Skoči na vsebino

Zavajanje ljudi na strani http://zakonodaja.gov.si/


Filip111

Priporočene objave

Dobro uro sem neuspešno iskal pravilnik o šolskem ocenjevanju na strani http://zakonodaja.gov.si/ in ugotovil da ni na tej strani nič drugega kot prazni linki. In s tem naj bi človek uveljavljal svoje pravice :evil: majke mi da si s to stranjo ne moreš pomagat en kurc neč, zato vas naprošam, da tisti, ki imate izkušnje s to stranjo poskusijo najti zakone o srednješolskem pravilniku o ocenjevanju in s tem potrdijo ali zavrnejo mojo trditev!!! (se opravičujem za zgornje izpade, a pač ne morem mimo dejstva, da me tista profesorca tako jebe u glavo :evil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a pač ne morem mimo dejstva, da me tista profesorca tako jebe u glavo :evil: )

Hmmmmmm.....

Hudo, ce se ti to dogaja.

Ampak ce si pameten ne drezaj, ker ima vedno prav policaj, profesor in (ne vem se gdo) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a pač ne morem mimo dejstva, da me tista profesorca tako jebe u glavo  :evil: )

Hmmmmmm.....

Hudo, ce se ti to dogaja.

Ampak ce si pameten ne drezaj, ker ima vedno prav policaj, profesor in (ne vem se gdo) :wink:

F111, hmm preveri zakonodajo, .... potem pa če imaš prav "Šakom u lice" pa naj stara pade pod težo argumentov!

Heh navijam zate! 8)

Kar se linkov tiče papokliči na minist'rstvo in jim povej da ne delajo in če lahk odobiš pri njih kopije pravilnikov, ki jih potrebuješ.

Z.t.H.! :evil:

P.S.: Mater me nekdo na nekoga spominja, hvala Ku*** da še obstaja svoboden gverilski duh pri mladini!

P.P.S.: Prvi del dvoboja podkreplejenega z pravniškimi triki in pravilniki, ti priporočam v formatu "Na 4 oči z izvorom problema", pred tem se 200% zasiguraj da imaš prav (beri pridobi še kako mneneje ne samo pravilnika brat)!

P.P.S.: Pravila včasih niso samo tisto kar piše, ampak mnogo bolj to kar sistem v praksi naredi iz njih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro uro sem neuspešno iskal pravilnik o šolskem ocenjevanju na strani http://zakonodaja.gov.si/  in ugotovil da ni na tej strani nič drugega kot prazni linki. In s tem naj bi človek uveljavljal svoje pravice  :evil:  majke mi da si s to stranjo ne moreš pomagat en kurc neč,

Kako si ne moreš pomagati "neč" ???? Saj ti vse lepo napiše, v katerem uradnem listu najdeš besedilo pravilnika...

Ocenjevanje med šolanjem v srednješolskem izobraževanju urejata

Pravilnik o preverjanju in ocenjevanju znanja v gimnazijah (Uradni list Republike Slovenije, št. 31/96, 22/97, 15/98, 68/98 in 70/99)

ter

Pravilnik o preverjanju in ocenjevanju znanja v poklicnem in strokovnem izobraževanju (Uradni list Republike Slovenije, št. 49/97, 15/98, 68/98 in 70/99).

Zdaj pa hajd v knjižnico in skopirat uradne liste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastonj zakonodajo lahko dobiš na strani:

www.gov.si

Tam izbereš Državni zbor, nato Zakonodaja... Sprejeti zakoni.... Iskalnik (tle vpišeš kaj rabiš)

Žal pa strani ni najbolj ažurna :(

lp, Anika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anika, na straneh državnega zbora niso vsi uradni listi, pravilniki itd... Kot pravi Tadej, na IUS-INFO dobiš uradne liste - a le, če imaš plačano naročnino...

Tako da Filipu verjetno preostane le še knjižnica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anika, na straneh državnega zbora niso vsi uradni listi, pravilniki itd... Kot pravi Tadej, na IUS-INFO dobiš uradne liste - a le, če imaš plačano naročnino...

Tako da Filipu verjetno preostane le še knjižnica...

Na straneh državnega zbora ni uradnih listov, ampak so splošni pravni akti (zakoni, pravilniki,...). Se pa strinjam, da omenjene strani niso najbolj ažurne, pa tudi starejši predpisi manjkajo!

