na posamezne dirke. Kupovali smo AVTO MAGAZIN saj nam je bil to edini stik z avtomoto športom. Sedaj je to lažje...par klikov in že so ti na voljo podatki, ki jih želiš.

Res je pa tudi, da ima vsako obdobje svojega junaka. Tako je junak zadnjih let sigurno Šumi, ki dejansko res obvladuje situacijo. In priznam, na začetku sem bil tudi jaz njegov strastni navijač...po tistem z Vilnevom pa nisem več njegov navijač in nikoli več ne bom.

Zato Jure, vedi, da tudi Šumi ni večen. Čas se mu počasi izteka, prihaja nova generacija voznikov in kdo ve, mogoče bo pa čez čas nekdo presegel danes tako opevanega Šumija, tako kot je on Fangia. In mislim da se nama zaradi Šumija res ne splača prerekati.

Ti navijaj zanj, jest bom pa za kerga druzga, pa boma oba srečna, a ne? Kak post pa še vedno lohk napišem, a :) ?

Pa lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Belford
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav! Priznam in se posipam....

Je pa res, da zadnjih 10 let spremljam F1 samo še preko poročil, ker mi enostavno ni več zanimiva.

Moj voznik je nekoč bil Nigel Mansell in takrat, v dobi, ko še ni blo interneta smo si podatke shranjevali tako, da smo si jih zapisovali v zvezek in se potrem s kolegi dobivali in obujali spomine na posamezne dirke. Kupovali smo AVTO MAGAZIN saj nam je bil to edini stik z avtomoto športom. Sedaj je to lažje...par klikov in že so ti na voljo podatki, ki jih želiš.

Res je pa tudi, da ima vsako obdobje svojega junaka. Tako je junak zadnjih let sigurno Šumi, ki dejansko res obvladuje situacijo. In priznam, na začetku sem bil tudi jaz njegov strastni navijač...po tistem z Vilnevom pa nisem več njegov navijač in nikoli več ne bom.

Zato Jure, vedi, da tudi Šumi ni večen. Čas se mu počasi izteka, prihaja nova generacija voznikov in kdo ve, mogoče bo pa čez čas nekdo presegel danes tako opevanega Šumija, tako kot je on Fangia. In mislim da se nama zaradi Šumija res ne splača prerekati.

Ti navijaj zanj, jest bom pa za kerga druzga, pa boma oba srečna, a ne? Kak post pa še vedno lohk napišem, a :) ?

Pa lep pozdrav

:grim :grim :grim Sam, če mene vprašaš. Tudče Šumi nikol več ne zmaga bo za vedno vpisan v zgodovino najboljših dirkačev. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato Jure, vedi, da tudi Šumi ni večen. Čas se mu počasi izteka, prihaja nova generacija voznikov in kdo ve, mogoče bo pa čez čas nekdo presegel danes tako opevanega Šumija, tako kot je on Fangia. In mislim da se nama zaradi Šumija res ne splača prerekati.

Ti navijaj zanj, jest bom pa za kerga druzga, pa boma oba srečna, a ne? Kak post pa še vedno lohk napišem, a :) ?

Pa lep pozdrav

Belford vem. Vem da Šumi ni večen in da sedaj prihajajo mladi - najbolj vroč je 100% Fernando Alonso. Vedi, da to prerekanje ni tisto pravo, ampak tisto - navijaško, saj ima vsak pravico povedati svoje mnenje in navijati za svojega voznika. Eh tudi če se prerekava, nobeden ne bo imel koristi od tega - to je samo tisto butasto navijaško prerekanje, ki pa nima nobene veze s tem, da se nebi mogla kot človeka razumeti..

Poste ti kar piš, ni problema, če pa bo kaj takega, ti pa vseeno odpišem eno lepo protinavijaško repliko ok? ;)

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belford vem. Vem da Šumi ni večen in da sedaj prihajajo mladi - najbolj vroč je 100% Fernando Alonso. Vedi, da to prerekanje ni tisto pravo, ampak tisto - navijaško, saj ima vsak pravico povedati svoje mnenje in navijati za svojega voznika. Eh tudi če se prerekava, nobeden ne bo imel koristi od tega - to je samo tisto butasto navijaško prerekanje, ki pa nima nobene veze s tem, da se nebi mogla kot človeka razumeti..

Poste ti kar piš, ni problema, če pa bo kaj takega, ti pa vseeno odpišem eno lepo protinavijaško repliko ok? ;)

Lep pozdrav!

Maš prav...to prerekanje je res navijaško!

Zmenjeno...se tipkamo :) .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!