Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

A je že zima pa so mi pozabili povedat? :huh:Route 69(najbolj poznana motoristična trasa na teh koncih) niti enega motorista na tak lep sončen dan... če bi bilo isto število ostalih vozil bi bilo idealno ?

vreme je super, cesta po večini suha, miška pa željna ovinkov ? je pa že kar precej mrzlo ??

65556D5E-0F23-43B9-934A-3F6E241AE32D.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, ligenjček pravi:

A je že zima pa so mi pozabili povedat? :huh:Route 69(najbolj poznana motoristična trasa na teh koncih) niti enega motorista na tak lep sončen dan... če bi bilo isto število ostalih vozil bi bilo idealno ?

vreme je super, cesta po večini suha, miška pa željna ovinkov ? je pa že kar precej mrzlo ??

65556D5E-0F23-43B9-934A-3F6E241AE32D.jpeg

nema zime za eskime, je samo slaba oprema in slabša vetrna zaščita na mopedu. Preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

nema zime za eskime, je samo slaba oprema in slabša vetrna zaščita na mopedu. Preverjeno.

oma zaštrika zokne, rokavice, jopco pa kapo, pa je oprema tu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ligenjček pravi:

oma zaštrika zokne, rokavice, jopco pa kapo, pa je oprema tu :lol1:

velja, vendar mora biti čez windstoper, preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

velja, vendar mora biti čez windstoper, preverjeno :P

 

normalno.. drugač pa pika..:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ligenjček pravi:

A je že zima pa so mi pozabili povedat? :huh:Route 69(najbolj poznana motoristična trasa na teh koncih) niti enega motorista na tak lep sončen dan... če bi bilo isto število ostalih vozil bi bilo idealno ?

vreme je super, cesta po večini suha, miška pa željna ovinkov ? je pa že kar precej mrzlo ??

65556D5E-0F23-43B9-934A-3F6E241AE32D.jpeg

???...verjemi, da bi se še kdo vozil, če ne bi rabil bit na šihtu do 16h...?...je bilo pa danes tu kar toplo...

Popravljeno . Popravil Akito
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Akito pravi:

???...verjemi, da bi se še kdo vozil, če ne bi rabil bit na šihtu do 16h...?...je bilo pa danes tu kar toplo...

če bi vedel da do 16h delaš bi se pa oglasil na kak kofe, da ti bi malo lušte naredo ;)  sem bil ravno takrat tam blizu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ligenjček pravi:

če bi vedel da do 16h delaš bi se pa oglasil na kak kofe, da ti bi malo lušte naredo ;)  sem bil ravno takrat tam blizu :hmm:

Ja...lušte ?...

...amm...sej jutri tudi delam do 16h ?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Akito pravi:

Ja...lušte ?...

...amm...sej jutri tudi delam do 16h ?...

jutri grem po šihtu za komisijo na eno inventuro :( (to bi že skoraj lahko dal v temo kaj te je spravilo v slabo voljo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Akito pravi:

???...verjemi, da bi se še kdo vozil, če ne bi rabil bit na šihtu do 16h...?...je bilo pa danes tu kar toplo...

Jest k garbam garbam od 11.30 do 21ih pol se mi pa se mim restavracije z motorjem vozjo... vcasih bi jim kr ksn kroznik vrgu.. ups mi je z rok padu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najave dnevnih voženj in pitje kave je v drugih temah. Delite vtise, ne pa kaj bi vtisnili in kateri :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Najave dnevnih voženj in pitje kave je v drugih temah. Delite vtise, ne pa kaj bi vtisnili in kateri :P

 

vse se navezuje na vtise ;) ne bod fauš :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, ligenjček pravi:

vse se navezuje na vtise ;) ne bod fauš :jezik:

ti bi rad kaj drugega vtisnil :P pa nism fauš. Le zbrisal bom vse. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons. Podčetrtek, Kozje, Raka pa domov. 120 km.

Srečal 1x chopper, 1x rdeča raketa, 1x Honda 1200 VFR modra. Cesta malo mokra.t1813.gif

Preluftal sebe in moped. 

IMG_20191109_140754843_HDR.thumb.jpg.5357f92966f7aba1f093095bcec2993d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki malega danes..

 

IMG_20191110_115330.jpg

IMG_20191110_115238.jpg

IMG_20191110_130507.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz Gorenjske na Črni vrh, Col, Predmejo, Ajdovščino in po isti poti nazaj. 

Super ovinki brez motečih dejavnikov (peska, listja, avtov...) edino nekaj koles.

Na primorskem pa sonce. Ugotavljam, da bi morali mi kontinentalci plačevat nižjo cestnino za motor,  ker se manj vozimo ( tole danes je blo verjetno zadnjič letos).

Spodaj je pa foto kako izgleda skala v Zali med Godovičem in Idrijo, kjer delajo galerijo. Bolje, da ne pogledaš gor, ko se pelješ mimo?

20191110_154946.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!