Filip če še vedno nimaš pravilnika, ti ga lahko priskrbim iz IUS INFA :)

lp, Anika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba,sem že poračunov :twisted: . Sm jo srečal na samem in sm jo tko napizdu da jo je kar sram ratalo. Sicer pa mi ne gre tolko za oceno (2), sam me jezi to da tako 'kaznuje' moje vedenje, ker je bil spis (biografija u angleščini) pobrana z neta in jo je napisal anglež :evil: :x kao da ona prefuka vse angleže u angleščini.... prav tako pa sem zaradi nje dobil ukrep in se mi ne zdi fair da me še pol jebe.... Lih tko pa teste povprečno pišem za dve (2) oceni več kot sparševanje, spisi in podobna šara :x ..... Zato mi ne ostane druzga kot da jo jebem u glavo in to takrat, ko je najbolj nemočna...ko nima dnevnika in redovalnice :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa mi ne gre tolko za oceno (2), sam me jezi to da tako 'kaznuje' moje vedenje, ker je bil spis (biografija u angleščini) pobrana z neta in jo je napisal anglež :evil: :x kao da ona prefuka vse angleže u angleščini....

da ti je dala 2 je znak nemoči in strahu pred tabo... Če bi jaz tole ugotovil bi te iz šole zagnal... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro uro sem neuspešno iskal pravilnik o šolskem ocenjevanju na strani http://zakonodaja.gov.si/ in ugotovil da ni na tej strani nič drugega kot prazni linki. In s tem naj bi človek uveljavljal svoje pravice majke mi da si s to stranjo ne moreš pomagat en kurc neč, zato vas naprošam, da tisti, ki imate izkušnje s to stranjo poskusijo najti zakone o srednješolskem pravilniku o ocenjevanju in s tem potrdijo ali zavrnejo mojo trditev!!! (se opravičujem za zgornje izpade, a pač ne morem mimo dejstva, da me tista profesorca tako jebe u glavo )

_________________

Ni treba,sem že poračunov :twisted: . Sm jo srečal na samem in sm jo tko napizdu da jo je kar sram ratalo. Sicer pa mi ne gre tolko za oceno (2), sam me jezi to da tako 'kaznuje' moje vedenje, ker je bil spis (biografija u angleščini) pobrana z neta in jo je napisal anglež :evil: :x kao da ona prefuka vse angleže u angleščini.... prav tako pa sem zaradi nje dobil ukrep in se mi ne zdi fair da me še pol jebe.... Lih tko pa teste povprečno pišem za dve (2) oceni več kot sparševanje, spisi in podobna šara :x ..... Zato mi ne ostane druzga kot da jo jebem u glavo in to takrat, ko je najbolj nemočna...ko nima dnevnika in redovalnice :twisted:

ej, mladič - jebe te u glavo, potem, ko si ti nekaj od nekod sladko prepisal in zdaj jokcaš, ker bi rad "svojo pravico" in tukaj sprašuješ po slovenski zakonodaji? :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Jaooooo, kam gre ta svet. Mah, u kurac, saj vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti je dala 2 je znak nemoči in strahu pred tabo... Če bi jaz tole ugotovil bi te iz šole zagnal... :?

Jep. Pa jumbo plakat bi plačal po celi sloveniji, "Who's the real Kekec" :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, mladič - jebe te u glavo, potem, ko si ti nekaj od nekod sladko prepisal in zdaj jokcaš, ker bi rad "svojo pravico" in tukaj sprašuješ po slovenski zakonodaji? :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Jaooooo, kam gre ta svet. Mah, u kurac, saj vem...

Jaz mu dam pa prav. Kdo se bo pa postavil za njega in boril za svoje pravice, če ne sam. Pa čimprej se nauči, tem bolje.

Itak pa je že Tito govoril znajdi se.

Jaz sem tudi imel v srednji šoli profesorice iz angleščine, pri katerih ni bilo možno dobiti več kot 2, prav tako pa ne ena. Sledi da je bila možna samo ocena 2. Poleg tega sem v času študija videl kdo vse bo pedagog, pa bi skor raj dal otroka na ulico, kot pa bodočim pedagogom. Itak pa niso vsi isti.

Strinjam se pa s tabo, da gre svet v kurac. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mu dam pa prav. Kdo se bo pa postavil za njega in boril za svoje pravice, če ne sam. Pa čimprej se nauči, tem bolje.

Itak pa je že Tito govoril znajdi se.

Jaz sem tudi imel v srednji šoli profesorice iz angleščine, pri katerih ni bilo možno dobiti več kot 2, prav tako pa ne ena. Sledi da je bila možna samo ocena 2. Poleg tega sem v času študija videl kdo vse bo pedagog, pa bi skor raj dal otroka na ulico, kot pa bodočim pedagogom. Itak pa niso vsi isti.

