Skoči na vsebino

Novi yugiči


Filip111

Bi ga kupli?  

98 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da, ?e ga nimam bom umru.
      26
    • Ne, boli me k...c za to karjolo.
      113


Priporočene objave

Menda bo pa pri nas prihajal z posebnimi "Kawasaki Green" tablicami,

sicer so to še vse nepreverjeni podatki!

:lol: :lol: :lol:

sicer je pa yugo še zmerom yugo pa ni važno kakšne spojlerje nanga obesjo, mam rajš eno staro sfukano petko kot pa tole sranje, ta avto je samo še za v muzej ne pa na cesto :x :twisted:

Jea petke rulz (jo morš znižat, zadej dat črne šipe, pa ene super basse not nabit pol pa... :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je že cajt de so dal nov model vn. Čeprov bi se lahk mal bl pomatral. Takle bo ostov še ene 50 let :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
...Ko vozi Yugo je isto kao bi vozio Trugo!!!...

Ciao,by Pero

Hej, nisn vedo, da je toti yugic multifunkijsko oz. obrtnisko vozilo :roll:

Pa kaj si ti nor... nea me tu zaj u glavo sekat....

Yugo za trugo :twisted: :D :?: :idea: :arrow: Fse lepo in prav samo nea morm si zamislit enega 2m dolgina za volanom :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
yugo baje da nije za dugo....

hmnja.....baje..... od lady jugic ze 13 let dela.je bil zadnjic malo pri kozmeticarju; ....in lepotnemu kirurgu.se je izplacalo. B)

......in dela... in dela.... in dela...... in dela...... aja,ne,to je bil vw folci. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prodal avto in nabavil starega Yugota... S tako nizkimi stroški za vzdrževanje nisem računal niti v najbolj divjih kalkulacijah. Kurcat ga ne morem, niti če bi hotel... Vem, zakaj sem si ga nabavil, zakaj ga rabim in kaj moram pričakovati; za teh par tisoč km letno, kolikor jih naredim pozimi, je majka in neumnost bi bila sploh razmišljati o drugem avtu.

Kar se pa tiče novega Yugota... ne me basat... :blink:

LP

WIndsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje bi bila stara oblika z novo tehniko kot obratno.kje je pa kvaliteta?

...hmm pomoje bojo sli tko s staro tehniko bol v promet ...jih bo znal vcak popravt in bog nedaj da bi ajnšpric vgradil... ga unben nebi kupu. Kvaliteta pa... pomoje bo kar na istmu ostala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Čeprav so Amerikanci ugotovili da naj bi bil Yugo najslabši avto v zgodovini ...te slike prikazujejo drugačno stran uporabe tega avtomobila...

post-17-1075672063.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forbes: najslabši avtomobil vseh časov je yugo

Raziskovalci in bralci revije Forbes so med tisočimi za najslabši avtomobil vseh časov izbrali Zastavin yugo. Predsednik upravnega odbora skupine Zastava vozila Miodrag Savićević je pridobljeni naslov upravičil z besedami, da je yugo kot najcenejši avto v vsej konkurenci logično tudi najskromnejši. "V ZDA smo izvozili 150 tisoč naših avtomobilov, ki so izpolnjevali ameriške zahteve," je dodal. Pri tem izvozu pa jim je pomagal ameriški podjetnik Malcolm Bricklin, ki je nedavno pretrgal pogodbo, sklenjeno s kragujevško tovarno vozil. Bricklin je s tem tudi odstopil od predvidenih vlaganj v tovarno v znesku 200 milijonov dolarjev, saj so ga zmotile nejasne lastniške razmere v tovarni kot tudi politični položaj v Srbiji. Sicer pa bodo v Zastavi, katere vozila so bila do konca leta 2001 najštevilnejša na Hrvaškem, sredi tega meseca končali projekt izdelave novega avtomobila. Neuradno naj bi imel vgrajen Toyotin motor in šasijo, oblikovalo pa naj bi ga avstrijsko podjetje, ki je sodelovalo tudi z Mercedesom. S proizvodnjo 120 tisoč vozil na leto naj bi začeli leta 2007, cena pa naj bi bila do sedem tisoč evrov. Seveda vse pod pogojem, da bodo našli potrebne vlagatelje.

(Vir: Finance) ...Forbes: najslabši avtomobil vseh časov je yugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!