Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Mazyk2

Enduro ture-najem motorjev, vodeni izleti...

Recommended Posts

Mazyk2

Pozdravljeni.

S prijatelji bi sli na enduro turo. Svojih motorjev nimamo in bi najeli motorje opremo in vodenje, celoten paket. Voziti znamo vsi. Slisal sem da je ponudbe v bosni dovolj in tudi za vredu ceno. Ima kdo informacije iz prve roke in lahko da kontakt? 

Hvala

IZTOK

Pokliči v Koper - Sherco Slovenija. Vem da imajo v Bosni kupca, ki organizira ture z motorji Sherco. Vem iz prve roke, ker sem se pogovarjal z njimi o tem. Kontakta pa nimam.

GULI
Ob 10. 9. 2018 ob 22:17, Mazyk2 pravi:

Pozdravljeni.

S prijatelji bi sli na enduro turo. Svojih motorjev nimamo in bi najeli motorje opremo in vodenje, celoten paket. Voziti znamo vsi. Slisal sem da je ponudbe v bosni dovolj in tudi za vredu ceno. Ima kdo informacije iz prve roke in lahko da kontakt? 

Hvala

http://www.bosnien-endurotours.com/index.php/en/

Bil nažalost samo 1x, ampak odlični tereni, vodiči, hrana, pijača itd...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• zuzu
      Magistrat, hahahha, dobra!
    • RobiRoberto
      O rolerjih sem razmišljal ko so asfaltirali cesto v Idrijsko Belo, vendar mi sedaj moje desno koleno ne bi več omogočilo, ali nudilo užitkov v rolanju.   Ker je  v kava baru Valdoltra z lepim pogledom na Slovensko obalo, za moj križ  in tudi za MMV  "prevelik zalogaj", in ker  nisem bil nikoli "zaprt vase", bom že kar danes objavil kam se imam namen odpeljati na o  , kjer sem bil samo enkrat z mojim očetom, pred več kakor 40 leti + ... Trenutna napoved dnevnih temperatur:  grad Snežnik jeseni !!! Danes sem se v lekarno odpeljal z MMV, katera sicer še vedno vžge, toda ne tako, kakor je nekoč in kakor bi si jaz želel. Ko pritisnem na "gumb zaganjača", MMV takoj "kihne" in zatem "obmolkne", tako da moram zaganjač uporabljati vsaj še pol minute ali celo več, preden se MMV končno odloči upoštevati mojo željo ... Ali se mogoče "kumu sanja", kaj je za to vzrok in kaj bi lahko sam naredil, da bi se stanje vžiga vnilo v tako kakršno mora biti?  
    • DAMI34
      Et tu Brute?   preko tal v reali  
    • maus
      a preko street view-a  
    • DAMI34
      jaz pa običajno dobim cvek u gumo, prav tam  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!