Strinjam se pa s tabo, da gre svet v kurac. :roll:

Ko se človek nauči v šoli "prepisovati" in "goljufati" oz. "švinglati" - lost case... če se to vleče skozi vse življenje, potem pridemo kot družba "v kurac"...

no, mogoče sem res malo preveč zapizdil nazaj prejle... Ampak, ko se mulček hvali, kako je "tastaro napizdil na samem, ko je bla brez redovalnice"... Jao - kaj bo naslednjič? Jo bo lopnil? Posilil? Zabodel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak pa je že Tito govoril znajdi se.

:shocked!: :shocked!:

Ja fajn, Hitler je rekel se marsikaj drugega, pa si - upam - ne bomo za vzor jemali ne enega ne drugega diktatorja :!: :?: :idea:

No, vsekakor se strinjam z Noiseom in SymRujem ... ne pelje to nikamor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro uro sem neuspešno iskal pravilnik o šolskem ocenjevanju na strani http://zakonodaja.gov.si/ in ugotovil da ni na tej strani nič drugega kot prazni linki. In s tem naj bi človek uveljavljal svoje pravice :evil: majke mi da si s to stranjo ne moreš pomagat en kurc neč, zato vas naprošam, da tisti, ki imate izkušnje s to stranjo poskusijo najti zakone o srednješolskem pravilniku o ocenjevanju in s tem potrdijo ali zavrnejo mojo trditev!!! (se opravičujem za zgornje izpade, a pač ne morem mimo dejstva, da me tista profesorca tako jebe u glavo :evil: )

pregledal stran...našel vse kar sem iskal...kje si našel prazne linke :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na www.zakonodaja.gov.si je večina aktov in ta dva, ki jih iščeš sta oba gor. Samo postopek, da prideš do njih je malo bolj kompliciran.

Gre takole:

1. Na področnem kazalu izbereš srednje in visoko šolstvo.

2. Tu poiščeš ustrezen pravilnik.

3. Ko klikneš nanj se ti odpre stran s podatki o tem aktu, izbereš posamezno objavo v Uradnem listu in klikneš nanjo.

4. Pojavi se ti seznam aktov, ki so bili objavljeni v tej številki uradnega lista.

5. Izbereš akt in odpre se ti njegova vsebina.

5. Ponoviš tolikokrat, kolikokrat so bile objavljene spremembe.

Nekateri zakoni imajo priložen tudi čistopis, tako da ta postopek ni potreben.

Na straneh državnega zbora so s podočja zakonodaje samo zakoni. Uredbe in pravilniki se ne sprejemajo v DZ in jih zato ni na njihovi internetni strani.

Ius Info in Uradni list na internetu pa sta plačljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ius Info in Uradni list na internetu pa sta plačljiva.

glede uradnega lista...plačljiv je le tisti, ki ga pregleduješ v PDF obliki...obstaja pa še HTML verzija, ki je brezplačna, vendar pa ne vsebuje uradnih objav in iskalnika...za uporabnika, ki ga zanimajo le vsebine uredb (zakoni, pravilniki,...) je povsem primerna... http://objave.uradni-list.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro uro sem neuspešno iskal pravilnik o šolskem ocenjevanju na strani http://zakonodaja.gov.si/ in ugotovil da ni na tej strani nič drugega kot prazni linki. In s tem naj bi človek uveljavljal svoje pravice majke mi da si s to stranjo ne moreš pomagat en kurc neč, zato vas naprošam, da tisti, ki imate izkušnje s to stranjo poskusijo najti zakone o srednješolskem pravilniku o ocenjevanju in s tem potrdijo ali zavrnejo mojo trditev!!! (se opravičujem za zgornje izpade, a pač ne morem mimo dejstva, da me tista profesorca tako jebe u glavo )

_________________

Ni treba,sem že poračunov :twisted: . Sm jo srečal na samem in sm jo tko napizdu da jo je kar sram ratalo. Sicer pa mi ne gre tolko za oceno (2), sam me jezi to da tako 'kaznuje' moje vedenje, ker je bil spis (biografija u angleščini) pobrana z neta in jo je napisal anglež :evil: :x kao da ona prefuka vse angleže u angleščini.... prav tako pa sem zaradi nje dobil ukrep in se mi ne zdi fair da me še pol jebe.... Lih tko pa teste povprečno pišem za dve (2) oceni več kot sparševanje, spisi in podobna šara :x ..... Zato mi ne ostane druzga kot da jo jebem u glavo in to takrat, ko je najbolj nemočna...ko nima dnevnika in redovalnice :twisted:

ej, mladič - jebe te u glavo, potem, ko si ti nekaj od nekod sladko prepisal in zdaj jokcaš, ker bi rad "svojo pravico" in tukaj sprašuješ po slovenski zakonodaji? :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Jaooooo, kam gre ta svet. Mah, u kurac, saj vem...

