Skoči na vsebino

Zelezo,jeklo,inox (?)


Priporočene objave

:shock: :shock:

Od vsega čisto dobro zastopim le to, da so sodi za vino iz rostfreja :wink: :lol: :lol:

nartabulše vino se še zmirej nrdi v sodi vt hrasta.

... če map ti take sode z vinom doma bi bilo pa res nartaboljlepejše, če pridemo mi to sami preveriti ... :twisted:

P.s.: ... samo potem pripravi tudi pršut ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice mogoče nerjaveče!

Sem pa že videl nerjaveče sode za vino pa tud druge nerjaveče stvari ki so bile nekam čudno rjave!

O teh stvareh vem samo toliko da je teh inox materialov ne broj razlikujejo pa se samo po % sestavi različnih materialov! Če je teh materialov v neprimernem razmerju še kako hitro inox zarjavi!

osnova da je jeklo nerjaveče pomeni v sestavi najmanj 12%Cr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice mogoče nerjaveče!

Sem pa že videl nerjaveče sode za vino pa tud druge nerjaveče stvari ki so bile nekam čudno rjave!

O teh stvareh vem samo toliko da je teh inox materialov ne broj razlikujejo pa se samo po % sestavi različnih materialov! Če je teh materialov v neprimernem razmerju še kako hitro inox zarjavi!

osnova da je jeklo nerjaveče pomeni v sestavi najmanj 12%Cr

Ja, ta procent gre tja do 25% in celo 30 %. Potem je še Mo, Ni in tudi ostali elementi.

Tudi : Ti, W, celo Al pa Selen itd.

Po ANSI standardu je več kot 60 različnih vrst komercialnega nerjavnega jekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam je sla ta debata od:

zelezo :arrow: jeklo :arrow: inox :arrow: rostfrei :arrow: kromanje :arrow:

do :idea: :arrow:

Krauta :arrow: morjeplovca :arrow: soda :arrow: vina :arrow: prsuta

To je pravi motosvet 8) :silly: :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ste prisli do raznih sodov mi je se jasno...... samo kako hudica ste do zelodckov prisli mi enostavno ne gre v glavo.torej izklopite smetje.hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buta vreme pravo v glavo

kaj je lahko lepšega, živeti je ponos človeka, odkritje kovine pa ponos človeštva

mi smo otroci atomov, trdno stisnjenih v enkratne vezi, in s pomočjo gume se premikamo z solidnimi hitrostmi, v objemu vetra, po tem svetu

trikrat hura za sedanjost!!!

hip hip

hip hip

hip hip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo od vas je že res kdaj bil v rudniku jekla oziroma inoxa? Samo toliko, da vem komu verjeti. :roll: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo od vas je že res kdaj bil v rudniku jekla oziroma inoxa? Samo toliko, da vem komu verjeti. :roll: :P :wink:

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo od vas je že res kdaj bil v rudniku jekla oziroma inoxa? Samo toliko, da vem komu verjeti. :roll: :P :wink:

...a misliš v rudniku železove rude?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo od vas je že res kdaj bil v rudniku jekla oziroma inoxa? Samo toliko, da vem komu verjeti. :roll: :P :wink:

...a misliš v rudniku železove rude?

Of course not... :roll: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ste prisli do raznih sodov mi je se jasno...... samo kako hudica ste do zelodckov prisli mi enostavno ne gre v glavo.torej izklopite smetje.hvala.

Jim bova enkrat kupila karte za rudnike kajne :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo od vas je že res kdaj bil v rudniku jekla oziroma inoxa? Samo toliko, da vem komu verjeti. :roll: :P :wink:

Ma sem vedno mislu, da železo pridobivamo iz nafte kot trdi derivat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo od vas je že res kdaj bil v rudniku jekla oziroma inoxa? Samo toliko, da vem komu verjeti. :roll: :P :wink:

Ma sem vedno mislu, da železo pridobivamo iz nafte kot trdi derivat..

Eh, narobe si mislu, nafta je tekočina :!: :idea: :arrow: Se pravi, da v njej ni trdih sestavin.:P :roll: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!