Skoči na vsebino

frizeranje skutrja benelli sbk


Benelli-491

Priporočene objave

Mam ze polini 70r kit, polini vario, polini evo sklopko, 17,5 frgazar, gianeli black swan auspuh, druge prenose

zdej me pa zanima kaj bi se lohk zamenu pa da se bi kj poznal

a štrom kj pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več al manj menjaš isto kot pri drugih skuterjih. O friziranju maš pa že cel kup informacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja npr kaj pa da se bi kj poznal na koncni :)

nitrota vlij v tank :) hehe

na eni tuning strani za aeroxa sn prebral da lahko vliješ neki plin (čeprav ne razumem kak lahko plin vlivam :) ) in potem ti zviša obrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na eni tuning strani za aeroxa sn prebral da lahko vliješ neki plin (čeprav ne razumem kak lahko plin vlivam :) ) in potem ti zviša obrate

Pomoje ga lahk vlivaš če je ful ohlajen. Tolk, de je že v tekočm stanju. Sam ker plin bi pa to bil? Pa ne razumem fore tega. Sej pol bi se prec segrel pa bi izhlapel :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na eni tuning strani za aeroxa sn prebral da lahko vliješ neki plin (čeprav ne razumem kak lahko plin vlivam :) ) in potem ti zviša obrate

Pomoje ga lahk vlivaš če je ful ohlajen. Tolk, de je že v tekočm stanju. Sam ker plin bi pa to bil? Pa ne razumem fore tega. Sej pol bi se prec segrel pa bi izhlapel :?

nekak NOS se reče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nos se ne toc not ampak se flasko namuntera na skutr pa pol kable do frgazarja :))

aja no te pa tja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nos se ne toc not ampak se flasko namuntera na skutr pa pol kable do frgazarja :))

Pol pa nardi BOOM pa je novo leto. :D Ja primarne zobnike menjaj pa ti bo šou okol 130-140km/h. Benellijevih seveda. Števec že pri 60km/h laže za 17km/h, če se ne motim. Tak piše v Rollerju. Ta da recimo, da količnik enak ostane, maš potem pri 120km/h po števcu realnih 96km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nj mi raj kdo pove ce menjava stroma kj pumaga :)

Pomaga pomaga. CDI je treba menjat pa si sam obrate nastaviš, samo če nisi strokovnjak lahko tut kaj zariba. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. strom se ponavadi menja pri alu kitih. tako da en mhr kit pa 21 fergazer pa ima da gre 150 (200 benellijevih :wink: ) :D :D :D

eh raje prodaj to pa kupi runner 180.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektronika se menja ko orginalna ne zmore vec visokih obratov. pri gus kitih pa so obrati ponavadi dovolj majhni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mozno da mam jst blukado u stomu k to mi je ze serviser umenu pa da bi uno crno skatlco zamenu sam jst bi pol raj kumplet strom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že maš mhr kit in 21mm fergazer itaq morš met doma bencisko, zaj pa če menjaš ono škatlo al pa ne :D :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehe sj sre pa tok da sm itak skos na crpalki

kok pa stane kumplet strom ce kdo kj ve

Jes sem kupu u Bloniji Malossi komplet strom (z malim magnetom) in sem dav mal cez 300 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!