Ta p**** me jebe že dve leti in mi ni do tiste kur**** 3jke, gre samo za princip njenega delovanja (če si ji simpatičen imaš 3+ ocene vse ostalo je pod 2 :x ) ne jokcam pro neč, sem samo dokazal da je res fuknjena, ker to z biografijo je prišlo tako prikladno, da sem to preprosto moral izkoristit in tako ugotovit kaj je na stvari (al sem jst bebec al me ona jebe :x ) ugotovil se da drugo!!! Verjetn da ne veš kako je to ker si sam bil u šoli med tistimi ta šrčkanimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta p**** me jebe že dve leti in mi ni do tiste kur**** 3jke, gre samo za princip njenega delovanja (če si ji simpatičen imaš 3+ ocene vse ostalo je pod 2 :x ) ne jokcam pro neč, sem samo dokazal da je res fuknjena, ker to z biografijo je prišlo tako prikladno, da sem to preprosto moral izkoristit in tako ugotovit kaj je na stvari (al sem jst bebec al me ona jebe :x ) ugotovil se da drugo!!! Verjetn da ne veš kako je to ker si sam bil u šoli med tistimi ta šrčkanimi...

In si dokazal svoje praviš? Lepo... Kar tako naprej. Vedno, ko bo v lajfu kdo tvoje sposobnosti ocenil z dvojko (in ne s trojko, štirko, al ipetko), ti priporočam, da ga "zajebeš" in nahruliš na samem, ko ne bo imel redovalnice v rokah...

da si ugotovil, da je ona bebec in da te jebe, je logično - si mogoče sploh dopuščal prvo možnost - da si bebo ti?

Aja, res je - jaz sem bil vedno med tasrčkanimi v šolah... Vedno same petke, vedno odličnjak, prvak na tekmovanjih iz fizike, matematike, vesela šola, angleščina, nemščina, latinščina, pa še pesniški krožek sem obiskoval...

Res, radi so me imeli, moji dragocenjeni učitelji. Ti si verjetno bolj taprav desc, a ne, zdaj, ko si dokazal, da ma učiteljica manj pojma kot ti o "pravem življenju"...

Ne razumem edino, zakaj sploh v šolo hodiš, če so tam vsi tolk prfuknjeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: potiho pa priznam, da sem vedno imel po cca. 34 neupravičenih (35 je bila izključitev iz šole), da sem imel popravce zaradi lenobe (šprical kontrolne, dobival 0% in jih na koncu popravljal z ocenami v stilu 95%), da sem v vseh štirih letih bil ene 10-krat pri angleščini in nemščini :), da sem pri matematiki v 4 letih zbral celo ene 30 popisanih listov z nalogami skupaj (+ 20 grafov narisanih s kulijem :)), da smo bli relativno veliko časa naklani in da kljub temu dejansko nisem prišel v konflikt z nobenim profesorjem :twisted:

Še bolj naskrivaj pa res priznavam, da sem imel izjemno rad slovenščino :) in da smo organizirali štrajke :))) (Pink_Floyd+šmarnica+štrajk=zakon) :) aja, pa seminarske pri angli sva pa s kolegom realizirala v obliki rock koncerta (kitara + kasetar z ritmom + upesnjena obnova recimo The Old Man and the Sea :)

Ampak - da bi pa "napizdeval" tiste boge učitelje in učiteljice, mi na kraj pameti ni prišlo... tudi, če so nas ujele, ko smo čez okno lezli v Paris na pivičko dopoldan :))) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ups, ja ... zabava, tale srednja šola ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism reku da so vsi prfuknjeni, z drugimi se prav u redu razumen (no dokaj) sam da mi pa ta pička zrihta ukor ravnatelja, pol pa ... :x .... in ni tako sam pr meni. So jo že mislni likvidirat lansko leto pa je ne vem kako ostala (učit na srednjo šolo pa je pršla iz osnovne šole iz neznanega vzroka ....hmmm :? ) Je pa ta šjora tudi živčna razvalina kar se ji pozna na daleč... pa še neki statistike: Od 23 učencev ima zarad nje 14 učencev ukrep, drugih 5 pa ima vsaj 2 neopravičeni, ki jih je vpisal nihče drug ko ona aja in če misliš da si bil ti hud ti sam za informacijo povem da je takih pr nas ku si bil ti vsaj enih 5. In tiste boge učiteljčke tud jst pustim pr miru, sam taka k tko jebe.... :evil: In še to: brez problema sprejmem cvek, če neč ne znam, bom že enkrat popravu, sam da mi da pa eno pofukano dvojko za perfektn bio pol pa šus u čelo :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In še to: brez problema sprejmem cvek, če neč ne znam, bom že enkrat popravu, sam da mi da pa eno pofukano dvojko za perfektn bio pol pa šus u čelo :x

Đinđicsindrompress :twisted: :shock: :?: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!