Skoči na vsebino

Zavajanje ljudi na strani http://zakonodaja.gov.si/


Filip111

Priporočene objave

Nism reku da so vsi prfuknjeni, z drugimi se prav u redu razumen (no dokaj) sam da mi pa ta pička zrihta ukor ravnatelja, pol pa ... :x .... in ni tako sam pr meni. So jo že mislni likvidirat lansko leto pa je ne vem kako ostala (učit na srednjo šolo pa je pršla iz osnovne šole iz neznanega vzroka ....hmmm :? ) Je pa ta šjora tudi živčna razvalina kar se ji pozna na daleč... pa še neki statistike: Od 23 učencev ima zarad nje 14 učencev ukrep, drugih 5 pa ima vsaj 2 neopravičeni, ki jih je vpisal nihče drug ko ona aja in če misliš da si bil ti hud ti sam za informacijo povem da je takih pr nas ku si bil ti vsaj enih 5. In tiste boge učiteljčke tud jst pustim pr miru, sam taka k tko jebe.... :evil: In še to: brez problema sprejmem cvek, če neč ne znam, bom že enkrat popravu, sam da mi da pa eno pofukano dvojko za perfektn bio pol pa šus u čelo :x

Mal poglej z druge strani - če imate vsi o njej mnenje, da je glupa in pojma nima, ne vem, zakaj jo potem "u glavo jebete" in se še čudite, da imate ukrepe zaradi nje?

Poleg tega učitelji nikoli ne "jebejo" učencev... Učenci pa vse prevečkrat mislijo ,da lahko "zjebejo" učitelja. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So jo že mislni likvidirat lansko leto pa je ne vem kako ostala

:shocked!: :shocked!: :?:

(učit na srednjo šolo pa je pršla iz osnovne šole iz neznanega vzroka ....hmmm :? )

Huh? A mora razlog zate najt??

Je pa ta šjora tudi živčna razvalina kar se ji pozna na daleč...

Kaj ne bo, pri takih mulcih brez trohlice zavedanja kaj lahko in cesa ne ...

pa še neki statistike: Od 23 učencev ima zarad nje 14 učencev ukrep

Ce nekdo poskusa pri onih danasnjih pravilnikih po katerem imajo dijaki samo pravice - o dolznostih pa bolj malo pise - mularijo vseeno spravit v red, je to samo pohvalno.

In tiste boge učiteljčke tud jst pustim pr miru, sam taka k tko jebe.... :evil:

Car si, ko pustis "tiste boge uciteljcke pri miru" :idea: :!: :evil:

In še to: brez problema sprejmem cvek, če neč ne znam, bom že enkrat popravu, sam da mi da pa eno pofukano dvojko za perfektn bio pol pa šus u čelo :x

Tudi ce je to res - imas druge instrumente zato, da dokazes svoje znanje ... ravno v prej omenjenih pravilnikih so na dolgo in siroko opisani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel podoben primer v srednji šoli. Bil sem "živ", ampak vedno znal. In nekatere profesorice ti ne bodo ukor dale, kar naj bi vsi pričakovali, ampak ona ti da 1.

Sicer te vpraša ampak to je zgolj formalnost.

In če je zame boljša ocena 1 kot ukor, potem pa tud naj se vsi j.....!

Na moji srednji šoli je učil sam ološ. In ta ološ je kakor pravi Filip prihajal iz drugih srednjih šol, kot v njegovem primeru. Za tak ološ ne rabiš vzroka. Sami po sebi so vzrok.

Povsod je določeno kaj se sme in kaj ne. In če to prekršiš so sankcije. In sankcije v šoli naj bi bile ukori, ne pa ocene.

In kdo v tem primeru koga jebe? :?:

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!