Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

pred 31 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ma, ne veva, kje bi začela. :alko: :)

IMG_0271.thumb.JPG.f3f3cdfc0f7a2cffb8e10aeb6c2246ec.JPGIMG_0274.thumb.JPG.bdf480ed7dd57285d27999e49e3b58ad.JPG

Pivo Čapovane Kerušovice, pa na zdravje in srečno pot

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, amateur pravi:

Pivo Čapovane Kerušovice, pa na zdravje in srečno pot

Hvala.

Zgleda, da bo zahladilo. Midva pa res nimava sreče, sva relativno visoko. Danes mi en fant ni upal postreči alk. pivo, ko je videl, da sva z motorjem. Je misli, da je zame. Mater je bila malo nerodna situacija. Ko sem naročil brezalkoholnega, se mu je obraz kar zjasnil.

pred 6 minutami, raza pravi:

 

 

Midva veva! Doma!IMG_6351.thumb.JPG.822358f6e06745531f8bc5362a111141.JPG

Pa ne začeti z metlo in sesalcem :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 

Pa ne začeti z metlo in sesalcem :).

Ne, z odmakanjem insektov z vetrobrana! :angryrant2:

Sem kar na dež postavil v upanju, da mehka voda opravi svoje!    :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, XTR said:

"Odlutal" naprej do Podčetrtka, kjer je sledilo testiranje offroad zmogljivosti naked motorja :mad:, na koncu pa le našel to novo jekleno stvaritev. :) 

1430206849_2019-07-0712_04_19.thumb.jpg.043f03b68c596d69a0ef50b8ba5d8e33.jpg

Kje točno je ta stolp? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto takoj po šihtu iz LJ po magistralki do Moravskih Toplic k familiji, ki je že bila tam. Cesta skoraj prazna, vreme pa ubijalsko. Prvič sem mel v takem vremenu gor tako dolgo usnjen kombinezon in do Maribora sem bil premočen kot da bi prelaufal vsaj 30km. Zadnjič je nekdo spraševal kaj dat poleti pod kombinezon? Klimo! Podkape ne morem met gor niti slučajno, tistim ki to rata svaka čast, vizir skoz odprt do konca in spuščen sončni da ne piha direkt v oči. Malo pred Mursko mi ena ženska sredi nepreglednega ovinka iz dovoza zapelje vzvratno na glavno cesto in se ustavi po 2m, majke ji. Po dobrih 200km pridem do hotela kjer nisem mogo priklicat žene in sem bil tako obsojen na usnje se nadaljnjih 15min - ja, naslednjič bom mel zraven VEDNO za preoblečt, pa tud če sredi recepcije. Ko sem se vrgo v vodo s skoraj 32 stopinjami se mi je zarad pregretosti zdela mrzla! 

Včeraj pa nazaj. Med kosilom je začelo pihat ko pr norcih, zato sem reko da bom štartal malo prej kot je blo v planu. Ko pridem do motorja že rahlo dežuje ampak sem mel upanje da ne bo nič hujšega. V Murski prvo oblačenje dežnega kombinezona, tam se je začel naliv. Kot da bi vlival z vedra. In do Maribora me je neusmiljeno na polno pralo. Moker sem bil med nogami, ker se je dež stekal v jamo na sedežu (kak to rešit ne vem, sumim da ni rešitve) in po vratu cca. 15cm navzdol po kratki majici, drugje popolnoma suh. Tud škornji niso spustili niti kapljice, pa niso noben tex. Na celi poti nazaj srečal samo 2 trokolesnika, drugi so verjetno ostali pri zdravi pameti in na suhem. Gume kljub nalivu vseh nalivov svojo nalogo opravile odlično, nikoli niti najmanjšega znaka nesigurnosti ali zdrsavanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zgodba - malce drugacna.

Nujno sem potreboval kilometre pod ritjo.....................

V petek malce prej zakljucim siht (ob 12 uri) osedlam mojo TDM-ko in gasa prosti Murski Soboti.

Po 700 km voznje od St.Margrethena, Bregenza,Münchena, Salzburga, Graza in M.Sobote prispem od 20 uri

Vse lepo in fajn, le vceraj v nedeljo treba nazaj. Pa osedlam "domacega" BMW RT-ja in nazaj po isti poti. Seveda dez, nevihte...Z dezjakom se da fajn potovati.

No ja, za vikend 1400 km voznje z motorji ............. gremo naslednji vikend se 1x.

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, xyxy pravi:

Zadnjič je nekdo spraševal kaj dat poleti pod kombinezon? Klimo! Podkape ne morem met gor niti slučajno, tistim ki to rata svaka čast,

Jaz imam tako perilo kot podkapo iz svežega "poletnega" materiala in je precej bolje, kot brez. No, kombinezona brez perila niti poskusil nisem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, The Lakl pravi:

In, komarji ti ne pridejo do živega ;)

 

Hehehe , kaj si v Osjeku? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dlicen pravi:

Jaz imam tako perilo kot podkapo iz svežega "poletnega" materiala in je precej bolje, kot brez. No, kombinezona brez perila niti poskusil nisem...

Jaz imam od SIX2 iz te serije hlače in podkapo. Izredno tanek material. Obvezno dam pod usnjene hlače, če ne jih ne spravim več dol, če se spotim ?

https://www.six2.biz/sport/moto-turismo/

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, The Lakl pravi:

In, komarji ti ne pridejo do živega ;)

5589675328800471069_IMG_7989.JPG

Dobro komarji, kaj pa stenice?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, amateur pravi:

Dobro komarji, kaj pa stenice?

Tiste pa skrite za oblazinjenje čelade s seboj domov prinese!     :whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, raza pravi:

Tem se ni mudilo prav nič!IMG_6204.thumb.JPG.edbdb4d83984cd0c917225a6041361c7.JPG

Vejo, da imaš premale kufre. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!